Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 25.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Готова съмнови  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано28.04.07 09:37



Здравейте момичета
Най-после и аз съм готова със изследванията. Исках а ви питам нормално ли е толкова да ме боли при цветната снимка. Вчера я правих и по време на процедурта започна да ми се повръща от болка а като станах едва не загубих съзнание беше ми много зле. Това не е от лигавщина понеже знам, че съм издръжлива на болка. Иначе на снимката затвърдиха диагнозата си и единствения шанс е ин витро. На 3-ти съм на преглед. Стискайте палци





Тема Re: Готова съмнови [re: gore_glavata]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано28.04.07 09:50



Макар и по-рядко има силни болки. Съжалявам за резултата. Късмет и пиши.



Тема Re: Готова съмнови [re: gore_glavata]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано28.04.07 11:40



това е станало така, понеже имаш най-вероятно проблем с тръбите- и оттам диагнозата. Съжалявам.



Тема Re: Готова съмнови [re: WhiteCloud]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано28.04.07 14:45



Ами всъщност точно това ми казаха, че нямам една трба и затова ме е боляло толкова. Но каквото и да е мина. Сега вече напред и нагоре





Тема Забравих да питаамнови [re: gore_glavata]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано28.04.07 17:24



Момичета забравих да ви питам нещао. Вчера си взех изследванията и FSH. За FSH е 6.04 , а за LH 5.03. Това добре ли е? Знам, че трябва да има някакво съотношение между тях. А и изследването за IgG сега ми е 9,53, а IgM e 1,81. Преди по-малко от един месец IgG беше доста високо пих лекарства и сега не мога да разбера дали е в нормите.
Благодаря





Тема Re: Забравих да питаамнови [re: gore_glavata]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.04.07 08:11



Напиши реф. стойности. Както и за какво е това изследване за IgG?



Тема Re: Забравих да питаамнови [re: Lali]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано30.04.07 13:55



Ами IgG трябва да са имуноглобулините. Не разбирам много, но ми казаха че това е тест за хламидии. За IgM не ми казаха да се изследвам, но тук прочетох, че на доста от момичетата са им го искали така че го пуснах и него. Първия тест си направих в Казанлък и референтните стойности за IgG са:
< 0,9- отрицателен
0,9-1.1 - съмнителен
>1.1 - положителен
Моят резултат беше 1,7
Пих лекарства и след това се изследвам в Стара Загора понеже е съмнявах дали резултата в Казанлък не е нещо объркан. Там обаче като референтни стойности за IgG е показано само 8.0 g/l - 17.0 g/l . В този случай резултата ми е 9.53g/l
Това което не рабирам е защо референтните стойности са толкова различни. Lаli дано ме разбираш какво съм написала. Благодаря предварително



АКО ВЯРВАШ ЩЕ УСПЕЕШ

Тема Re: Забравих да питаам [re: gore_glavata]  
Автор NadG (ору котка)
Публикувано01.05.07 14:53



В различните лаборатории използват различни методи и вещества, затова не сравнявай резултатите помежду им, а само с референтните стойности на конкретната лаборатория.

Четирилистна детелина -



Тема Re: Забравих да питамнови [re: NadG]  
Автор gore_glavata (аз вярвам :))
Публикувано04.05.07 17:45



Върнах се от Варн. Започвам септември. Явно до тогава почиват. Така, че голямо чакане ще падне



АКО ВЯРВАШ ЩЕ УСПЕЕШ

Тема Re: Забравих да питамнови [re: gore_glavata]  
Автор pets (бореща се)
Публикувано05.05.07 10:43



При кого ще правиш опита във Варна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.