Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 13.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За лапароскопията  
Автор magiq (непознат )
Публикувано14.12.07 15:44



През април 2007г правих лапароскопия по настояване на моя дактор.На мен ми се виждаше доста страшно ,но всъщност не е така.Може би ме плашише пълната упойка,незнам.Благодаря на Господ ,че моя лекар настояваше да я направим колкото се може по -бързо,защото след нея разбрах защо не съм могла да забременея:здрав яйчник -запушена тръба,болен яйчник( ендометриоза) нормална тръба.Е как да стане
Започнах да пия Дуфастон,на втория месец Клостил на който мнго добре реагирах но се случеха през това време обстоятелства ,които подложиха съпруга ми на огромен стрес и в резултат на това лоша спермограма.И сега продължавам лечението с Клостил,реагирам точно от яйчника със зравата тръба но пак нищо не става.Не се отказваме.Моля пишете какви са вашите резултати,има ли момичета които со забременяли само с една тръба,пишете.



Тема Re: За лапароскопиятанови [re: magiq]  
Автор Nemo^ (ex Diana^)
Публикувано15.12.07 13:19



инсеминации ли правите?

Редактирано от Nemo^ на 15.12.07 13:20.



Тема Re: За лапароскопиятанови [re: Nemo^]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано16.12.07 17:58



В момента спермограмата на мъжът ми е идеална и тази седмица ще направим.
Дано има успех
А ти правила ли си инсеменация,каква е твоята история?
Ще се радвам да ми отговориш
Поздрави Дани



Тема Re: За лапароскопиятанови [re: magiq]  
Автор Nemo^ (ex Diana^)
Публикувано17.12.07 10:28



Привет, magiq.
Има 2 неуспешни инсеминации, но при нас има доста проблеми.
Аз съм с 1 тръба, а мъжът м ие с много лоша спермограма - Крюгер и подвижност.
През май направихме икси на естествен цикъл, имаше имплантиране, но не се задържа. Веднага след това направихме икси на леко стимулиран цикъл, на който аз отговорих много добре и този път имахме късмет.
Дано скоро се похвалиш с най-прекрасната новина!

ПП: много е важно спермограмата да се прави в специализирана клиника по стерилитет.
Поздрави,
Диана



Тема Re: За лапароскопиятанови [re: Nemo^]  
Автор dech-77 (непознат )
Публикувано17.12.07 22:00



За тази инс какви изследвания са нужни предварително да направиш и колко овулаций трябва да ти проследят.Колко пари струва и в коя клиника с ти я правили



Тема Re: За лапароскопиятанови [re: Nemo^]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано18.12.07 18:15



Здравей Дияна ,
Спермограмата я правихме в лаборатория която доктора посочи и не знам,мисля че е вярна,както при вас не мног хубави резултати,но нашето май е от катастрофата която преживя и това се отрази пагубно,защото преди нея бройката му беше добре и др също.
Ох незнам,аз на половина (само еднат тръба),той с тези резултати дано времето излекува стресът който преживя.
дано имаме късмет
Колко ти взеха за икси?
Ще се радвам да ми пишеш




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.