Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови  
Автор iva17O1 (непознат )
Публикувано22.07.05 14:09



ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ИМА ЛИ НЯКОЯ КОЯТО Е ИМАЛА ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО И Е ПОСТИГНАЛА ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ ПРИ ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНА



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор gybka (чакаща)
Публикувано22.07.05 14:35



Аз не съм ходила при д-р Давидков, но мисля че той не е специалист по стерилитет. По-добре се насочи към лекари занимаващи се именно със това, а не просто гинеколози.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: gybka]  
Автор ruriana (непознат )
Публикувано22.07.05 16:09



Не бих ти препоръчала да ходиш при него по какъвто и да е повод. На мен след като направих спонтанен аборт и забравх че имам час при него след това, ми звънна на гсм и ми дигна скандал, че той си е загубил времето, докато ме чакал. Едно съжалявам дори не каза за това, че ми се е случило нещо подобно..... Аз дори не можех да повярвам че ми говори така....



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: gybka]  
Автор Arlekina ()
Публикувано22.07.05 17:33



Здравей,миналото лято бях негова пациентка ,твърдеше,че единствения ми проблем е липсата на овулация стимулира яйчниците ми с Клостилбегит три поредни месеца,нямаше ефект.Няколко месеца по-късно (вече при друг лекар) си направих цветна снимка и се оказа,че имам сериозен проблем с тръбите.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: gybka]  
Автор iva17O1 (непознат )
Публикувано22.07.05 17:47



БЛАТОДАРЯ ТИ ЗА МНЕНИЕТО
А ИМАШ ЛИ НЯКОЙ ДР. ПРЕДВИД



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор CAPRlS (непознат )
Публикувано23.07.05 10:57



За Давидков мога да ти кажа,че за него всички жени имат един и същи проблем-липса на овулация и всички ги лекува по една и съща схема-с Клостилбегит.Ако имаш време,пари и нерви за губене можеш да му се довериш



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: CAPRlS]  
Автор alia_alia ()
Публикувано24.07.05 15:28



Закачам се за теб за да се присъединя към групата лекувани с Клостилбегит без дори цветна снимка и без да разгледа спермограмата. А, освен това и трите месеца на лечение не ме повика да види дали са се спукали фоликулите.
С две думи: и аз не го препоръчвам.
Обаче, не мога да препоръчм и никой друг - и аз обмислям друг лекар. Доц. Маркова е толкова заета с Асистираните методи, че преглежда на конвейр и прави пропуски, при цялото ми уважение към нея като специалист.
Успех!



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор aivy (непознат)
Публикувано26.07.05 16:29



Здравей, моят случай е като на ruriana и кракът ми повече няма да стъпи при Давидков Изобщо не се занимавай с него.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: alia_alia]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано26.07.05 17:32



" групата лекувани с Клостилбегит без дори цветна снимка и без да разгледа спермограмата. А, освен това и трите месеца на лечение не ме повика да види дали са се спукали фоликулите"

ужас!

ЛОШ, ЛОШ, ЛОШ доктор!





Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор voltage (orange)
Публикувано26.07.05 23:17



Здравей!
И аз да се изкажа за Давидков! Това е един празнодумец и много самонадеян тип! Аз ходих при него след като забременях след повече от 2 год стерилитет за фетална морфология. Добър ехографист е, не може да му се отрече! Но само толкова! След като изслушах тирадата колко е велик и по какъв начин да рекламирам него и клиниката му / на което щях да се изсмея, щото бях предварително подготвена какво ме чака/ ми заяви, че съм забременяла НЕ от стимулацията, лечението, дуфастона и прочие, а защото така или иначе ми било дошло времето! Изказа се, като най-подготвения специалист по стерилитет! Бягай далеч!
Питаш за препоръка за някой лекар- аз самата забременях след като попаднах при д-р Кирчева от Манус вита. Моя колежка след спонтанен аборт и също над година опити - още на втория месец забременя при нея! Просто е лекар, който вдъхва увереност, спокойно обяснява всичко и си взема работата присърце! И нещо важно - работи и към инвитро центъра във Варна и е наясно с проблемите на стерилитета! Работи и със здравна каса!
Успех!

[image]http://lilypie.com/create_baby_days.php[/image]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.