Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 17.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема клостилбегит-питаненови  
Автор tusana (непознат )
Публикувано08.08.05 20:36



момичета, тези от вас които се стимулират с клостилбегит ще споделите ли от кой ден започвате да го приемата. от какво зависи от кой ден се почва. аз всеки път почвам от 5-ти ден и някой път чак към 17ти ден имам хубав фоликул.чакам вашите коментари.



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор chitche (непознат )
Публикувано08.08.05 20:51



здравей,
на мен ми предстои стимулация с клостилбегит, само че аз трябва да започна да ги пия от 3-ия ден на цикъла. моят лекар ми обясни, че зависи колко е дълъг по принцип цикълът ти. на мен ми е средно 26 дни, затова започвам по-рано. стандартното е при 28 дневен цикъл, стимулацията да започне от 5-ия ден. само това знам по въпроса, сега като започна да го пия, ще видя как ще е.
стискам ти много палци при теб да стане.
поздрави



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано08.08.05 20:51



Пила съм го от 2 до 6-ти, както и от 3-ти до 7-ми. И в двата случая овулацията ми е на 14-ти ден.
Ама тези дни ги определя доФтора...



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: chitche]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано08.08.05 20:54



Читче, това хич, ама хич не е вярно - моя цикъл е средно 34 дни. И не заради това съм пила Клостилбегита от по-рано, имаше нещо друго, ама съм забравила...



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: little_rabbit]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано09.08.05 11:09



И моя цикъм е около 34 дни, а почти винаги го пия от 3-тия ден.



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано09.08.05 11:22



Здрасти Тусана,
аз пиех Клостила от 3 ден на цикъла по 2 хапчета на ден общо 5 дни. Разбира се дозата определя твоя лекар и не би следвало да е произволна. На последващ етап почнах да го пия по 3 хапчета на ден. Но винаги започвах от 3 ден на цикъла.



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор marmotche ()
Публикувано09.08.05 15:13



Здравей :) Аз съм го пила 2 пъти, 3-7 и 5-9 ден при нормален цикъл 25-26 дни. Лекарят обаче ми каза, че клостилът забавя малко ову и точно така си беше - нормално тестът за ову ми се позитивираше на 9-10 ден, а в тези два цикъла - чак на 13-14 ден се виждаше добър фоликул на узи. Първият път го понесох мн добре и имаше 3 фоликула, обаче вторият беше истинско фиаско - само 1 фоликул, съмнения за кистички от неразвили се фоликули и силно прояление на странични ефекти (неприятни зрителни смущения - разни светли петна, все едно че ти е паднало мнооого кръвното). Стискам палци при теб всичко да мине добре, успех!



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор ledena luna (тъжна)
Публикувано09.08.05 18:06




една хубава статия за клостила



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор tusana (непознат )
Публикувано09.08.05 19:11



escada, добре де и ако го приемате от 3 ден, кой ден ви гледат на уз. понеже моят докотр държи да ме гледа в първите дни на цикъла. а вторият ден обикновено много кървя и мисля че не е най подходящият ден за преглед.



Тема Re: клостилбегит-питаненови [re: tusana]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано10.08.05 00:29



когато се прави цикъл със стимулация, винаги първият УЗ преглед е на 2-3 ден от цикъла.
изобщо не се притеснявай, че в тези дни кървиш. нормално е да се правят прегледи и тогава, а за конкретния случай - направо е задължително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.