Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 03.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Тема Цикъл след неупешно инвитронови  
Автор miljoni (ШМАТКА)
Публикувано15.05.06 18:58



Моля, който има моя горчив опит да сподели, на редовната дата ли ви дойде цикъла, имам предвид, защото аз лично не знам кой ден да смятам за първи. Трябваше да си направя тест на 21 април, но вечерта на 17, когато си слагах утрогестана, видях малко розаво петно на пръста си, на другия ден имах много малко розаво-червена кръв на превръзката, а потече вече на третия ден и то не обилно.
Не знам нормално ли е след неуспешно инвитро цикъла да се проточи, а си имах и овулация този месец, винаги ми идвало на 26 ден, рядко на 27 или 28, ама това беше преди Золадекса. инвитрото ми беше веднага след първия цикъл след лечението.
дано не ви се е сторило банално и много дълго, ама ако можете да помегнете...



Тема Re: Цикъл след неупешно инвитронови [re: miljoni]  
Автор Delichon urbica (крилата)
Публикувано17.05.06 21:02



След моето неуспешно миналогодишно ин витро м. ми закъсня с около 10 дни. Всъщност след теста, който беше отрицателен, спрях прегнила и след два--три дни ми дойде. Но като гледам датите, трябва вече да си направила кръвен тест и да си наясно...



Тема Re: Цикъл след неупешно инвитро [re: Delichon urbica]  
Автор miljoni (ШМАТКА)
Публикувано18.05.06 19:25



Еми да , стана ми вече ясно, дойде ми във вторник, и днес, трети ден, вече няма никой...., ей такова чудо още не ми се беше случвало, дано да е за хубаво, ако ли пък не, вече не ми се мисли. Благодаря за отговора все пак




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.