Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 04.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Притеснена съм!нови [re: mira_m66]  
Автор zeituni (търпелива)
Публикувано14.02.07 20:09



Дано операцията е успешна и всичко бъде наред. Много си се намъчила. Стискам ти палци!



Тема Re: Притеснена съм!нови [re: zeituni]  
Автор mira_m66 (непознат )
Публикувано15.02.07 09:09



Благодаря, скъпи момичета. Човек, когато е в тежко състояние има нужда от приятели. Знам, че има и по-тежки ситуации - но нали знаете - боли най-много това, което боли в момента.



Тема Re: Притеснена съм!нови [re: mira_m66]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано03.03.07 21:53



Много тъжно ми стана, като прочетох последните ти постинги.

Аз тъкмо се бях успокоила. От много бюрокрация още не мога да се добера до ехография и когато това стане, ще са минали поне 2 и половина месеца. Надявам се за тях да не се е удвоил размера. Уж се пазя, но моята работа няма кой да я върши и от време на време се натварвам.

Мира, ти защо не потърсиш и друг доктор на какво мнение е за операцията? Все пак тя се прави веднъж и каквото стане на нея - това. Чела съм за много добри отзиви от други лекари. Мисля има тема във форума на бг-мама.

Ако все пак е насрочена операцията, стискам палци и ти желая да бъде успешна и спокойна.

[image]http://tt.lilypie.com/A1kSp1.png/image]

I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: Притеснена съм!нови [re: mira_m66]  
Автор stenav (непознат )
Публикувано08.03.07 13:00



Do mira_m66: мисля че имам информация, която може да ви помогне, пишете на ... ако желаете

Редактирано от Meli на 08.03.07 19:56.



Тема Re: Притеснена съм!нови [re: stenav]  
Автор MeliМодератор (новак)
Публикувано08.03.07 19:57



Този начин на общуване не е приет тук, ако имаш информация, напиши я в самата тема. Ако искаш да общуваш лично, има бележки за целта.




Тема Re: Притеснена съм!нови [re: Meli]  
Автор mira_m66 (непознат )
Публикувано15.03.07 17:29



Здравейте! Операцията мина - трудна, но успешна. Матката ми е спасена!!
Не мога да пиша от вкъщи - имам някакъв проблем. Но ако някой има въпроси ще намеря начин да отговоря.
Подкрепям Meli и смятам, че ако някои има какво да ми каже, трябва да го каже тук.
Аз мога да кажа, че този Золадекс ми се отрази зле - изобщо не помогна на операцията. Както се изрази д-р Тюфекчиева - "Този Золадекс щеше дати изиграе лоша шега - като чуя за лечение със Золадекс ми идва да откажа операцията".
Но аз извадих късмет.



Тема Re: Притеснена съм!нови [re: mira_m66]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано15.03.07 20:14



Браво.





Тема Re: Притеснена съм!нови [re: Lali]  
Автор mira_m66 (непознат )
Публикувано16.03.07 11:27



Благодаря!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.