Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови  
Автор danilusi (потребител)
Публикувано12.09.07 12:34



Здравейте момичета! Имам нужда от помощ. Може ли да направя хормонални изследвания на 4 ден от цикъла, а не както лекарят ми каза на 5-тия. Понеже ми закъсня с 1 ден и ми се объркаха плановете. Та 4 ден се пада в събота и ми е по-удобно понеже не съм на работа и клиниката работи до обяд. Аз по принцип съм чела, че може от 3 до 5 но все пак да попитам....

Благодаря ви предварително!



Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: danilusi]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано12.09.07 15:51



разбира се, че може.
даже най-добре е на 3-ти ден.



Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: jam]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано12.09.07 17:17



По-добре даже, че ти е по-удобно на 4-ти ден :). Може и е препоръчително да е 3/4 ден...Но пак зависи за кои хормони става дума.



Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: danilusi]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано12.09.07 18:56



Може и няма никакъв проблем. Късмет и пиши.



Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: danilusi]  
Автор lusi_dani (непознат )
Публикувано13.09.07 10:45



Благодаря ви момичета за бързите отговори! Супер сте! Правя изследванията на 4-ти ден без никакво притеснение. След това нищо чудно да ви помоля за мнение от резултатите. Целувки на всички и доскоро.
П.П Сега съм с друго име, защото нещо не ме допускаше системата.





Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: lusi_dani]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано13.09.07 20:53



Късмет и пиши.



Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: danilusi]  
Автор lusi_dani (непознат )
Публикувано14.09.07 13:50



Малко съм настинала в последните няколко дни. Имам повишена температура. Това ще се отрази ли на резултатите?



Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: lusi_dani]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано15.09.07 08:49



Не.

Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден?нови [re: danilusi]  
Автор lusi_dani (непознат )
Публикувано17.09.07 13:20



И така, направих си изследванията, които трябваше, всичко изглежда добре, но с инсулина май имам проблем. Всички полови хормони са в норма, но инсулина /понеже д-р Коларов ми пусна и такива/ е 24,50.
Първата проба е добре/три пъти ми вземаха кръв през 1 час/след това изпих една чаша с глюкоза или захар не знам. Пак ми взеха кръв и резултата на инсулина е 24,50 при реф. граници 17,00. Не знам за какво става въпрос. Диабет ли имам? Момичета какво е това, моля, някои ако знае да пише. Имам час при доктора след една седмица. Благодаря!



Тема Re: Може ли хормонални изследвания на 4-ти ден? [re: lusi_dani]  
Автор yoanence (член)
Публикувано01.10.07 14:15



Я ми кажи -ти пълничка ли си.И редовен ли ти е цикъла.Защото аз прочетох от една книжка,казва се -безплодие-,че когато инсулина е висок,по бавно се отслабва и това пречи на нормалните функции на някои хормони от които зависи редовността на цикъла и овулацията.Понеже аз тепърва ще правя същите изследвания.А ми пусто като ми го няма цикъла и немога да ги направя.А на 23 съм при Коларов-имам записан час.Е все още има време.Но на 18 септември трябваше да ми дойде.И го няма.Ама и тест не съм си направила.Смятам ,че е безсмислено.Аз съм с поликистоза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.