Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема лапароскопиянови  
Автор ot4aqna_i_tujna (ot4aqno momi4e)
Публикувано03.11.05 20:20



здравейте, малко питане и от мен.все повече се замислям за лапароскопия, но наистина нямам 600лв да дам на попов.кажете ми дали някой си е правил по здравната каса, къде и колко пари ви е излязло.благодаря...а, като казах колко пари ви е излязло имам в предвид парите дето се дават на доктора в бял плик преди процедурата!



Тема Re: лапароскопиянови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор Dindin (оптимист)
Публикувано03.11.05 21:17



На мен ми правиха лапароскопия в понеделник - безплатно. Първоначално ми искаха 800лв в частна болница, но и аз ги нямам излишни. Сега платих 15 лв за 5 дни престой.



Тема Re: лапароскопиянови [re: Dindin]  
Автор 332O (непознат )
Публикувано03.11.05 23:41



на мен миналата година ми правиха лапароскопия в Плевен във 2-база на университетската болница също безплатно, плащаш си само престоя. Доктора отначало си беше поискал, но после нищо не ми взе допълнотелно.Но на една позната и взе 200лв.
Лапароскопията не е страшна! Успех!



Тема Re: лапароскопиянови [re: 332O]  
Автор m_megi (непознат)
Публикувано04.11.05 09:53



Zdraveite ako nqkoi znai kakvi sa shansovete ot laparoskopiq da zabremeneq neka mi kaji.Ot 95god. se lekuvam za zapusheni trabi i nakraq nishto i se otkazah da hodq po doktori.Sega mi preporu4eha Davidkov i toi shteme lekuva i kaza 4e shtemi pravqt laparoskopiq.Molqvi kajetemi kakvi sa mi shansovete



Тема Re: лапароскопиянови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано04.11.05 10:05



Aз правих лапаро в МД-София при д-р Филипов -минах през здравната каса и платих 15лв. за 5 дни престой.Майка му даде 100лв. ,но чак в деня на изписване и той доста се дърпаше ,докато ги вземе.Но изобщо не е задължително да му даваш-отношението му към нем не се е променило.



Тема Re: лапароскопиянови [re: m_megi]  
Автор imam-vjara (все още)
Публикувано04.11.05 11:52



Извинявай, ама как са те лекували тогава тези 10 год. като нямаш поне лапаро? Аз също имам една запушена тръба, 2 лапаро, но все още не съм забременяла, но се оказа друг проблем (имунологичен по всяка вероятност). Иначе шансове има, ако само това е проблема и най-добре се забременява през първите 6 мес. след лапаро, когато все още е "прясно" от интервенциите, т.е. не са се получили нови сраствания.



Тема Re: лапароскопиянови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор agent orange (непознат )
Публикувано04.11.05 11:52



аз правих преди около месец в бившата Тина Киткова при Янакиева. излезе ми 450лв. друго момиче в стаята - пак при същия лекар - безплатно. явно е въпрос на някаква преценка



Тема Re: лапароскопиянови [re: imam-vjara]  
Автор ALFl (hoping)
Публикувано04.11.05 11:55



добре де, не те боли в началото след операцията? все си мисля, че няма да ми е до секс седмици след това?



Тема Re: лапароскопиянови [re: ALFl]  
Автор imam-vjara (все още)
Публикувано04.11.05 11:59



ама никой не казва да почваш веднага, просто когато си готова. разбира се, че не можеш веднага след лапаро да почваш опити, мен например ме боля много особено първия път, защото тогава са махали сраствания, пукали кистички, белели яйчници, нещо подобно. но при всеки е различно, зависи какво ще му правят при лапарото. говоря за шанс за периода на първите 6 месеца след лапаро, а така го казват лекарите, пък и има логика.



Тема Re: лапароскопиянови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано04.11.05 12:27



Когато си вземеш направление за хоспитализация от личния лекар Направление №7 е, минаваш по здравна каса и няма да плащаш освен престоя в болницата който е регламентиран за всяка болница.
На мен Попов никога не ми е искал пари, въпреки, че след операцията му дадох, но не толкова много де както ти казваш 600лв.
Желая ти Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.