Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 25.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Закъснение след лапароскопиянови  
Автор neseriozna_27 (новак)
Публикувано21.05.07 10:17



Здравейте момичета!Миналия месец правих лапаро на 20 април,на 22 април ми дойде,лекаря ми каза,че това е моята първа менструация,да...ама днес е 21 май и още не ми е дошло,преди лапарото въобще не ми идваше,пиех оргаметрил,за да предизвика менструация,мислех,че след лапарото поне това ще се оправи.Според вас нормално ли е това закъснение,кога ви дойде на вас месеца след лапарото?А възможно ли е пък да съм бременна?



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: neseriozna_27]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано21.05.07 20:28



Защо не си направиш тест за бременност,а за цикъла след моето лапаро всичко е ок ,идвами точно на датата



Тема Re: Закъснение след лапароскопия [re: neseriozna_27]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано21.05.07 21:42



Ако си правила секс е възможно.






Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: Lali]  
Автор neseriozna_27 (новак)
Публикувано22.05.07 13:03



ами правила съм,но и по-редовно съм го правила преди

,незнам въобще възможно ли е да е имало овулация още този месец?като се има впредвид,че преди лапарото липсваше.Дано всичко да е наред!Благодаря Лали и Калка!



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: neseriozna_27]  
Автор neseriozna_27 (новак)
Публикувано27.05.07 19:02



Здравейте момичета!тази сутрин ставам от сън и отивам в тоалетната....и тъй чакания цикъл ми беше дошъл!не ми стана много приятно,но донякъде се радвам,че все пак ми дойде,никога досега не ми е идвал сам ,ако не пия лекарства,надявам се вече да ми е редовен.Дано вече и овулация да има.Сега от 9 до 10 ден от цикъла съм на ултразвук,дано всичко да е ОК.Та така,бременност няма,но дано другия месец пък стане нещо
Успех на всички!



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: neseriozna_27]  
Автор lMAM_NADEZDA (новак)
Публикувано04.06.07 23:05



Здравейте отново!Днес бях на преглед,днес ми е 9 ден от цикъла.Доктора ми каза,4е има по-голям фуликул-12мм,но не бил достатъ4но голям(не6то не се изразявам май както трябва,дано ме разбирате ),и по негови из4исления овулацията трябва да ми е около понеделник,вторник(16,17 ден от цикъла),но в петък да отида пак да ме види(пада се 13-ти ден).каза ми съ6то 4е пак са запо4нали да се появявят кисти4ки.Дали този фуликул 6те нарасне колкото трябвя,как мислите?Много не сам в те4ение и ми е мн притеснено!



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: lMAM_NADEZDA]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано05.06.07 07:56



Обикновено нараства по 1-2 мм на ден.



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: neseriozna_27]  
Автор misis B. (непознат )
Публикувано14.06.07 15:38



Az zabremeniah 5 meseca sled laparo i sega imam 2godi6na da6tertia moze i ti da si zabremeniala.



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: misis B.]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано14.06.07 22:07



Пиши на кирилица.



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: neseriozna_27]  
Автор lMAM_NADEZDA (новак)
Публикувано15.06.07 09:26



Моми4ета,много съм от4аяна мина ми УЗ,нищо.......този фоликул,който доктора каза,4е ще следи не беше променил размера си.В понеделник беше 12.5мм ,днес доктора каза,4е не зрее.Със същите размери бил.Също ми каза не6то което мн ме притесни,4е поликистозните яй4ници много бързо са запо4нали да си възвръщат структората след лапарото,т.е.образуват се пак кисти4ки И ми каза,след 1 седмица пак да отида на УЗ.Защо пак да хода др седмица,той до сега не е узрял този фоликул,има ли смисъл да ходя?Дайте ми някакъв съвет!За6то така се полу4ава? Уж 4акахме овулация тези дни,и хакрая ни6то




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.