Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: искам да забременеянови [re: jam]  
Автор lovelyday (непознат)
Публикувано09.01.07 19:37



Така е, наистина. На нашата възраст времето лети много бързо. Аз догодина ще стана на 40 год. Имам едно дете и от осем години се опитвам да имам второ. Какво ли не- безкрайни стимулации и два пъти ин- витро през 2003- 2004, и нищо. И миналата година, изведнъж забременях. Обаче, мисед в 6-та седмица. Някак си го преглътнах и си казах край, няма да стане. И неочаквано през октоври пак забременях. Не можех да повярвам, преди това 7 години изобщо не успях нито веднъж. Обзе ме една сигурност, че ето този път всичко ще е наред. Дори казах на една приятелка, че ако пак е мисед, няма да го преживея. Но в 12 седмица пак направих аборт. Както се вижда - преживях го някак. Лекарите чак сега се сетиха, че все пак трябва да ме изследват за антитела и др. Сега чакам резултатите и си мисля, че ако излезе някаква причина, която е могла да бъде открита по-рано, направо ще ги убия.

Жалкото е, че когато бях по-млада си казвах, че ще пробвам до 35 години и ще спра, ако нищо не става, а се оказа,че с годините започвам все по-отчаяно да се боря и да се надявам да стане чудо.
Сега не ме напуска чуството, че си повярвах, че всичко ще е наред и не се пазих достатъчно. Просто не ми дава мира. Имам чуството, че проиграх късмета си.



Тема Re: искам да забременеянови [re: jam]  
Автор lovelyday (непознат)
Публикувано09.01.07 19:42



Така се впуснах в собствените си оплаквания, че забравих защо започнах да ви пиша. За да ви кажа да не спирате да се борите. В никакъв случай не спирайте, щом надеждата не ви е напуснала. Не знам и аз докога - може би до 43? И трябва да бъдем много отговорни към самите себе си и да изискваме от лекарите всичките грижи, които заслужаваме.



Тема Re: искам да забременеянови [re: lovelyday]  
Автор LaliМодератор (член)
Публикувано09.01.07 21:39



Каква беше причината за аборта? А какви изследвания направи?



Тема Re: искам да забременеянови [re: Lali]  
Автор orнeнa (liglata)
Публикувано09.01.07 21:56



КОГАТО СПРЕМ ДА ЧАКАМЕ И ДВЕТЕ -ЩЕ СЕ СЛУЧИ!
ПРИ МЕН Е КАТО ФИКС ИДЕЯ И ТОВА МЕ ПРОВАЛЯ.
СЛЕД ИНВИТРОТО СЕ ЗАКЛЕХ ДА НЕ ВЛИЗАМ В ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ ,НО НЕУСТОЯХ-А ПОВЯРВАЙ МИ ТУК ВСЯКА ИСТОРИЯ МЕ НАТОВАРВА.



БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА Е ПУСТ И СКУЧЕН !

Тема Re: искам да забременеянови [re: Lali]  
Автор lovelyday (непознат)
Публикувано10.01.07 08:13



По време на кюртажа са ми взели кръв за изследване на антитела (не знам точно какво е това) и самият материал също ще го изследват. Следващата седмица ще излязат резултатите и тогава се надявам да знам повече. А иначе си мисля, че ако бях спряла да ходя на работа при първото леко течение, което получих, може би щях да се предпазя. Но аз после като че ли се оправих. Освен това не мога да ви опиша колко мотивирана и дейна се чуствах, като че ли исках да свърша всичко, което не бях успяла. А сега не ми се става сутрин.



Тема Re: искам да забременеянови [re: lovelyday]  
Автор LaliМодератор (член)
Публикувано10.01.07 09:32



Съжалявам.


Като излязат резултатите - пиши. После ще ти кажа и какви други изследнания да си направиш.



Тема Re: искам да забременеянови [re: orнeнa]  
Автор LaliМодератор (член)
Публикувано10.01.07 09:33



Аз лично съм здравомислеща и не смятам, че максимата "Не мисли и ще стане" действа.





Тема Re: искам да забременеянови [re: toni7]  
Автор toni7 (непознат )
Публикувано13.01.07 10:30



Благодаря Ви !!! Амбицицирахте ме , гледам на нещата по оптимистично.Следващият проблем е при кой лекар да отида !Не са настроени добре като чуят 40 г . Не ви писах защото нямах интернет.



Тема Re: искам да забременеянови [re: Lali]  
Автор toni7 (непознат )
Публикувано13.01.07 10:35



Имаш ли тел .и адрес на Владимиров?



Тема Re: искам да забременеянови [re: toni7]  
Автор LaliМодератор (член)
Публикувано13.01.07 11:01



Виж

. Успех и пиши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.