Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 28.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Добър уролог, андрологнови  
Автор Liliy (новак)
Публикувано14.09.05 11:12



Здравейте!
Търся съвет !
След два миседа все пак се намери лекар, които да прати съпругът ми на спермограма и микробиология на еякулат и хоп изнената какво ли не откриха в микробиологията....за спермограмата няма да коментирам...(и там е зле работата)...
Проблема, е че в момента го лекува личната лекарка на база на вече 4-5 микробиология и антибиограма (еякулат) и винаги излиза нещо - ентерокок, е.коли, гъби..и ту едното го има ту го няма...
Тези врътки вече 3-4 месеца...а той човека още малко и ще изпие менделеевата таблица ....във вид на хапчета.
Кажете добър специалист в Пловдив или София, които се занимава с такива неща.
Да се търси ли специалист или да разчитаме на личната лекарка ?
Знам, че ентерокока се променял, трудно се лекувал, но чак пък толкова....?

За най-голямо съжаление живеем в малък град и тук може би може да се разчита само на един уролог. (Казвам "може би" по думите на личната ни лекарка, сигурно и затова все още не ни е пратила при специалист ? Аз лично не ги познавам и нямам каквито и да било впечатления !)
Мели вие с кой уролози работите ?

Редактирано от Liliy на 14.09.05 11:31.



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: Liliy]  
Автор gybka (чакаща)
Публикувано14.09.05 11:21



Задължително трябва да се обърнете към специалист



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: Liliy]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано14.09.05 11:46



при моя съпруг ситуацията е същата... много са упорити тия бактериални инфекции при мъжете. не се лекуват със 7-дневен антибиотичен курс, както масово предписват лекарите.
задължително да се отиде на уролог, и то добър! безразборното пиене на антибиотици за кратки срокове само прави бактериите по-щастливи и резистентни!
за Пловдив те съветвам да пишеш бележка на Мели да те посъветва за уролог.
в София масово ходят при Кацаров, аз сега смятам да отидем при някакъв добър специалист, който консултирал към клиниката на Щерев. едно от момичетата ми беше пратило името му и даде много добри отзиви за него, но ми са изчезнали бележките... помня само, че консултираше само в петък.



Тема Re: Добър уролог, андролог [re: Liliy]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано14.09.05 12:42



samo da ne popadne6 na prof.Cvetkov - totalno obarka maja mi i mu napravi operacia BEZ PREGLEG SRE6TU SKROMNATA SUMA OT 100 DOLARA PREDI 5 GODINI.



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: jam]  
Автор gracy (объркана)
Публикувано14.09.05 16:09



Джам, мъжът ми е пациент на д-р Петър Симеонов, който работи съвместно с клиниката на Щерев /оттам ни го препоръчаха/. Мисля, че е много добър уролог - при Щерев прави пункция на тестис и други неща от този род.
Иначе разбрах, че там вече има и друг андролог /д-р Бъчваров/, за който най-вероятно говориш ти, едно момиче от клуба беше писало, че са много доволни от него.



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: Liliy]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано14.09.05 16:52



Микробиологията трябва да се направи от простатен и уретрален секрет, а не от еякулат. И не е работа на личния лекар да се занимава с това.

Аз лично работя с д-р Дечев, той е главен асистент в катедрата по урология на Медицински Университет, но има и други добри уролози в Пловдив, които могат да прегледат мъжа, да вземат секрет и да пратят за посявка.




Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: Liliy]  
Автор kristy21 (непознат )
Публикувано20.09.05 19:51



Наистина сме много доволни от д-р Бъчваров, който работи в клиниката на доц. Щерев. Добре е да се запише предварително час /920 09 01/. Приема ги много присърце нещата. Хубавото е, че те запознава със ситуацията от всички страни и е безкрайно внимателен. При нас нещата са доста кофти, но се оказа, че е имал и други пациенти с нашата диагноза и резултата е доста положителен.



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: kristy21]  
Автор Liliy (новак)
Публикувано05.10.05 10:13



Здравейте!

Много благодаря на всички за отговорите !
Мели успях да се свържа с др. Дечев, но системата при него се оказа доста трудна (според мен) за пътуващи защото той идва в Торакс по заявка, а аз как да се запиша за него...., но това вече са подробности...!
Насочиха ни към др. Карагьозов и след преглед се оказа, че е работа за хирург. Ще е нещо като обрязване (или може би същото, поне толкова можах да разбера от съпруга ми)
След операцията ще се прави спермограма, хламидии....

Мели, може ли от тук да идват проблемите ни - двата миседа ?



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: Liliy]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано05.10.05 16:34



д-р Карагьозов от София ли от Майчин дом - аз съм оперирана от него. а за миседите защо не се обърнеш кам д-р Дяволов пак от МД. или събери малко инфо за него от бг.мама или биберон бг. .аз раждах при него и съм лежала при него,просто до сега няма отрицателно мнение за него.пък и имаше д-р които работят в Мед.академия и имат миседи и идваха при него.ако си от Сф нищо не губиш е едно мнение повече. успех

Редактирано от nia72 на 05.10.05 16:37.



Тема Re: Добър уролог, андрологнови [re: Liliy]  
Автор doctor333 (непознат )
Публикувано04.04.11 10:40



Не си губете времето с Д-р Симеонов.Той не е лош уролог ,но като андролог е пълна нула,особенно по отношение на инфекциите.По времето когото е станал лекар повечето инфекции не са били много познати,а той не се е постарал да прочете нещо ново и да се обогати.Смятам че не прябва да му се има никакво доверие за мнение или лечение на инфекции при мъжката полова система.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.