Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 16.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Доктор Монастирска във Варнанови  
Автор landar (непознат )
Публикувано10.04.07 21:59



Препоръчаха ми др. Монастирска за ин-витро Но не знам координати Моля ако някой има такива и знае нещо повече за нея като лекар да пише



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: landar]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано11.04.07 10:14



Здравей,аз също ще правя ин-витро при нея но след 6мес. Не мога да ти кажа нищо за нея като лекар,но ако ти понататък имаш информация моля да я споделиш.тел. 052/600 027 това е номера в клиниката.



Тема Re: Доктор Монастирска във Варна [re: kalka]  
Автор landar (непознат )
Публикувано12.04.07 23:43



Ако можеш опитай при др.Маркова.На мен тя ми отказа затова търся други варианти Междувременно имам положителен отговор от София др.Щерев Ще пробвам първо там но все пак благодаря за телефона на Монастирска Може и да ми потрябва



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: landar]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано13.04.07 18:57



Пробвах два пъти при Щерев ,но и двата пъти неуспешно.Ходих при Маркова но не съм доволна от отношението й(дълга тема за разговор),а на теб защо ти отказа.



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: kalka]  
Автор landar (непознат )
Публикувано16.04.07 23:02



Имам хепатит С Споделям мнението ти за отношението Трябваше ми екип готов да работи с моя случай Щерев се съгласи така-че на 20 04. съм в София Какво ти е мнението за Щерев?За Владимиров в София чух също добри отзиви .Иначе Монастирска ми беше от последните вариянти Няма много добър процент успеваемост



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: landar]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано19.04.07 08:54



Не ме разбирай погрешно, като казвам че имам два неуспешни опита не отричам др.Щерев или клиниката му,при мен не се получи но при други има резулнати.Доц.Маркова и мен ме отхвърли и аз отидох при Щерев,но след близо две години разбрах че Маркова беше права.Ако не ти е проблем пробвай при Владимиров,дори само за консултация няма да загубиш нищо



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: kalka]  
Автор monkeyj (непознат )
Публикувано04.10.07 23:21



Малко късно се включвам но да ви кажа била съм при всичките тия д-ри които сте изписали.
От д-р Монастирска вобще не съм доволна(поради ред причини-и за отнощение и т.н)
При Маркова случаят беше че не иска да се заеме с мен
А при Щерев от близо 4 години не съм ходила.
Така че не знам вече на къде..............................................





Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: landar]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано05.10.07 23:44



Защо не опиташ при д-р Стаменов.Има много добри отзиви за него, но се чака адски много за час.



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: landar]  
Автор nadetoiv (непознат )
Публикувано27.02.08 21:32



Извинявай те, че така се намесвам, но прочетох за д-р Александров и искам да попитам някой може ли да ми каже как да се свържа с него. Само в АГ-то ли работи .
Предварително благодаря!



Тема Re: Доктор Монастирска във Варнанови [re: nadetoiv]  
Автор red_monika (иличка)
Публикувано28.02.08 11:49



052/631 888 клиника Кисьови, д-р Александров

Всеки вторник и четвъртък след обяд за записване за часове.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.