Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цикъл след ин витронови  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано16.11.05 13:29



Момичета, имали ли сте проблеми с цикъла след ин витро? Мен вече 5-ти ден ме мъчи и нищо, само от време на време зацапва, прилошава ми и не идва. Освен, че е изнервящо, се и притесних. Може ли да е от стимулацията или от нещо друго свързано с процедурата по ин витро. Благодаря ви.



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Olli]  
Автор Див kecтeн (летящ)
Публикувано16.11.05 15:29



Оли, важно е по кое време ти е дошъл М. Вероятно удебелената лигавица просто се излющва и щом като не е обилно ще продължи малко по дълго. Другият вариант е да си бременна, искреноти го желая!!
На мен и преди ми се е случвало - понякога е доста обилно, но по за кратко, а друг път като зацапвания за по седмица и повече...
На мен ми дойде нещо /лекарката ми не го брои за М/ около 5 дни след като спряхме стимулациите и вече повече от месец - нищо...Да ти кажа и аз вече се обърках, реално последният ми читав М беше на 28 септ.!!!



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Olli]  
Автор Marie-Antoinette (с роля в живота)
Публикувано16.11.05 16:15



Олли... Лекарите какво казват? Няма ли бременност? Ех... дано да не е менструация, дано да е бебе! Дано!

Всяка глава има своята гилотина.


Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Див kecтeн]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано16.11.05 16:56



Ами, Кестенче, той въобще не иска да дойде. Точно като по часовник ми стана лошо в деня преди датата на която трябваше да се неразположа и аз реших, че всичко е наред. Но няма нищо. От време на време по някоя кафява капка, но не всеки ден. Но и при теб няма редовна менструация, явно има някакъв ефект от стимулацията. Ти говорила ли си с докторката дали това е обичайно. Аз се каня да се обадя на лекаря, но реших първо вас да питам. Благодаря ти за отговора. Дано и другите момичета с опит да се включат, ако може да си изясним положението.



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Marie-Antoinette]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано16.11.05 17:02



Мари, мила, аз съм със запушени тръби. Не че не си направих тест, даже два Първият който купих, беше нещо фалшив, дори забравих как се казваше, и ми показа една мноооого бледа втора линия. Тогава си купих Шуър чойс, където имаше само една хубава чертичка. На доктора още не съм се обаждала, но се изкушавам да го направя, че нещо взех да се притеснявам. Но и Кестенчето казва, че е същото положение, може да е нормално. Радвам се, че ми отговори



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Olli]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано16.11.05 20:54



А каква марка беше ментето-тест? По сведения на очевидци, Шуър Чойс е менте, купи си Шуър чек или Клиър вю. Дано да е бебе!



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: little_rabbit]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано16.11.05 20:58



Не си спомням, по-точно не обърнах внимание. Мислех, че Шуър чойс е добър. Къде го намирате Клиър вю-то



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Olli]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано16.11.05 21:04



Не е добър Шуър чойс-а. Купи си един Шуър чек. Клиър вю-то наистина не се намира лесно, аз го купувам от аптека Адонис на спирката на тролеите срещу Центъра по хигиена и от аптека Орфей на бул. Скобелев (по-близо е до Руски паметник, отколкото до 5-те кьошета, срещу М-тел е).

Не се залъгвай с измислени тестове, почти съм сигурна, че има нещо при теб . Дано, дано!!!



Тема Re: Цикъл след ин витронови [re: Olli]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано16.11.05 21:04



Има едно момиче ЦеНи в бг-мамата със запушени тръби и две неуспешни ин-витро и е забременяла естествено!
Така, че чудеса стават!



Тема Re: Цикъл след ин витро [re: Lali]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано16.11.05 21:06



Лалинка, недей така, че ще взема да повярвам, а вече нямам сили за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.