Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 12.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Инсеменация ???нови  
Автор magiq (непознат )
Публикувано16.12.07 19:05



Здравейте на всички


Може би вече сте прочели моята история
Мнго трудности преживяхме сега наред е инсеменция.
Моля кажете ми каква е успеваемостта при тази манипулация,колко пъти може да се прави.Приемам всякакви съвети
ще се радвам да ми пише някой с успех при тази процедура и да каже как минава,боли ли?
Поздрави
Дани



Тема Re: Инсеменация ???нови [re: magiq]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано16.12.07 20:13



Успеваемостта е като при естествено забременяване, но се преодоляват някои неблагоприятни обстоятелства.
Не е болезнена. Обикновено се прави стимулация преди инсеминация, но не е задължително.

Усмихни се!



Тема Re: Инсеменация ???нови [re: Lali]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано16.12.07 21:02



Стимолацията я направихме - Клостил и на 14 ден Прегнил за да се спука фуликула.На теб правена ли ти е тази процедура?
Малко ме е страх,не толкова от самата процедира а от резултата



Тема Re: Инсеменация ???нови [re: magiq]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано17.12.07 08:57



Не се страхувай, каквото има да стане, ще стане. Мечтай за бебенцето, за легълцето, за играчките, за празниците заедно.



Усмихни се!


Тема Re: Инсеменация ???нови [re: Lali]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано17.12.07 10:21



Аз съм с инсеминация, но избрах стимулацията да не е с Клостил, а с по-скъп препарат. В моя случай това беше Фостимон, под формата на инжекции ( бие се подкожно и не боли). Около 36 часа преди процедурата ми биха Прегнил. Самото инсе не е болезнено,аз лично си спомням най-вече как Хулио Иглесиас ми пя около 30 мин, докато лежах. Успеваемостта не е толкова висока, колкото би ни се искало, но това не значи че няма такава. Смята се, че ако до 4-6 процедури няма успех, трябва да се премине към ин витро. Но понеже всичко е строго индивидуално, най-добре да си избереш лекар, на който наистина да вярваш и да са слушаш какво ти казва ;). Успех!



Тема Re: Инсеменация ???нови [re: magiq]  
Автор dragica (новак)
Публикувано17.01.08 17:18



Здравейте момичета:-)
Днес сутринта бях на преглед при д-р Персенска. Вдясно 3 фоликула: един 12 мм и 2 по 10 мм на 7-ми ден след 5 дневен прием на клостил.Маточната лигавица е 6 мм L. В неделя пак.И вторник-сряда....2-ро инсе...надявам се успешно!!!Стискайте палцииии както за мен така и за всички чакащи:-)



Тема Re: Инсеменация ??? [re: dragica]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано17.01.08 20:33



Успех, вярвай и ще успееш! Пиши непременно.



Усмихни се!


Тема Re: Инсеменация ???нови [re: Lali]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано18.01.08 11:54



Стискаме здраво палци! :)



Тема Re: Инсеменация ???нови [re: Mese4inka]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано18.01.08 15:54



Много ви благодаря за подкрепата момичета


Ние отложихме инсеменацията тъй като показателите на съпругът ми се подобряват и вече е в най леката първа фаза на олигоспермия или нещо такова...Докторът ни посъветва да изчакаме малко време,защото при тези резултати имаме голям шанс,ох незнам...тази неизвестност ме побърква ,когато смятам че съм в овулация ми се иска да имам камера в корема и да вида кога ще се пукне тоя фоликул,все се чуда дали е сега или ....
Ако има нещо интересно при мен обезателно ще пиша,благодаря ви че ми стиската палци ,аз също ви стискам
Пишете ми
Благодаря




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.