Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бойкот на Щерев!нови  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано03.02.06 11:04



Днес, в предаването на БНТ "Защо не", посветено на демографската криза, видният лекар, специалист по репродуктивна медицина, народен представител и собственик на клиника по репродуктивна медицина д-р Атанас Щерев, на предложението за организиране на Ден на репродуктивното здраве, което му беше отправено от представител на сдружение "Зачатие", отговори така:

"Ние всяка година честваме деня на непорочното зачатие, ще ви поканим да се присъедините към този ден!"

Освен това, по повод шансовете на двойките с проблемно забременяване, видният специалист отсече публично в ефир, че едва 20% от тези всички 250,000 двойки имали шансове за дете. А причината да има стерилитет била, че жените правели аборти!

Дами и господа, които ползвате или възнамерявате да ползвате услугите на клиниката на този лекар,

ПОМИСЛЕТЕ СИ ОТНОВО ДАЛИ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА БЪДЕТЕ ЛЕКУВАНИ ОТ СПЕЦИАЛИСТ С ПОДОБЕН МАНТАЛИТЕТ И ОТНОШЕНИЕ КЪМ ВАШИЯ ПРОБЛЕМ!

Помислете си отново, дали желаете да поверите мечтата и парите си в ръцете на този циничен и брутален човек, който на всичкото отгоре не вярва във възможността да ви помогне!

Аз ви призовавам към бойкот на клиниката на д-р Щерев! За него, двойките с проблемно забременяване в България са шепа смешници, които не заслужават публично внимание и добро отношение.
ОК, аз предлагам да го ударим там, където най-боли - по джоба!

Нека гласуваме с нашите портфейли ПРОТИВ това публично изразено отношение към нас и нашия проблем!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от jam на 03.02.06 11:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от Lali на 03.02.06 13:54.



Тема Re: Бойкот!нови [re: jam]  
Автор bebe_2OO6 (нетърпелива)
Публикувано03.02.06 11:15



Добре че не съм го гледала, само щях да се ядосвам Съгласна съм с тебе, Сладко. Не може от човек с такова отношение да се очаква да е съпричастен с проблемите ни. Аборти?? Боже, аз да забременея веднъж само... Заклела съм се колкото и пъти след това да забременея, планирано или не, да родя. Разбира се, ако няма медицински показания за вреда за детето. Просто нямам думи



Тема Re: Бойкот!нови [re: bebe_2OO6]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано03.02.06 11:32



Признавам си, че проспах предаването и сега ме е яд! Кого бяха поканили от нашите?



Тема Re: Бойкот!нови [re: jam]  
Автор Stefi_Z (maktub)
Публикувано03.02.06 12:31



И тук се присъединявам към бойкота



Тема Re: Бойкот!нови [re: Stefi_Z]  
Автор pets (бореща се)
Публикувано03.02.06 13:05



И аз, въпреки че никога дори не ми е минавало през главата да допирам до него и слава богу.



Тема Re: Бойкот!нови [re: jam]  
Автор Missy (amor)
Публикувано03.02.06 13:54



И аз се присъединявам и тук към идеята за бойкот.
Човека през цялото време бягаше от темата и накрая за капак на предаването благодари от името на всички проблемни двойки, че били засегнали темата, а преди това най-безочливо плюеше по зачатие и как сме имали изкривено виждане за лечението на стерилитета



Тема Re: Бойкот на Щерев!нови [re: jam]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано03.02.06 14:02



Щерев толкова ми падна в очите, че нямам думи да изразя възмущението си!
Държа се потресаващо зле и това, което наговори беше много обидно.
Пълен аут на клиниката. Не заслужава и да го има в списъка с лекари.
Жалко, че не го дадоха по Канал 1 да го видят повече хора що за стока е всъщност.

стар потребител с прецакан профил


Тема Re: Бойкот на Щерев!нови [re: dafna]  
Автор 3Ogod (непознат )
Публикувано03.02.06 14:21



Momi4eta, az ne go gledah cialoto predavane, no iskam edno samo da kaja! Ne burzaite tolkova strogo da sudite! Ve pak spored men vsi4ki vie, koito ste se vuzpolzvali minalata god ot opit za invitro, bi triabvalo pone da ste blagodarni na tozi 4ovek, zashtoto toi povdigna vuprosa i go napravi vuzmojno tova za pove4e ot 1000 dvoiki!
Az ne sum se vuzpolzvala, nito shte go napravia tazi godina,ne su hodila pri Shterev, smiatam 4e Tabakova mi vduhva doveria, no ne ste rpavi da go otri4ate 4oveka!
Koito iska, kudeto iska da hodi!
Uspeh na vsi4ki!



Тема Re: Бойкот на Щерев!нови [re: jam]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано03.02.06 14:40



Това е най-разумното предложение. Ще се постарая изказването му да се знае от колкото може повече хора.

Ich bin Auslanderin fast uberall.


Тема Re: Бойкот на Щерев!нови [re: Aминa]  
Автор TlGRA (новак)
Публикувано03.02.06 16:49



С двете ръце съм "за"- гледах предаването не съм учудена от него не за нещо друго ами защото имах възможността лично да се срещна с него и още тогава бях отвратена от този човек




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.