Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 04.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Момичета от Русе  
Автор Ckpитa ()
Публикувано07.02.06 16:56



...съединявайте се.То е явно , че битката е трудна и жестока.Все по-често срещам постинги на момичета от Русе.Предлагам да се "обединим".Поне да знаем колко сме.Аз вече "отписах" русенските лекари, но можем да поумуваме за други алтернативи, дори може да си направим и клубна среща някой път.Имам автомобил, ако се наложи да се "вдигаме" всички нанякъде.Аз лично обмислям Тутракан като най-близък вариант.
За по-срамежливите skrita@abv.bg



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Ckpитa]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано07.02.06 17:17



АЗ СЪМ НА ЛИНИЯ ! Отатък в ЗАЧАТИЕ съм пуснала точно тази тема за събирането ни, но за жалост увисна в пространството, а относно Тутракан съм супер навита- казвай кога искаш да се видим и къде, за да обсъдим по-сериозно нещата.



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Ckpитa]  
Автор Galia* (brunette)
Публикувано07.02.06 17:36



Аз съм ЗА среща.



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Galia*]  
Автор bebe_2OO6 (с късмет)
Публикувано07.02.06 18:06



Добра идея. Ще е по-лесно да обменим опит лично от колкото да разменяме бележки Както и да обединим пътуванията насам натам. Остава и мъжете да убедим.
Кажете нещо повече за този доктор от Тутракан, моля. Познавате ли някоя щастливка с бебе от него (да е лекувал, не да го е правил той )



Тема Хъмнови [re: bebe_2OO6]  
Автор Ckpитa ()
Публикувано07.02.06 19:00



що се отнася до половинката - аз моята съм я отписала/дълга история/.Ще го ползвам само за донор Що се отнася до лекаря в Тутракан-имам му координатите, в момента записва за края на Март-натоварена му е програмата.Ползвал доста добра апаратура, познавам момиче с гинекологични проблеми, което в момента се радва на прекрасна дъщеря.А колежката ми/която всъщност ми каза за него/ познава още едно момиче.Та така, от ухо на ухо...
А колкото до срещата - чакам предложения, тъй като аз излизам в годината три пъти/поредната дълга история/ Аз работя от 9 до 17.30 събота и неделя почивам.



Тема Re: Хъмнови [re: Ckpитa]  
Автор nelka71 (optimist)
Публикувано08.02.06 09:55



Здравейте,
да се запиша и аз. с Ани се познаваме задочно ( говорим си понякога в чата , когато имаме време ).Аз съм пациентка на този доктор и съм в процес на лечение ( лекувам ендометриоза и периода е дълъг ). Бих последната инжекция Золадекс и чакам цикъл в момента. Аз съм от Бургас , но майка ми и баща ми живеят в Тутракан . Доктора наистина си заслужава . Има страхотна апаратура , а сега строи нова клиника и сигурно ще я оборудва и нея с най-новите машинарийки.А да не говорим и за отношението.
Забравих да кажа , че операцията я правих в Общинската болница и останах със страхотно впечатление от обслужващия персонал.
А относно половинките незнам , аз моя го докарах от Бургас там и ходехме на всеки 28 дена за инжекциите при него. Да повторим казва се Любомир Бойчев ( брат му Богомил също работи там) .
Поздрави на всички Русенски бъдещи майки



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Ckpитa]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано08.02.06 11:07



ЩЕ БЪДА ДИРЕКТНА!
Не мислите ли че е редно първо ние да се запознаем, и след това да се видим с мъжете си. Така и на нас и на тях ще им бъде по-лесно.
ВЪПРОСЪТ ми е - съгласни ли сте като за начало да се срещнем в СЪБОТА на обяд към 12,00 часа в ресторант ДЪБЛИН, вие само кажете а аз ще организирам нещата. А ако не искате аз поемам сама към ТУТРАКАН имам координатите на доктора от позната, която има бебенце благодарение на него, след 7-годишно лутане при най различни ''специалисти''!
ПИШЕТЕ !!!



Тема Re: Момичета от Русенови [re: next78]  
Автор kamii ()
Публикувано08.02.06 11:26



Здравейте и от мен
Срещата ще е с цел уговорки за Тутракан или за да се запознаем? Аз съм навита за среща, но и съм малко скептична, че всички писали ще се отзоват - Русе е малък град и това в доста голяма степен спира.



Тема Re: Момичета от Русенови [re: kamii]  
Автор nelka71 (optimist)
Публикувано08.02.06 11:37



Момичета силно ви завиждам
Аз ще бъда с вас и ще ви подкрепям , а вие после ще ми разкажете как е минала срещата .А с мен ще се срещнете на лято на морето



Тема Re: Момичета от Русенови [re: next78]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано08.02.06 12:26



И аз ще бъда директна.
дори и да искам с моята половинка няма да ви запозная.Той избягва тази тема и изобщо не приема на сериозно "чатенето " ми в интернет, така че дори и нама да му обяснявам как сме се запознали и т.н Иначе нямам нищо против да сте с мъжете си , който какъвто си го е намерила, моят приятел е много особен.
Така...срещата я организираме с цел да се опознаем.Да обменим мнения относно лекарите и евентуално да "вървим " по процедурите заедно.Аз навсякъде ходя сама, "донора" не го закачам , освен в случаите когато трябва да даде "материал"
12 в Дъблин ме устройва- как ще се разпознаем?
пп-дъблин беше на Фурнари пъба до стадиона нали?



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Ckpитa]  
Автор Galia* (brunette)
Публикувано08.02.06 12:43



Ако си ти от снимките на страничката ти, със сигурност ще те позная. Само трябва да уточниш цвета. Моят мъж е на работа - все пак някой трябва да спонсорира начинанието.
Дир-а е ужасен!



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Galia*]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано08.02.06 13:45



Вижте, на първата среща предложих да сме сами ! Значи остава за събота на обяд в ДЪБЛИН- да на Фурнари е, да правя ли резервация за 12,00ч? Aма да не отида само аз?



Тема Аз съмнови [re: Galia*]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано08.02.06 14:11



но в момента съм руса, събота щях да ходя на фризьор.
Добре Дъблин 12 часа, аз съм там.За сега нямам други ангажименти / надявам се "милия" да не измисли нещо /



Тема ЗАнови [re: Ckpитa]  
Автор bebe_2OO6 (с късмет)
Публикувано08.02.06 14:57



Разузнах къде е този Дъблин и, ако не изникне нещо, съм на линия. Съгласна съм, че трябва първо ние да си се запознаем и да обменим информация, пък после да срещаме мъжете - ако се наложи
Ще се радвам да се видя с вас, макар и по не особено приятен повод.



Тема Re: ЗАнови [re: bebe_2OO6]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано08.02.06 15:16



Когато човек иска нещо важно да се случи, той прави всичко възможно то да се случи!
Така че си помислете, ВИЕ колко силно го желаете това, щото утре ще правя резервацията и трябва да кажа за колко човека долу-горе става въпрос!!!



Тема 4-5нови [re: next78]  
Автор bebe_2OO6 (с късмет)
Публикувано08.02.06 15:42



Aми аз като гледам - 4-5 момичета ще сме. Пък ако се включи и някоя, дето не е писала ще и направим място при нас. Би било хубаво по принцип и ако някоя членка на Проблемно забременяване, дето вече е успяла да се сдобие с бебче, също се включи. Но вероятно това ще е по-нататък.



Тема Re: ЗАнови [re: next78]  
Автор Galia* (brunette)
Публикувано08.02.06 15:58



Дотук сме аз, ти, bebe_2006 и Скрита. Може да се навият и други момичета.
Пусни на лични името, на което ще бъде резервацията.



Тема Re: ЗАнови [re: Galia*]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано08.02.06 18:48



Къде и какви са тези ''лични''?



Тема Re: ЗАнови [re: next78]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано08.02.06 19:16



И ма в предвид да оставиш лична бележка на всяка от нас.



Тема Re: Момичета от Русенови [re: Ckpитa]  
Автор Elizabeth Benet (непознат )
Публикувано08.02.06 22:32



Не можах да вляза със старата регистрация, отдавна не пиша в клуба. Не знам дали ме помнят по-старите потребители - бях aprill. Ще дойда на срещата,ако имам възможност че още ми е рано от сряда да обещавам.



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: Elizabeth Benet]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано08.02.06 22:49



Видяхте ли си бележките бе девойки?



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: next78]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано09.02.06 09:35



Видяхме ги.Ама ти по това време недей да стоиш пред компютъра, ами се гушкай с любимия



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: Ckpитa]  
Автор bebe_2OO6 (с късмет)
Публикувано09.02.06 11:38



Дааа видхме Дано излезе нещо добро от тази среща



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: bebe_2OO6]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано09.02.06 17:59



здравейте момичета. аз както казах и в предната тема съм от Русе но вече съм мама. вече съм како казвам, само да уточня и да не ви отчайвам - след 7 години ходене по мъките. дано никоя от вас не чака толкова дълго и да намери най подходящия д-р за себе си. лично аз загубип доста време в Русе и накрая по съвет на лекуващия ми гинеколог заминах за София - Майчин дом и там за 2 години още отиване връщане и лекуване имам бебе на 1 годинка. вървете където и да е само не в Русе - това е лично мнение от опит и то доста дълъг. самите те си признават че нямат нито специалисти по стерилитет нито необходимата техника.пак че има д-ри които си го казват а не да ти губят времето и да се надяваш на тях. успех....на всички



Тема Re: За nia72нови [re: nia72]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано09.02.06 18:52



Ами защо не дойдеш в събота на срещата за да ни разкажеш по-подробно,и евентуално да ни насочиш към някой клиника или доктор в София.
Ако проявяваш интерес към нас ЗАПОВЯДАЙ!



Тема Re: За nia72нови [re: next78]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано09.02.06 22:42



кажете от колко е срещата. доколкото разбрах е в дъблина. пуснете ми бележка понеже съм и на работа и да видя дали ще успея да дойда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.