Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема help - test za bremennostнови  
Автор welldone_1 (непознат )
Публикувано28.10.05 10:26



Momi4eta pomagaite,

tuka sedia i se 4udia na testa za bremennost i ne moga da razbera kakav e rezultata. Iska mi se da e polozitelen, ama sled tolkova problemi ne mi se 6te da se radvam predvaritelno.

Ta misalta mi e, 4e ima dve 4erti4ki - kontrolnata e mnogo iasno izrazena i se poiaviava vtora, no mnogo bleda. Moze bi si vaobraziavam, 4e ia ima .

Kakvo mislite?

Mnogo 6te vi bada blagodarna, ako me posavetvate kakvo da pravia.



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: welldone_1]  
Автор tutto bene ()
Публикувано28.10.05 10:38



Ми не си въобразяваш. Има я. Айде честито!




Тема Re: help - test za bremennostнови [re: tutto bene]  
Автор welldone_1 (непознат )
Публикувано28.10.05 10:47



Blagodaria za barzia otgovor, ama ne znam - mnogo e bleda vtorata 4erti4ka. Маи ще из4акам до понеделник и ще отида при гинеколожката ми - дано не ме помисли за побаркана дето на втори ден закьснение си вьобразявам 4ерти4ки.



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: tutto bene]  
Автор nezen puh (непознат)
Публикувано28.10.05 10:48



втората чертичка си е факт и не е мираж.



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: welldone_1]  
Автор Ckpитa ()
Публикувано28.10.05 11:37



Знаеш ли какво мисля, че е време да почерпиш



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: welldone_1]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано28.10.05 11:44



вместо да му се чудиш толкова, да беше прочела упътването към теста! всички тестове за бременност са положителни при поява на втора чертичка, без значение колко е бледа.
а и да идеш утре при гинеколожката, едва ли ще ти каже нещо повече от това да изчакаш 7-10 дни и да се явиш за преглед с ултразвук.



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: Ckpитa]  
Автор welldone_1 (непознат )
Публикувано28.10.05 11:49



Momi4eta, razplakahte me!

Imam uzasni bolki v iai4nicite v oblastta na korema i na garba i se strahuvam da ne e niakoia kista. При положение, 4е преди 10 години ми поставят диагноза ПКЯ, която преди 2 години премина уж само за единия яй4ник и им теглих една на вси4ките доктори (от тогава и на обикновен преглед не сам ходила).



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: welldone_1]  
Автор Ckpитa ()
Публикувано28.10.05 12:18



И аз съм с ПКЯ,но при всички тестове, които съм правила, с всички симптоми, болки , прилошаване и т.н. не е имало втора чертичка.
Каква марка е теста, може това да има значение, не знам.Ама се успокой, бре човек.



Тема Re: help - test za bremennostнови [re: welldone_1]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано28.10.05 12:44



Ама на профилкатични прегледи се ходи! ПКЯ не е гаранция, че няма да забременееш! Джам е права, вместо да се чудиш, прочети упътването към теста! Няма фалшиви положителни тестове, колкото и да е бледа чертичката! В крайна сметка иди на кръвен тест!

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: help - test za bremennostнови [re: Wildberry]  
Автор welldone_1 (непознат )
Публикувано28.10.05 13:30



Momi4eta, ama ne mi se karaite de. Az vi pitam za savet

testat e Clear Test i ni6to ne pi6e v upatvaneto. Pi6e 2 4erti4ki, ne pi6e kakvi.

A na pregledi ne hodia za6toto tia lekari me pobarkaha i psihiasaha pove4e otkolkoto pomognaha




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.