Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 27.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Цветна снимка без упойка?  
Автор Koлди ()
Публикувано04.05.07 17:57



Момичета, другата седмица ще ми правят цветна снимка, но без упойка.
Та въпросът ми е, знам че ще боли, ама колко време?
След снимката мога ли да си отида сама?



Тема Re: Цветна снимка без упойка?нови [re: Koлди]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано04.05.07 18:56



Болката е 5 минути. Можеш и сама да отидеш, ама е по-сладко като видиш мъжа ти как се суети около теб и те пита боли ли. Ще си в движение след снимката, определено. Вземи си една превръзка, изпий преди снимката нещо болкоуспокояващо - аулин, например.

С пожелание за хубав резултат





Тема Re: Цветна снимка без упойка?нови [re: little_rabbit]  
Автор Koлди ()
Публикувано04.05.07 21:00



Ами там е работата, че мъжа ми няма да е в града тогава. Ще трябва да ида сама и затова питам.



Тема Re: Цветна снимка без упойка?нови [re: Koлди]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано05.05.07 07:48



Наистина болката трае само докато т я правят после нищо ти няма. Може и да полежиш 5-10 минути и ще можеш да се прибираш.Успех и добри резултати



АКО ВЯРВАШ ЩЕ УСПЕЕШ

Тема Re: Цветна снимка без упойка?нови [re: Koлди]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано05.05.07 18:04



Вземи си обезболяващо, не боли чак толкова, ние ходихме да ресторант да обядваме и поливаме резултата, а следобеда и секс.





Тема Re: Цветна снимка без упойка?нови [re: Koлди]  
Автор MilenaKP ()
Публикувано06.05.07 20:40



Привет, аз имам една тръба и когато ми правиха цветната снимка болеше. Поносимо беше, но си болеше. Доктора пускаше течността на етапи с почивки и установи, че пропуска под налягане. След процедурата полежах малко и болките преминаха. Следобяд обаче и на другия ден ме боля корема като пред цикъл и пих 2 дни аулин. Добре че си бях взела предварително почивен ден. Не искам да те плаша, просто при всеки е различно в зависимост от това дали има проблем или не.
Поздрави




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.