Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 29.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: лапароскопиянови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор kalli (kalinka)
Публикувано09.11.05 13:49



Пък да не би да е било безплатно лапарото със здравната каса, а аз да не помня добре и да си мисля, че съм дала 200 лв.. Може би пък беше 200 лева ако нямаш направление...Както и да е.
Съветвам те да си направиш лапаро в Шейново със здравната каса и направление с личен лекар, щом е безплатно.
Който и да те оперира - все са добри.
Условията са прилични, отношението-също.
Е, няма идеално, но аз съм (доколкото е възможно)доволна от престоя си



Тема др.стойков от екипа на др.конова в плевеннови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор ot4aqna_i_tujna (ot4aqno momi4e)
Публикувано09.11.05 19:21



здравейте пак!аз се свързах с др.конова от плевен и тя ми каза, че парвят лапаро по касата и май натам ще се ориентирам!бихте ли ми казали какво ви е мнението за тях и конкретно за др.станимир стойков, защото той конкретно ги прави.благодаря за отговорите!



Тема Re: лапароскопиянови [re: kalli]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано10.11.05 12:11



Девойки, лапарото е по Здравна каса от началото на тази година. Затова тези, които са правили тази интервенция през 2003г са плащали по 200лв, а аз през 2004г. аз платих 400лв, такава беше определената държавна такса.
Тази година с Направлвние за хоспитализация №7 влизаш и плащаш само болничния престой.

Относно това че Попов имал ужасно отношение към пациентките си - НЕ СЪМ СЪГЛАСНА, аз съм му пациентка и съм с прекрасни впечатления от него. До колкото следя темите във форума не съм срещала отрицателни мнения за него, но щом вашето мнение е такова...
Пожелавам успех на всички които се решат да се подложат на лапаро, мога да кажа че не е страшно, при положение че искрено вярваш на лекуващия те лекар.
ОЩЕ ВЕДНЪЖ УСПЕХ!



Тема Re: лапароскопиянови [re: Биcтpa]  
Автор kalli (kalinka)
Публикувано10.11.05 12:46



Значи съм права, платих си 200 лева, добре помня...

За Попов- аз казах, че не съм му пациентка, но негова пациентка ми се оплака доста, затова и изразих мнение. Иначе че е специалист-спор няма.



Тема Re: др.Филиповнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор Dindin (оптимист)
Публикувано10.11.05 12:55



Здравей,
напълно те разбирам по финансовия въпрос.
Аз смятам, че като човек, който редовно се осигурява и имам право на направление и безплатно лечение, да се възползвам от това. Разбира се ако нямах друг избор щях да плащам - когато е за здраве човек не се замисля. Но, аз не съм дала и 1 лв на лекуващия ми лекар, не защото не заслужава, а защото не го намирам за редно. Днес отидах да ми махме конците - с усмивка 24 карата му казах че се чуствам много добре и му благодарих за всичко. Раздадах кутии с бомбони на него и на сестрите в отделението.
От4аяна_и_тъжна, Благодаря ти за пожелнията.
Пожелавам ти на теб и на всички други момичета нещата да се развият благополучно.
Моето мнение е че лапарото може много да помогне за проблемите ви - не е толкова страшно. Аз за това постоянно ви пиша че се чувствам добре - за да се опитам да ви убедя, че процедурата не е толкова болезнена и не пречи на нормалния начин на живот.
Успех на всички ви желая!!



Тема Re: лапароскопиянови [re: kalli]  
Автор NERl (непознат )
Публикувано10.11.05 13:03



Здравейте.Вчера бях при Попов.Страхотен е.Наистина не се усмихва но е много подробен.Обяснява всичко от А ДО Я.

Преди това
доктора който ме свърза с него ми обяви цена 800лв.Но самия Попов вчера ми
каза да си взема направление от личната докторка...А там каква е мъкаааааааа
Ако не ми мине котка път на 18ти ноември ми е лапарото.Освен пластиката която ще прави, се установи че има и неспукани фоликули и щял да ми прави и други манипулации.честно да ви кажа вече не искам да помня.
Вярвам му и знам че съм в добри ръце,,,,



Тема Re: лапароскопиянови [re: kalli]  
Автор Oмoния (непознат)
Публикувано11.11.05 10:25



Моля, ако има някой от Пловдив, да сподели мнение за някой добър лекар за лапароскопия в Пловдив, който работи със здравната каса; както и евентуално стподели мнение. Август щях да правя лапароскопия, но се оказа, че протромбиновото време ми е много ниско /45/, което значи рядка кръв и опасност от кръвоизлив. Поради тази причина трябваше да посетя хематолог, който да изрази становище. Аз не успях веднага да намеря такъв лекарр и лапарото се отложи. На някой случвало ли му се е подобно нещо. Може да ми пускате бележки.

Редактирано от Oмoния на 11.11.05 11:22.



Тема Re: лапароскопиянови [re: NERl]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано12.11.05 21:36



Успех Нери, попаднала си в добри ръце, каквото зависи от Попов той ще го направи. Сигурна съм в това.



Тема Re: лапароскопиянови [re: NERl]  
Автор kalli (kalinka)
Публикувано13.11.05 13:09



Стискам палци!



Тема Re: лапароскопиянови [re: kalli]  
Автор fauna (real)
Публикувано14.11.05 17:08



Кали, от твоето лапаро мина вече доста време и нещата са се променили. Аз правих тази година в Шейново. Там са добри специалисти, но е факт че имат и цена за лапароскопията. Чела съм и мнения, че някои момичета минават и само с направление, явно кой както мине. Аз бях с направление, но платих 100лв. на болницата за избор на лекар и 400лв. на доктора. Още преди лапарото попитах момичета от форума, които са правили лапаро при същия доктор и разбрах, че дори не работел със здравната каса и при него лапарото струва 400лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.