Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 19.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема надеждата умирала последнанови  
Автор bebe_2OO6 (непознат )
Публикувано12.01.06 16:04



Бях си обещала повече да не храня напразни надежди - ако видя двете чертички-добре, ако не-продължавам напред към следващия цикъл докато работата стане. Ама пуста надежда - пак взе да се промъква . Хем знам че при тези показатели на мъжа ми е направо невъзможно... Остават ми още 6 дни до края на цикъла (поне той е точен като швейцарски часовник) и вече не мога да спра да мисля за това. На всичкото отгоре на 5-ти ден след овулацията имах едно бледо розово течение - чела съм, че може да се появи при имплантация. Моля ви, стискайте ми палци да не са пак напразни надежди... А аз не спирам да стискам палци моето и вашите бебчета да дойдат по-скоро.



Тема Re: надеждата умирала последна [re: bebe_2OO6]  
Автор _doritt_ (с надежда)
Публикувано12.01.06 18:28



Стискам и на ръцете и на краката!
И знам, че ще дойде и твоето бебе!



Тема Re: надеждата умирала последнанови [re: bebe_2OO6]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано12.01.06 19:52



bebe_2006, пожелавам ти твоят ник да се сбъдне!
колко е лоша спермограмата на мъжа ти и по какъв начин опитвате, че си така отчаяна?
асистираните репродуктивни технологии дават надежда дори и на мъже без нито един сперматозоид в еякулата, а вие сигурно не сте така зле?
просто трябва да не разчиташ само на стискане на палци и надежди, а да предприемеш активни мерки за да се сбъдне мечтата ти - да намериш подходящия лекар, клиника, процедура за теб и съпруга ти.
казвай какъв е проблема и как го бориш, че да дадем акъл, ако можем



Тема Re: надеждата умирала последнанови [re: bebe_2OO6]  
Автор kamii ()
Публикувано13.01.06 09:38



Като стана дума за розовото течение и аз все го чакам. Може ли да има инплантиране без такова? Повечето бременни казвт, че са го имали



Тема спермограматанови [re: jam]  
Автор bebe_2OO6 (непознат )
Публикувано13.01.06 11:06



Сладко,
На кратко - последната спермограма беше:
2-2,5 милилитра
втечняване - над 6 часа (а на другите >60минути)
лоша морфология - изменения тип "якичка"
35-40 сперматозиода на поле (това не ми е ясно колко милиона означава??)
иначе от предишни спермограми - максимума е към 30 милиона
доста левкоцити
Сега го тъпчат с антибиотици и не знам каква полза ще има от тях Искам вече да е станало бебето и да не трябва да се трови повече с лекарства :((
А иначе - действаме по традиционния начин. Меря температури и дебнем яйчицето :Р Дано да сме го хванали този месец... Другата седмица имаме годишнина и това ще е най-прекрасния подарък.
Един лекар само не препоръча инсе с обработка на материал в София, но ще изчакаме да видим от лекарствата какъв ще е ефекта първо. Ние сме от Русе и тази инсеминация ще ни излезе доста солено - няма да можем да си позволим много опити



Тема Re: спермограматанови [re: bebe_2OO6]  
Автор Galia* (brunette)
Публикувано13.01.06 14:39



Бебе, дай повече информация за спермограмите и лекарите, които ви лекуват. Аз също съм от Русе, а има и други момичета, които биха могли да ти помогнат с насоки да намериш подходящия лекар дори и в Русе.
От направените в Русе спермограми не можеш да добиеш представа за истинското състояние на нещата, защото просто няма кой да направи качествена спермограма, а ако се касае за мъжки фактор София или Варна не ви мърда.



Тема Re: спермограматанови [re: bebe_2OO6]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано13.01.06 15:53



препоръчвам нова спермограма, направена в сериозна клиника в София. ако се потвърдят данните, особено за лошото втечняване - да се ориентирате към вътрематочни инсеминации (истински, с обработка на материала по наука) в сериозна клиника в София.
само със стискане на палци може още дълго да чакате. всичко зависи от това, с колко време за чакане разполагате...



Тема За Русенови [re: kamii]  
Автор bebe_2OO6 (непознат )
Публикувано13.01.06 16:10



Аз съм ходила при - Румяна Пейкова, Анил Саха, а сега - Юлиян Георгиев.
Мъжа ми - при Саха, Томитов, но сега се спряхме на Йосифов - той бил разбирал от стерилитет.
Всеки доктор дава свое мнение. Вече не знам на кой да вярвам и въобще да вярвам ли на някой.
А къде е най-добре да направим спермограмата - в коя клиника във Варна/София?



Тема Re: За Русенови [re: bebe_2OO6]  
Автор Galia* (brunette)
Публикувано13.01.06 17:51



За гинеколозите не мога да коментирам, защото аз лично ходя при Зарзаланов и не смятам да го сменям.
с двама от уролозите съм имала личен контакт. Томитов е добър, ако става въпрос за варокоцеле и операция, но явно при мъжа ти няма такъв проблем. Оттам нататък Томитов го отпиши. Йосифов- не съм останала с впечатлението, че разбира от стерилитет. Аз лично съм го посещавала няколко пъти по съвсем различни причини и направо се учудвам на твърдението ти.
Във Варна не сме ходили, но в София сме правили няколко спермограми. Ето тук http://www.zachatie.org
можеш да провериш и да си избереш клиника. Успех!

Редактирано от Galia* на 13.01.06 17:56.



Тема Re: За Русенови [re: Galia*]  
Автор bebe_2OO6 (непознат )
Публикувано13.01.06 19:38



Галя, а при кой уролог е ходил мъжът ти? В Русе? В София?
И аз за Томитов разбрах, че е хирург и си разбира от операции предимно. А Йосифов - гинекологът го препоръча. Бил работил с него и преди по такива проблеми и имали успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.