Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 25.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема привет от кюстендилнови  
Автор ot4aqna_i_tujna (ot4aqno momi4e)
Публикувано26.07.05 19:26



здравейте на всички!най-напред да кажа на всички 'патки'(като мен самата), които си мислят, че калните бани са концлагер, че грешат!
днес ни е първи ден.имахме резервация за норнална семейна стая за 15лв на частно и 4.36 по нои(за мъжо), а рецепционистките(да са живи и здрави) са дали нашата стая на други и нас ни настаниха в стая супер лукс без да доплащаме, защото било по тяхна вина.
вече минах няколко процедури
1.кални бани-лежиш си на едно легло голичка и те намазват с миризлива кал от кръста надолу и стоиш така 10 минутки
2.магнит-2 раязлични.ами пак си стоиш, слагат ти едни магнитчета на бумбито, аз даже задрямах, защото пътувахме 9 часа с колата и бях уморена
3.много приятен ултразвук с кремче 10тина минутки
4.нямах записани перлени вани, ама приключих по-рано от златото и мацката ми вика-абе, я се мушвай при него-голички, в нещо като джакузи
утре ми предстии да си правя сама едни т.нар. 'възходящи' душове с един бая дълъг катетър, ама ще го изкарам!
като за първи ден не сме предвидени в столовата, затова на новодошлите им дават суха храна.на нас ни дадоха половин кило кашкавал, половин кило сирене, цял хляб, 2 големи пастета 'апетит', 3 натурални сокчета и 3 вафли 'троя', яйчниците ми ще се обгърнат от сланина и незнам как ще забременея
ами, това е за сега, излях си душичката и отивам да спя, че очите ми се затварят
айде, чао за сега, ако някой има да пита нещо,. да заповяда, по всяка вероятност утре пак ще вляза

цунки



Тема Re: привет от кюстендилнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор lady_11 ()
Публикувано26.07.05 20:16



Малей, както го описваш ... искам и аз... заради манджата и релаксацията

"Този живот ми е даден да го живея, не да се тормозя" - Сигнус


Тема Re: привет от кюстендилнови [re: lady_11]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано26.07.05 20:39



Заслужава си да се отиде, дори и само за профилактика !



Тема Re: привет от кюстендилнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор pets (бореща се)
Публикувано26.07.05 20:41



Оползотвори всичко пъноценно и другия месец чакам резултати.Не ме разочаровай, миличка.Вярвам в теб.Цунки



Тема Re: привет от кюстендилнови [re: little_rabbit]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано26.07.05 22:07



Ама и интернет ли има? То вярно не е концлагер.



Тема Re: привет от кюстендилнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор MlNl (непознат)
Публикувано27.07.05 10:34



Привет и от мен адашче, аз съм mini от Зачатие. Радвам се, че си доволна- оползотворете максимално престоя си.
Целувки и много късмет за успешен резултат!!!


Редактирано от MlNl на 27.07.05 10:35.



Тема Re: привет от кюстендилнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор Missy (amor)
Публикувано27.07.05 10:41



Мими хайде дано това да е последното нещо през което трябва да минеш. Стискам палци
Кажи ми в колко часа трябва да сме в Кюстендил за настаняването?
И разкажи за тези "възходящи" душове -
Цунки и весело изкарване



Тема Re: привет от кюстендилнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор skarli (приятел)
Публикувано27.07.05 11:53



Здравей и от мен, радвам се, че ти е харесало. Всъщност няма как да не ти хареса и няма нищо страшно или неприятно, накрай няма да ви се тръгва. Аз също съм била на кални бани, но в курорта "Дружба" във Варна, и не беше лошо, въпреки че базата беше стара.
Каляйте се, масажирайте се и не забравяйте най-важното- онова приятно занимание, което ще срещне сперматозоида и яйцеклетката
, нищо че ще ви се спинка повече. Знам, че много двойки са си направили бебе тъкмо на почивка- на бани, на планина или на море. Опуснете се и мислете само за хубави неща и за това колко ви е хубаво заедно, това е най-добрата рецепта за тази цел. Целувки от мен и да се върнете мнооооого отпочинали, Бог знае дали пък не е писано да се върнете с едно дребно кюстендилче




Тема Re: привет от кюстендилнови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор gracy (объркана)
Публикувано27.07.05 13:53



Ей, Мими, да си тръгнете трима, да не казваме четирима...
Възходящите душове представляват чисто и просто вагинална промивка с минерална вода, която се прави с катетър. Всеки сам си я прави тази процедура, първият ден само ти показват как. Не е нещо страшно, въпреки че сам по себе си катетърът няма много приятен вид... ама ние през какви работи минаваме, та един катетър ли ще ни смути!
Бях в Кюстендил и е много хубаво!
Мими, не се тревожи за телефонното обаждане мила - няма проблем!



Тема нова информациянови [re: ot4aqna_i_tujna]  
Автор ot4aqna_i_tujna (ot4aqno momi4e)
Публикувано27.07.05 17:53



здравейте от ден втори!ей, ай-после ги минах и тий душове с катетъра, не е толкоеа страшно!
gracy,миличка, ти си повела младите с тебе1тука сме много малко, да не казвам почти хич!ама все пак никой не е дошъл тука на почивка!процедурите са много приятни, ама няма опастност да се приберем трима, защото нали ви бях казала дето ми закъсня, после прицапа и после 2 седмици обилно кървене.е, заради това ми изписаха 'оргаметрил', който е на принципа на противозачатъчните, изписаха ми го да не прокървя по време на процедурите, ъака, чв със златото можем спокойно да спим на отделни легла
missy и адаши, най-добре е да дойдете сутринта, че да не изпускате процедури.
айде, чао за сега, ще се чуеме утре вечер
целувки от кюстендил!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.