Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 28.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сега започвам....нови  
Автор VESELKATA ()
Публикувано01.09.07 19:46



Здравейте момичета! Наистина сега започвам да търся по сериозно причината поради, която не мога да зачена вече година. Може би се забавих доста но все се надявах, че нещата ще се наредят от самосебе си, факт е че не се случва. Въпроса ми е дали някоя от вас е ходила при д-р Яков (син) във Варна, и какво е мнението ви? Ако то не е положително то тогава към кой д-р да се насоча? Позната ми го препоръча но въпреки това искам още мнения. Моля ви помогнете.....



Тема Re: Сега започвам....нови [re: VESELKATA]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано03.09.07 10:05



Първо направете спермограма

АКО ВЯРВАШ ЩЕ УСПЕЕШ


Тема Re: Сега започвам....нови [re: gore_glavata]  
Автор VESELKATA ()
Публикувано03.09.07 12:30



Мислиш, че е по добре да започнем от там? Може и така да е, но аз мисля че проблема е в мен. Имам много нередовен цикъл, предполагам че хормоните не са ми в час.



Тема Re: Сега започвам....нови [re: VESELKATA]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано03.09.07 14:25



Ами винаги се започва от там. И аз знаех, че проблема е в мен, но нправихме първо спермограма за да видим какво е състоянието при съпруга ми. Голяма част от двойките с репродуктивни проблеми са с мъжки фактор.

АКО ВЯРВАШ ЩЕ УСПЕЕШ


Тема Re: Сега започвам....нови [re: gore_glavata]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано03.09.07 14:48



Обикновено причината бебето да не става в 50% от случаите е у мъжа, в 50% у жената. Част от най-важните неща с които трябва да се започне когато се търси проблема са изследване на хормоните и спремограма. Успех!



Тема Re: Сега започвам....нови [re: VESELKATA]  
Автор izaurra (непознат )
Публикувано03.09.07 16:55



Здравей Veselkata!!!

Започнала си тъкмо навреме, до една година докторите предписват търпение. Аз започнах със себе си. Има един хормон пролактин, голяма беля! Когато е с висок показател, безплодието е гарантирано. Успях за около половин година да го нормализирам и днес докторът ми каза, че не вижда пречки за зачеване. Ако скоро не сполучим, то се знае, ще дерзая до последно. Лично мое мнение е, че изследването на хормоните е добра първа крачка. Установих, че мъжът ми понася неудачите много по-болезнено (от гордостта ще е), та реших да му спестя тия първи страхове и неизвестности. Успех ти желая от все сърце!



Тема Re: Сега започвам....нови [re: izaurra]  
Автор VESELKATA ()
Публикувано03.09.07 17:49



Много ви благодаря за подкрепата, наистина имах нужда от нея. Действително се чувстам по - добре. Довечера ще кажа на мъжа ми какво го чака :) Стискайте палци



Тема Re: Сега започвам....нови [re: VESELKATA]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано03.09.07 19:36



Започнете едновременно.

Успех и пиши.

Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: Сега започвам....нови [re: Lali]  
Автор VESELKATA ()
Публикувано03.09.07 20:04



Казах му :) Прие го добре, малко му е неудобно но в името на каузата ще се прежали :):):) ощте утре ще проверя къде може да се направи. Трябва ли да стане там на място? Или може и аз да занеса ....пробата?:)



Тема Re: Сега започвам....нови [re: VESELKATA]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано03.09.07 21:34



По-добре е на място. Но можеш и да занесеш пробата близо до тялото си, на голо, до 20 минути, в стерилно контейнерче. Обаче задължително в клиника по стерилитет. Три-пет дни полово въздържание, без алкохол и лекарства, да е здрав.

Усмихни се!
И ще успееш!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.