Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 29.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема пили ли сте...  
Автор мяyмяy (хъскащ)
Публикувано12.01.06 13:56



нещо по-гадно от билките за забременяване от аптеката на Венелин????
за каквото и друго да беше,да съм се отказала още на първата глътка!
ама като е за бебе
дано поне помагат



Тема Re: пили ли сте...нови [re: мяyмяy]  
Автор borq (непознат )
Публикувано12.01.06 14:31



здравей мяумяу, аз лично не съм пила но много бих искала ако имат ефект,затова моляте дай адреса на аптеката



Тема Re: пили ли сте...нови [re: borq]  
Автор мяyмяy (хъскащ)
Публикувано12.01.06 14:53



Здравей, билковата аптека се намира на ул. Венелин 1А. Това е малка уличка, която започва пред 7 СОУ - сигурно го знаеш, на Шишман.
А билките са за забременяване. Жената ми обясни, че помагат най-вече при хормонални проблеми, липса на овулация и т.н. Били направени като схема още преди 15 години и ми каза, че ако съм постоянно 2-3 месеца, гарантирала, че ще забременея!!!
Струват около 12 лв, тя ще ти даде и схемата как да си ги приготвиш. Ама наистина толкова отвратително нещо не съм опитвала досега
Успех!!!



Тема Re: пили ли сте...нови [re: мяyмяy]  
Автор borq (непознат )
Публикувано12.01.06 15:43



благодаря ти, ще ги пробвам дано да имат ефект



Тема Re: пили ли сте...нови [re: мяyмяy]  
Автор boni_bonboni ()
Публикувано12.01.06 22:31



Здравей ! Аз също съм една от тези ,които с нетърпение очаквам да видя двете чертички на теста за бременност но уви!Стана ми любопитно за тези билки,кой ти каза за тях?При теб какъв е проблема?Колко пъти дневно се пият?то ако стане със тях всички жени с такъв проблем ще висим пред тази аптека!шегувам се разбира се.Пожелавам ти успех,нали каза до три месеца?най-много след три месеца ще чакам да кажеш добрата новина.Още веднъж УСПЕХ!



Тема Re: пили ли сте...нови [re: мяyмяy]  
Автор gery_ipan (непознат )
Публикувано18.02.06 22:26



Аз даже не съм чувала за тези билки но ако има ефект веднага ни информирайда си ги купим и ние. Ако ще донесат бебче нищо че са гадни струва си. Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.