Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: Lali]  
Автор lMAM_NADEZDA (новак)
Публикувано15.06.07 09:28



Здравейте отново!Вчера бях на УЗ,пак няма зрели фоликули ,започнали са пак да се образуват кистички.попитах доктора какво следва от тук нататък,каза ми другата седмица пак да отида на УЗ,и после клостил бегит.Също ми каза,че има вероятност пак да не ми дойде и ако е така пак ще пия оргаметрил Нали уж след лапарото поне цикъла щеше да се нормализира?Каза ми,че съм му първия случай след лапаро толкова бързо да почнат да се образуват кисти.Но аз съм правила през живота си 2 курса по 3 месеца с клостил,не е ли опасно?Той това го знае.Образувам фоликули но не се развиват Обяснете ми защо става така,на какво се дължи?Дайте ми съвет какво да правя



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: lMAM_NADEZDA]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано17.06.07 10:55



При кой лекар ходиш?



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: lMAM_NADEZDA]  
Автор ledena_luna (новак)
Публикувано18.06.07 20:45



Май е време да помислиш за нов лекар, незнам къде ходиш сега но освен лапаро какви са ти другите изследвания които си направила. Можеш евентуално да пиеш Витекс или билките от аптеката на ул. поп богомил.



Тема Re: Закъснение след лапароскопиянови [re: ledena_luna]  
Автор lMAM_NADEZDA (новак)
Публикувано20.06.07 11:28



Ходя при д-р Минев,Пловдив!всички хормони съм правила,спермограма и лапаро.Вчера получих билките,бях си поръчала.изпратиха ми 2 чая,един за кисти и друг за овулация




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.