Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Тема Ирисологнови  
Автор djazmin (новак)
Публикувано18.11.05 11:51



Здравейте момичета, след като минах през алтернативни и неалтернативни методи за личение, ходих и на ирисолог:)
Искам да споделя, че всичко което ми каза лекарката по прегледа на ириса на окото съвпада с вече правени изследвания.Беше много интересно.
Сега ще пия един куп билки, и ако има резултат(в момента не съм на стимулации) ще пиша веднага.
За билките не пиша нищо сега, т.к. рецептата е написана много грозно а ще ходя да ги купя утре.
Дано не подразня някой с тази тема, т.к.съм позитивно заредена не можах да се въздържа да не го споделя.



Тема Re: Ирисологнови [re: djazmin]  
Автор via ()
Публикувано18.11.05 12:17



И аз отдавна си мисля за това. Може ли координати?
Благодаря предварително



Тема Re: Ирисологнови [re: djazmin]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано18.11.05 12:38



И аз съм ходила на ирисолог, но бях много разочарована, не ми каза нищо интересно, а освен това ми каза абсолютно същите неща, които беше казал на една моя приятелка. Та може ли да кажеш нещо конкретно, което са ти казали, и ако може координатите.



Тема Re: Ирисологнови [re: Olli]  
Автор Marie-Antoinette (с роля в живота)
Публикувано18.11.05 13:09



И аз да се присъеденя към Олли: разкажи по-подробно. Каза ли предварително от какво се оплакваш или нищо не си споделила? Какво точно ти казаха като информация за здравето ти? Неща, които вече са констатирани като заболяване или бъдещи болежки?
Аз съм самият Тома Неверни в натура, но ако на тебе ти помага и ти е добре-чудесно!
Моя приятелка ходи преди години при д-р Тошков. Той й беше казал, че едва ли не е развалина, толкова много болести при 22 годишно момиче! и й беше дал 6 препарата. На закуска като си ги вземеше хапчетата по 2 от всяко и то все едно си си изял муслито за закуска...Брр... и едни грамадни и грозни...Та пи тя, каквото пи седмица-две и кандиса. А 6 години по-късно си дондурка бебето в къщи. Може пък и таман това да е помогнало, знам ли вече и аз...

Всяка глава има своята гилотина.


Тема Re: Ирисологнови [re: Marie-Antoinette]  
Автор djazmin (новак)
Публикувано18.11.05 13:40



Ходих при д-р Мария Димитрова(гр.Варна), колежката ми е ходила при нея преди година, и със сигурност диагнозите и са различни за различните пациенти:)
Нищо не съм и казвала, тя разглежда ириса на части, като всяка час отговаря на дадена система от тялото. Поставя диагноза като цяло-изрежда с какво имаш и с какво нямаш проблем.На мен ми каза че имам проблем с Хипофизата и от там и хормонален дисбаланс. Това във връзка с проблема, след като свърши и казах за проблема с забременяването, каза че е така поради.....фактори, и ми изписа билки(те е фитотерапевт)
Имам свободен месец през който смятам да ги пия,и после преди следваща стимулация ще си пусна хормоните, ако има полза ще дам кординати.
Сменях лекари, ходих при лечители... вече бях и на ирисолог



Тема Re: Ирисологнови [re: djazmin]  
Автор Marie-Antoinette (с роля в живота)
Публикувано18.11.05 18:16



Джазмин, разбирам те. Не те укорявам, нито ти се подигравам, че си потърсила и такова мнение. просто ми беше интересно да разбера. А за един месец ще ти помогнат ли тези таблетки? Нали такъв вид препарати имат резултат само ако се пият дълго време-4-5 и нагоре месеци? Поне Тошковите таблетки трябва да се пият много дълго време, за да има ефект, пък после и превантивно трябва да се взимат... Та какво мислиш-ще има ли полза? Може би е добре да поговориш с нея колко време да ги взимаш, ако не си го направила де...
Хайде, успех и да кажеш, ако има полза.
В Зачатие има форум "лек от природата", може да пишеш там, ако искаш.

Всяка глава има своята гилотина.


Тема Re: Ирисолог [re: djazmin]  
Автор alia_alia ()
Публикувано20.11.05 18:52



При същата ходих преди три години. Беше помогнала на брат ми за голям проблем и й вярвах. Каза ми, че имам дисфункция на десния яйчник. В последствие при фоликуметриите се оказа, че той си работи добре, за разлика от левия, който нищо не върши. Пих си чинно билките 3 месеца (толкова каза лекарката). И нищо не последва. Само споделям. Не искам да те настройвам негативно.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.