Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 14.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Д-р Кътев  
Автор Liliy (новак)
Публикувано31.10.05 10:18



Здравейте !
Знае ли някой нещо за Д-р Кътев ?
Къде работи, с какво се занимава (найстина ли със стерилитет) ?
Мнение за неговата работа ?
Аз имам само някакъв мобилен телефон, но никаква друга информация.



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: Liliy]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано01.11.05 10:24



Как му е първото име на д-р Кътев защото аз познавам двамад-ри с тази фамилия????



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: Биcтpa]  
Автор Liliy (новак)
Публикувано01.11.05 15:12



Не му знам първото име, но ето телефона и адреса дано по тях да можеш да се ориентираш защото аз за съжаление нищо друго не знам.
тел.: 0887 510 900 адр. на кабинета: Цар Борис III номер 167
Генеколог е и по негови думи се занимава 20 години със стерилитет, но толкова знам....и дали е така....?
Благодаря ти предварително !



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: Liliy]  
Автор margoti (непознат )
Публикувано19.12.05 13:33



Здравей!

Ходила съм при д-р Кътев, но не за стерелитет, а за раничка на шийката на матката. Шест месеца ходих всеки божи ден да ми бие инжекции в частния му кабинет.Освен че ми направи з......ка на решетка и ми взе парите нищо друго не направи. Горещо те съветвам да не ходиш при него!



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: margoti]  
Автор Liliy (новак)
Публикувано19.12.05 14:24



Вече съм на твоето мнение ! Благодаря ти за него ! Сега поне съм убедена, че този си е объркал професията !!!

Но за съжаление и аз вече ходих при него "за консултация". Та нали ми го похралиха че бил добър, а и на него май му е "умряла циганката та сам се хвали колко е добър в областта на стерилитета".

Само че аз вече съм "гърмян заек" и изгорях само с пари за изследвания, които сега трябва да повтовя защото лабораторията ги анулира като замърсени !!!

Такъв гадняр скоро не бях срещала !!!
Мислих да не пиша тук, но май е по-добре за да не се подлъже някой друг !!!
Наслушах се обаче на глупости :
как съм имала раничка на шийката на матката как матката ми била изместена...много било важно да се изследва хеликобактерии и туберколоза...и отново цитомегаловирус и херпес зостер....и какво ли още не като повечето от изследванията аз ВЕЧЕ съм ги направила и то в добри лаборатории !!!
Да не говорим, че ми обяснява как съм имала хормонален проблем, които ми бил изписан на лицето. Е тука вече не издържах и му дадох изследването на хормоните да посочи кои точно не ми е в норма !!!
А неговата реплика "Аз на изследвания не вярвам важна е клиниката" !!!
Не вярва на изследванията от любимата му лаборатория - "Цибалаб" !!!
Да не говорим, че започна да коментира как мъжа ми имал възпаление на тестеса - като въобще не го е виждал и дори не прочете мнението на уролога, които го е преглеждал.....
Направо да си паднеш !
Този човек не само, че гледа по зениците ами има и ясновидски способности - Казваш името и ти разказва какъв е проблема !

И знаете ли кое ми е най-чудно, че пред кабинета му има винага хора и то доста добре изглеждащи дами.



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: Liliy]  
Автор autechre (непознат )
Публикувано27.01.06 17:17



Аз съм една от тези добре изглеждащи дами и се чувствам лично засегната от нещата, изписани по адрес на д-р Кътев.
Нямам думи за човек, който от дълго време има сериозни проблеми със стерилитета и идва от Смолян в София само, за да плюе професионалист с утвърдено име и хиляди раждания зад гърба си! Щом като не си доволна потърси помощ от тези, които са ти платили да напишеш това, разбира се, ако те първо изобщо намерят някой, който да помогне на тях самите.
А що се отнася до лабораторията, това просто е смехотворно да бъде коментирано!



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: Liliy]  
Автор margarito (непознат )
Публикувано24.02.06 01:32



Az li4no zagybih dosta vreme i pari s tozi 4ovek i to v moment, kogato naistina imah kreshtqshta nyjda ot pomosht. Iz na4ale toi e napalno ybeden, 4e vseki ot pacientite my ima hlamiddi i beshe silno razo4arovan, 4e nqmam, no vse pak dopysna, 4e sigyrno imam nqkoi vse oshte neotkrit shtam na bakteriqta. Zadaljitelni izsledvaniq za hlamidii, helikobakter i vse podobni prostotii, kato 100 pati my kazah, 4e sam s ogromna kista - edin videozon ne mi napravi. Paranoik ot klasa, mnogo pokazen kabinet i palna psevdozagrijenost. Hodih pri nego otdavna - ne mislq, 4e razbira neshto ot sterilitet. Edna metoda za vsi4ko - vsqka ve4er injekcii - ne pomagat li drygi. Vse pak v klinikata my veroqtno rabotqt i dobri lekari.



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: autechre]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано24.02.06 10:14



ооо, доктор Кътев, вече и на дама ли се направихте?
добро детективско проучване сте направили, преди да оплюете оплакващата се от вас пациентка.
жалко, че не отделяте толкова време за четене на медицинска литература и образование!

и не си мислете, че тук хората пасат трева!

когато видя "добре изглеждаща" пациентка, регистрирана в същия ден, в който е пуснала единственото си мнение в защита на някой лекар, от когото недоволстват много пациенти - все едно на видеозон гледам, докторе!
веднага поставям диагнозката...



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: jam]  
Автор Liliy (новак)
Публикувано24.02.06 11:49



jam,
Бгагодaря ти за защитата !!!

Мислиш ли, че тук чете и пише Кътев ?!
Защото мога да продължа в стила на предишният си постинг и въобще не ме интересува, че съм от Смолян т.е. с това той (или които и да е ) не може да ме обиди !!! Напротив нека се замисли колко усилие ми струва (спрямо живеещите в София) да отида при него за консултация, и че по този начин съм му гласувала ОГРОМНО доверие !!!

Все пак не смятам, че си струва да отделяме толкова много внимание, време и нерви на някой, на които не му пука за проблемите ни и вместо да помага ни пречи....

Така, че се надявам тази тема да не е поредният ожесточен дебат тук !

Но и предупреждавам, че ако някой продължи да ме напада по адрес на Кътев ще напиша цялото си мнение за него !!!

Редактирано от Liliy на 24.02.06 13:03.



Тема Re: Д-р Кътевнови [re: Liliy]  
Автор tedy74 (минаващ)
Публикувано26.02.06 01:04



Лили,как си?Докъде стигна с изследванията.Зарежи го този Кътев!!!Откриха ли нещо за миседите?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.