Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 21.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: болки в гърдитенови [re: Mese4inka]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано24.07.07 17:25



Kitten, това, че си била с репродуктивни проблеми се държиш по този начин показва, че те не са били сериозни, иначе нямаше да влезеш в този клуб и да правиш подобни закл\чения.
Бременей си, мисли си че сме злобни, ама не идвай да се из**казваш по този начин тук.

На другата бременна с логореята, ще кажа, че е много досадна и ако наистина я "изгоните", няма да липсва.

Месечинке, честита бременност.

Лали, жалко че не си мод вече. Щеше да позачистиш с парцала, ама нейсе. Всъщност, защо не оставим бременните скучаещи мами да пишат на воля глупости в клуб "проблемно забременяване"? като им дойде термина, ще млъкнат.



Всъщност е много забавно..........



Тема Re: болки в гърдитенови [re: WhiteCloud]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано24.07.07 18:14



Спазвайте добрия тон !! Оборвайте мнението, което според вас е погрешно с аргументи, не със обиди. И имайте предвид, че майката природа си прави хем шегички с нас, хем и чудеса. Това, което на мен не ми се е случвало, не ми дава право да се пеня, че вообще не се случва.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: болки в гърдитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано24.07.07 20:12



Крайно време беше да се намесиш.
(какви аргументи да извадя на това, че сме злобни, понеже не можем да забременеем или, че сме особено злобни през месечния си цикъл?)

Майката природа не си прави шеги с едно нещо- коефицента на емоционална интелигентност. При някои бременни, явно се притъпява значително. Явно е от липсващия цикъл.





Тема Re: болки в гърдитенови [re: WhiteCloud]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано24.07.07 22:22



Пак моля, придържайте се към самата тема и спорете с аргументи и факти.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: болки в гърдитенови [re: sivoto]  
Автор gerinda (непознат )
Публикувано17.08.07 13:13



Здравейте момичета, не сме тук за да се караме, а да си помагаме.
Аз също имам проблем с гърдите. Може би вече от 6 месеца усещам една пареща и пробождаща болка в лявата гърда, не че и дясната не ме боли но болките в лявата са по-големи особено по време на овулация и преди менструация, иначе са си почти постоянни но някак си не толкова силни. Ще се ходи на лекар и евентуално на мамография следващия месец защото просто нямам как да разбера от какво са тези болки, всичко започна след стимулации за инсе после инвитро дали тези хормони с които се тъпках не са дали някаква реакция просто незнам, а така ме е страх какво ще покаже изследването че вече взех да не спя по цели нощи.





Тема Re: болки в гърдитенови [re: gerinda]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано20.08.07 00:53



според мен е нормално.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.