Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хомеопатия?нови  
Автор elger (непознат)
Публикувано14.01.07 21:21



Здравейте! Какво мислите за хомеопативта? Аз съм малко песиместично настроена срещу хомеопатията. Моя позната е с мъжки фактор, проведе курс на хомеопатия и мрфологията на сперматозоидите е два пъти по-добра. Вие как мислите?



Тема Re: Хомеопатия?нови [re: elger]  
Автор LaliМодератор (член)
Публикувано14.01.07 22:09



Може, когато обаче върви ръка за ръка с традиционната медицина.



Тема Re: Хомеопатия?нови [re: elger]  
Автор MeliМодератор (непознат)
Публикувано14.01.07 22:15



Ми аз никога не съм виждала подобрена морфология след хомеопатия. А съм виждала достатъчно много еякулати, за да имам правилен поглед. Докато след всякакво друго истинско лечение - било то с хормони, билки, витамини, антиоксиданти, диета, физиотерапия, след спиране на пушенето, оперативно и т.н. съм виждала отлични и обнадеждаващи резултати, някои от които са вече реализирани в бебета.



От друга страна - какво значи два пъти по-добра? Спорих наскоро с един мой пациент, който смяташе, че между морфология 2% и 4% има два пъти подобрение. А за мене има 2% разлика, което е и в рамките на статистическата грешка (при 2% ембриологът е намерил 4 нормални сперматозоида от 200 оценени, а при 4% - 8 броя).




Тема Re: Хомеопатия?нови [re: elger]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано15.01.07 01:28



Мисля, че не пречи да се пробва. Аз лично също съм с резерви и досега съм се лекувала само с класическа медицина, но съм убедена, че билките имат лечебни свойства, когато са подходящо предписани и правилно дозирани

.
Много е важно да си намериш добър хомеопат, защото според препатили било пълно с шарлатани. Успех!



Тема Re: Хомеопатия?нови [re: Kitten]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано15.01.07 11:31



От ходене по прехвалени специалисти все още си имам хламидия, липса на овулация и нередовен цикъл. Обърнах се към хомеопатията на приципа "нищо не пречи да опитам", но признавам, че бях мнооого скепитчна ( и все още съм). Но! Мога да кажа със сигурност, че откакто приемам хомеопатични лекарства хормоните ми влязоха в норма, съотношението ЛХ/ФСХ вече е много по-добро от преди и цикълът ми за първи път през живота ми дойде на 34, а не на 50 ден. Досега точен МЦ съм имала само по време на прием на противозачатъчни. Не знам дали е от хомеопатията или от самовнушението и ми е все тая-важното е, че имам положителни резултати. След 13 години нередовен цикъл, той все да се нормализира. И въпреки, че ходя всеки месец на гинеколог, досега на никой не му е хрумнало да обърне внимание на хормоналните ми проблеми. Започнаха да говорят за това, едва след като започнах да повдигам темата. Ако решиш да опитап с хомеопатия, гледах да е класически хомеопат и да не е някой дистрибутор на биологични добавки!



Тема Re: Хомеопатия?нови [re: Kitten]  
Автор MeliМодератор (непознат)
Публикувано15.01.07 11:41



Само да вметна, че между билки и хомеопатия има разлика от тук до Марс и обратно.






Тема Re: Хомеопатия? [re: Meli]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано15.01.07 13:37



Съвсем си права. Ама от постинг писан посред нощите какво може да се очаква





Тема Re: Хомеопатия?нови [re: elger]  
Автор elger (непознат)
Публикувано15.01.07 14:42



Благодаря ви на всички за съветите! Доколкото ми е известно само за 1-месечен курс морфологията се е променила от 5%-на 10% и то по обща схема, даже и самият хомеопат бил приятно изненадан . че са постигнали такъв успех. Занапред ще продължава по някаква специализирана схема, по която очаква още по-голям резултат. Що се отнася до хомеопата - работи в обща сграда със специалист по стерилитет, така че не ми се вярва да е шарлатанин.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.