Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Синът ми се родинови  
Автор opinionated (непознат )
Публикувано07.08.06 21:03



Мили момичетата,
преди време ви бях писала подробно моята история за да помогна на когото мога с моят доста тежък опит и поуки, така че няма да я повтарям.
Исках само да ви кажа, че многоочакваният ни син се роди преди месец и е прекрасен. Освен че е съвършен, има великолепен тонус, от 20-тия ден следи с поглед, върти си сам главата и я вдига нагоре като е по корем, въобще оценяват развитието му за първия месец като блестящо, вече порасна 5 см. Може би защото е правен с толкова старание и упорство...
Раждането ми беше с цезарово сечение и след първите 2 дни болки се чувствах великолепно, възстанових се ужасно бързо, независимо че съм близо 40-годишна мама. Бременността премина отлично, нямаше никакви усложнения или проблеми, освен че момчето ни седна твърдо и не се обърна въобще, което направи секциото неизбежно.
Разбира се, още не мога да свикна с екшъна около бебето и съм много уморена, защото се гледаме основно сами.
Както знаете препоръките ми от предишният опус - всеки може да успее, ако е много упорит, търпелив и готов да преживее големите жертви и страдания.
Желая на всички ви подобен резултат от нелеката борба!



Тема Re: Синът ми се родинови [re: opinionated]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано08.08.06 06:38



Да ти е жив и здрав сина и много, много да те радва! Много здраве и късмет на цялото семейство!



Тема Re: Синът ми се родинови [re: little_rabbit]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано08.08.06 09:01



Да ви е жив и здрав бебо и много радост от тук нататък!!!Късмет!



Тема Re: Синът ми се родинови [re: opinionated]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано08.08.06 14:26



opinionated, честита ти малка прелест! да в и е много здрав и само да ви радва с таткото!
ние с теб сме с доста сходни параметри, май - мами на почти 40, с първо синче (моят венец на природата е на месец и половина), след секцио, справяме се сами. ще се радвам да споделяме опит на бележки. кой педиатър наблюдава сина ти?



Тема Re: Синът ми се родинови [re: jam]  
Автор white_m (новак)
Публикувано08.08.06 15:37



Да ви е жив и здрав Малкият принц. Да расте щаслив, упорит и усмихнат млад мъж. Бъдете щастливи.



Тема Re: Синът ми се родинови [re: white_m]  
Автор Stefi_Z (maktub)
Публикувано09.08.06 10:44



Да ви е живо и здрав малкото момче





Тема Re: Синът ми се родинови [re: Stefi_Z]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано09.08.06 13:20



Даа ти е жив и здрав сина! Да ви радва с много усмивки. И да не ти пука че си мама около 40 -ях. Като гледам мамите на по 20 в парка, как всичко около тях хвърчи...........
Човек каато не е изстрадал едно такова съкровище като н аас не може да прецени какво всъщност е постигнал в този живот - а именно най-голямото щастие да си МАМА!
Честито!



Тема Re: Синът ми се роди [re: opinionated]  
Автор Cygnus (уверена)
Публикувано10.08.06 17:58



Честито! Да е жив и здрав и много да ви радва!






Тема Re: Синът ми се родинови [re: opinionated]  
Автор weny2 (непознат )
Публикувано11.08.06 11:26



Да ви е жив и здрав!!!!! Не казваш как се казва, но но това не е най - важното. Както се се казва в рекламата на "загорка" - ТОВА (ТВОЯ СИН) Е НАЙ - ВАЖНОТО! Да ви радва мнооооого и да плаче маааалко!

Редактирано от weny2 на 11.08.06 13:35.



Тема Re: Синът ми се родинови [re: opinionated]  
Автор danidan. (творец)
Публикувано13.08.06 21:29



Честита радост!
Желая ви много щастие!


Благодаря ти за милите думи!

Редактирано от danidan. на 13.08.06 21:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.