Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Offнови [re: fuil_moon_]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано25.11.05 21:58



Извън темата - какъв точно е проблема с ника, за да ти помогна.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: Offнови [re: Wildberry]  
Автор fuil_moon_ (непознат)
Публикувано26.11.05 11:48



Когато се опитвам да пусна мнение ми излиза следното съобщение:

"Има проблем! Възможната причина::

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки. Причината за тази забрана е: Временно ви се забранява достъпа! Защото публикувате много мнения за кратък период!

Това не винаги е грешка. Възможно е вие сами да я определите като такава, а по-късно да се окаже всъщност нещо много по-просто. Ако смятате, че грешката е заради проблем със сървъра, пишете ни - ще се опитаме да разберем какво точно е "сбъркано" и да го поправим възможно най-бързо.Другият вариант е да се върнете с бутона BACK на предишната страница. "

А това се случи защото когато пусках последното си мнение, кликнах без да искам два пъти последователно на "продължи". Мнението ми се публикува, но от тогава само това съобщение ми се появява.




Тема Re: Offнови [re: fuil_moon_]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано26.11.05 13:38



Мда, сложила си сама бан без да искаш. Случва се, това е една от големите глупости на дира.
Ще ти върнем стария ник, най-късно понеделник.
Но междувременно пробвай да влизаш с него, може и да се "отпуши".

Успех в начинанията ти!

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: Яйчниците не отговарят?нови [re: fuil_moon_]  
Автор tutto bene ()
Публикувано29.01.06 18:32



Случи ми се същото. От 8 сигурни фоликула ми извадиха само 2 яйцеклетки, които не се деляли...Няма да има трансфер. Ами това е. Може да направя копи и пейст на това, което си написала -важи 100% и за мен, макар, че предния път във Варна ми извадиха от 8 фоликула 8 яйцеклетки от тях ми върнаха 4 прекрасни. Но сега след няма и 4 месеца съм в менопауза...




Тема Re: Яйчниците не отговарят?нови [re: tutto bene]  
Автор LaliМодератор (надежда)
Публикувано29.01.06 20:32



Туто, съжалявам
Лекарите дават ли някакво обяснение за това положение?



Тема Re: Яйчниците не отговарят?нови [re: Lali]  
Автор tutto bene ()
Публикувано30.01.06 11:21



Обяснението на единия е, че съм уцелила цикъл без яйцеклетки и това не означавало, че следващия месец няма да имам. Случвало се. А на другия лекар дето ми прави стимулацията ще му се обаждам тепърва.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.