Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 04.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: Elizabeth Benet]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано08.02.06 22:49



Видяхте ли си бележките бе девойки?



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: next78]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано09.02.06 09:35



Видяхме ги.Ама ти по това време недей да стоиш пред компютъра, ами се гушкай с любимия



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: Ckpитa]  
Автор bebe_2OO6 (с късмет)
Публикувано09.02.06 11:38



Дааа видхме Дано излезе нещо добро от тази среща



Тема Re: ТОВА БЕШЕ!нови [re: bebe_2OO6]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано09.02.06 17:59



здравейте момичета. аз както казах и в предната тема съм от Русе но вече съм мама. вече съм како казвам, само да уточня и да не ви отчайвам - след 7 години ходене по мъките. дано никоя от вас не чака толкова дълго и да намери най подходящия д-р за себе си. лично аз загубип доста време в Русе и накрая по съвет на лекуващия ми гинеколог заминах за София - Майчин дом и там за 2 години още отиване връщане и лекуване имам бебе на 1 годинка. вървете където и да е само не в Русе - това е лично мнение от опит и то доста дълъг. самите те си признават че нямат нито специалисти по стерилитет нито необходимата техника.пак че има д-ри които си го казват а не да ти губят времето и да се надяваш на тях. успех....на всички



Тема Re: За nia72нови [re: nia72]  
Автор next78 (непознат )
Публикувано09.02.06 18:52



Ами защо не дойдеш в събота на срещата за да ни разкажеш по-подробно,и евентуално да ни насочиш към някой клиника или доктор в София.
Ако проявяваш интерес към нас ЗАПОВЯДАЙ!



Тема Re: За nia72нови [re: next78]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано09.02.06 22:42



кажете от колко е срещата. доколкото разбрах е в дъблина. пуснете ми бележка понеже съм и на работа и да видя дали ще успея да дойда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.