Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гинеколог в Софиянови  
Автор _fungi_ (отровна)
Публикувано17.01.06 23:52



Моля за вашата помощ по въпроса с избора на гинеколог. Планирам да започвам работата по правене на бебе и бих желала да си намеря гинеколог (независимо от пола), при който да си направя предварителните изследвания и който да ме консултира и по-нататък "когато стане работата" дай боже.

Гинеколожката при която ходех до сега се казва д-р Киркова и съм адски доволна от нея, но за жалост напусна мед. център в който я посещавах, а от там не ми дават никакви нейни координати.

Предварително благодаря за помощта. Само да уточня че предпочитам лекаря да преглежда в Първа градска или във Военна болница, но приемам и други препоръки!



Тема Re: Гинеколог в Софиянови [re: _fungi_]  
Автор problemna (нов)
Публикувано20.01.06 20:48



Гъбке,много си сложна,аз сега съм се насочила към Ненов от Шейново,всички казват, че е много добър.За първа стъпка мисля че е добър избор,прави пълни изследвания и то както трябва, защото не навсякъде е така.



Тема Re: Гинеколог в Софиянови [re: _fungi_]  
Автор problemna (нов)
Публикувано20.01.06 20:49



Всъщност ти споменаваш, че до сега си имала лекар, така че първо кажи до къде си стигнала.



Тема Re: Гинеколог в Софиянови [re: problemna]  
Автор _fungi_ (отровна)
Публикувано20.01.06 22:44



Ами, аз не съм стигнала до никъде, т.е. лекарката която споменах беше просто гинеколог при който ходех на профилактични прегледи. До сега със съпруга ми не сме правили опити за бебе, но решихме че времето настъпва и аз разрових из нет-а да разбера как да се подготвя и колко от рано да започна с предварителните прегледи. Та след като прочетох каквото пише в БГ мама и зачатие реших да потърся мнението на момичета като вас, които имат може би повече опит в намирането на правилния лекар.

А предпочитанията ми към Военна болница и Първа градска, понеже имам служебен абонамент, който покрива тези две места + няколко частни центъра, та ми се щеше ако е възможно да се възползвам до колкото е възможно и да не плащам абсолютно всичко от джоба си.



Тема Re: Гинеколог в Софиянови [re: _fungi_]  
Автор LaliМодератор (надежда)
Публикувано21.01.06 08:41



Не ти трябва гинеколог, а любов.
Обичайте се и не мисли за изследвания и лекари.



Тема Re: Гинеколог в Софиянови [re: _fungi_]  
Автор gagul (непознат )
Публикувано21.01.06 10:13



Та не разбрах какъв ти е проблема. Само дето ти трябва да разбереш,че безплатен обяд няма.



Тема Re: Гинеколог в София [re: gagul]  
Автор _fungi_ (отровна)
Публикувано21.01.06 20:16



За сега не ми е известно да имам проблем! Просто помолих за препоръка за гинеколог! Извинете ме! Не знаех че е забранено на невежи като мен да влизат и задават въпроси тук!

А по темата за безплатния обяд - много добре ми е известно това! Идеята ми беше че така или иначе някой плаща за мен и нищо не пречи да се възползвам от тази "екстра" ако мога!

Жалко че не мога да изтрия темата иначе щях да го направя! Толкова враждебно отношение не съм очаквала!



Тема Re: Гинеколог в Софиянови [re: _fungi_]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано21.01.06 21:37



Клубът се казва "Проблемно забременяване". Затова хората те питат какъв ти е проблема, логично е, нали?

Ако желаеш, ще изтрия темата ти. Но ми се вижда по - логично да ти я прехвърля в клуб "Бъдещи и настоящи майки".





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.