Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЛАПОРОнови  
Автор orнeнa (liglata)
Публикувано17.01.08 23:31



Кои доктори са майстори на лапароскопията-тежък случай с наднормено тегло,независимо къде в страната се намират ,въпроса е да имат опит.
Отскоро първата фаза ми е много къса,моля за отговор и линкове.Предварително благодаря и на всички ви желая бебенца и късмет!

БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА Е ПУСТ И СКУЧЕН !



Тема Re: ЛАПОРО [re: orнeнa]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано18.01.08 09:43



Д-р Попов от Шейново е добър.

Усмихни се!



Тема Re: ЛАПОРОнови [re: orнeнa]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано18.01.08 16:02



Здравей, огнена


Аз правих лапароскопия април 2007г. в Пловдив при д-р Амалиев,горещо ти го препоръчвам защото е много добър по тези работи и изобщо по стерилитета.Аз се възтанових много бързо и се га белезите почти не се виждат,много са малки.Ако те интересува мога да ти дам телефона в лична бележка към теб




Тема Re: ЛАПОРОнови [re: Lali]  
Автор orнeнa (liglata)
Публикувано22.01.08 19:04



ЛАЛИ, може ли координати на ПОПОВ, и имаш ли представа колко са дълги инструментите за лапароскопия,както и те моля за отговор може ли теста за ову да е положителен т. е. високо ЛХ,а овулация да няма.



БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА Е ПУСТ И СКУЧЕН !

Тема Re: ЛАПОРОнови [re: magiq]  
Автор orнeнa (liglata)
Публикувано22.01.08 19:12



да можеш да ми пратиш координатите му,както е те моля да ми напишеш своята история,вярвам ще е интересна не само на мен.Интересно ми е как решиха че си за лапаро,как мина,след това,какво диагностираха,докъде се разпростират надеждите.Поздрави от мен.

БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА Е ПУСТ И СКУЧЕН !



Тема Re: ЛАПОРОнови [re: orнeнa]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано22.01.08 20:24



Възможно е тестът за овулация да е положителен, защото той отчита покачването на ЛХ, което предполага овулация след около 24-36 часа.
Обаче е възможно фоликулът да не се спука и овулация да не настъпи.

Телефонът ти изпращам на лични.

Усмихни се!

Редактирано от Lali на 22.01.08 20:27.



Тема Re: ЛАПОРОнови [re: orнeнa]  
Автор katerina_m ()
Публикувано25.01.08 00:29



Здравей, лапароскопия ми прави д-р Вакрилов в "Тина Киркова". Той се води за един от добрите доктори в тази болница по стерилитет. Но условията там са ужасни!!! А до лапаро стигнах, когато 6 месеца преди това една некадърна докторка ми прави цветна снимка без да ми вкара достатъчно вещество и резултата беше, че тръбите ми не се виждаха- двоен тубарен стерилитет. Ужас!!!На лапарото се оказа, че тръбите са ми проходими, но ми откриха ендометриоза в исмусната (начална) част на тръбите. Сега имам 10 месечна дъщеричка.



Тема Re: ЛАПОРОнови [re: katerina_m]  
Автор orнeнa (liglata)
Публикувано25.01.08 02:30



Нацелувай това слънце до теб,а на мен ми стискай палци,дано вече доктора ми назначи лапаро,ама нещо се ослушвам,може би заради килограмите ми- в повечко са или щото е много зает.Радвам се ,че пак влизаш във форума ,така помагаш не само на мен.Струва ми се ,че и при мен е ендометриоза.Може ли да е безсимптомна?Незнам!На теб желая хубав ден!Поздрави!



БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА Е ПУСТ И СКУЧЕН !

Тема Re: ЛАПОРОнови [re: orнeнa]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано25.01.08 08:15



Ендометриозата може и да е безсимптомна.

Усмихни се!



Тема Re: ЛАПОРОнови [re: Lali]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано25.01.08 15:31



Аз например нямах симптоми никъкви,е имах менструални болки но не много силни,чак с лапароскопията се установи че имам ендометриоза.Не се колебай,напрви я колкото се може по-рано.
Успех ти желая и пиши как е минало






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.