Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНА  
Автор iva17O1 (непознат )
Публикувано22.07.05 14:09



ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ИМА ЛИ НЯКОЯ КОЯТО Е ИМАЛА ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО И Е ПОСТИГНАЛА ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ ПРИ ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНА



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор gybka (чакаща)
Публикувано22.07.05 14:35



Аз не съм ходила при д-р Давидков, но мисля че той не е специалист по стерилитет. По-добре се насочи към лекари занимаващи се именно със това, а не просто гинеколози.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: gybka]  
Автор ruriana (непознат )
Публикувано22.07.05 16:09



Не бих ти препоръчала да ходиш при него по какъвто и да е повод. На мен след като направих спонтанен аборт и забравх че имам час при него след това, ми звънна на гсм и ми дигна скандал, че той си е загубил времето, докато ме чакал. Едно съжалявам дори не каза за това, че ми се е случило нещо подобно..... Аз дори не можех да повярвам че ми говори така....



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: gybka]  
Автор Arlekina ()
Публикувано22.07.05 17:33



Здравей,миналото лято бях негова пациентка ,твърдеше,че единствения ми проблем е липсата на овулация стимулира яйчниците ми с Клостилбегит три поредни месеца,нямаше ефект.Няколко месеца по-късно (вече при друг лекар) си направих цветна снимка и се оказа,че имам сериозен проблем с тръбите.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: gybka]  
Автор iva17O1 (непознат )
Публикувано22.07.05 17:47



БЛАТОДАРЯ ТИ ЗА МНЕНИЕТО
А ИМАШ ЛИ НЯКОЙ ДР. ПРЕДВИД



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор CAPRlS (непознат )
Публикувано23.07.05 10:57



За Давидков мога да ти кажа,че за него всички жени имат един и същи проблем-липса на овулация и всички ги лекува по една и съща схема-с Клостилбегит.Ако имаш време,пари и нерви за губене можеш да му се довериш



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: CAPRlS]  
Автор alia_alia ()
Публикувано24.07.05 15:28



Закачам се за теб за да се присъединя към групата лекувани с Клостилбегит без дори цветна снимка и без да разгледа спермограмата. А, освен това и трите месеца на лечение не ме повика да види дали са се спукали фоликулите.
С две думи: и аз не го препоръчвам.
Обаче, не мога да препоръчм и никой друг - и аз обмислям друг лекар. Доц. Маркова е толкова заета с Асистираните методи, че преглежда на конвейр и прави пропуски, при цялото ми уважение към нея като специалист.
Успех!



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор aivy (непознат)
Публикувано26.07.05 16:29



Здравей, моят случай е като на ruriana и кракът ми повече няма да стъпи при Давидков Изобщо не се занимавай с него.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: alia_alia]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано26.07.05 17:32



" групата лекувани с Клостилбегит без дори цветна снимка и без да разгледа спермограмата. А, освен това и трите месеца на лечение не ме повика да види дали са се спукали фоликулите"

ужас!

ЛОШ, ЛОШ, ЛОШ доктор!





Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор voltage (orange)
Публикувано26.07.05 23:17



Здравей!
И аз да се изкажа за Давидков! Това е един празнодумец и много самонадеян тип! Аз ходих при него след като забременях след повече от 2 год стерилитет за фетална морфология. Добър ехографист е, не може да му се отрече! Но само толкова! След като изслушах тирадата колко е велик и по какъв начин да рекламирам него и клиниката му / на което щях да се изсмея, щото бях предварително подготвена какво ме чака/ ми заяви, че съм забременяла НЕ от стимулацията, лечението, дуфастона и прочие, а защото така или иначе ми било дошло времето! Изказа се, като най-подготвения специалист по стерилитет! Бягай далеч!
Питаш за препоръка за някой лекар- аз самата забременях след като попаднах при д-р Кирчева от Манус вита. Моя колежка след спонтанен аборт и също над година опити - още на втория месец забременя при нея! Просто е лекар, който вдъхва увереност, спокойно обяснява всичко и си взема работата присърце! И нещо важно - работи и към инвитро центъра във Варна и е наясно с проблемите на стерилитета! Работи и със здравна каса!
Успех!

[image]http://lilypie.com/create_baby_days.php[/image]


Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор chatka (непознат )
Публикувано27.07.05 12:11



Познавам д-р давидков отдавна и затова НЕ съм негова пациентка.

Препоръчвам Д-р Момчил Сариев - 0888 512336. Той работи стерилитет и ин витро от 6-7 години (преди е бил в екип с Д-р Монастирска). Сега е нещо като филиал на клиниката на доц. Щерев във Варна. Разбира от работата и е с пациентките си на всяка стъпка. Освен това има право да издава протоколи по програмата.

Поне опитай!



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: chatka]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано28.07.05 10:21



Мен пък ми каза, че от ляво съм била запушена , а левия яйчник ми е направо за махане едва ли- виждал му се не в ред. През майправих снимка и се оказа, че пропускат и двете тръби, а левия ми яйчник е по-прудоктивния - това се видя от месеците фоликометрии.



Тема Re: Доц Маркова-ВАРНАнови [re: alia_alia]  
Автор sonetka73 (мечтателка)
Публикувано25.08.05 11:26



Аз пък се присъединявам изцяло към мнението на alia_alia за доц. Маркова. Препоръчан ми е Бабаянев /ох, ако не бъркам името! /, някъде около банята Гъба имал кабинет. Още не съм ходила. Съжалявам, момичета, ако ви подвеждам, но пускам тук, защото ще се радвам, ако науча нещо повече за някой свестен /препоръчан/ лекар във Варна.



Тема Re: Доц Маркова-ВАРНАнови [re: sonetka73]  
Автор Dindin (оптимист)
Публикувано25.08.05 12:30



И аз си търся при кого да отида с направление. Така че се надявам на още отзиви..



Тема Re: Доц Маркова-ВАРНАнови [re: Dindin]  
Автор registrirana (borovinka)
Публикувано26.08.05 13:20



д-р Жени Георгиева от Майчин Дом Варна, работи по ЗК



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор m_megi (непознат)
Публикувано10.11.05 18:37



Здравеите.На никого не препоръчвам този некадърник Давидков мен ме докара до лудост.Изкара ме че и двете ми трби са запушени неправилна овулация и че имам хламидии и за капак ми каза 4е имам рак на матката.Несам за 300лв. които ми взе а че злоупотребява с полойениетони.Моляви недеите да ходите при него.Искам дави попитам имам запушена лява траба прахами цветна снимка и след това продухване и накрая ми казаха 4е сам некадурна да имам деца.Искам дави помоля за една информация за др.Александров ако знаите нешто за него много ви моля пишетеми.



Тема Re: Доц Маркова-ВАРНАнови [re: sonetka73]  
Автор ironic_ (нечия)
Публикувано11.11.05 10:50



Днес имам час при доц. Маркова в МД, (хиляди благодарности на гъбка за дадената възможност!) и ще споделя впечетления по-късно. В сряда заради обилно кървене по никое време на цикъла и болки се наложи спешно да търся специалист, д-р Сариев беше свободен. Внимателен беше при прегледа, но ми е трудно да дам мнение от едно посещение само. Но ми се ще да беше обърнал повече внимание на факта, че досега не ми е идвало и ден по-рано и че никога не съм имала менструални болки ...
Доста съм уплашена, а доверие на лекари трудно имам - от горчив опит ...

Редактирано от ironic_ на 11.11.05 10:58.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: m_megi]  
Автор lorbec (непознат )
Публикувано12.11.05 14:16



Здравей,
Моя колежка прави лапароскопия при д-р Александров и е доволна от него.
аз лично съм го виждала веднъж за изследване на спермограма.Не мога от една среща само да ти кажа някакво впечатление не бих искала да те объркам
Знам че приема в клиника Кисиови и в АГболница на 7ет.Занимава се предимно със лапароскопии,спермограми,/в екипа на доц.Маркова и д-рЧернева е което значи/ и инвитро технологии.Имам час във вторник при него може би тогава щте мога да ти кажа повече.



Тема Re: Доц Маркова-ВАРНАнови [re: ironic_]  
Автор ironic_ (нечия)
Публикувано12.11.05 14:33



Доц. Маркова се отнесе чудесно, обърна ни внимание, беше много мила, даде ни насоки откъде да започнем итн. изобщо хубаво впечетление ми направи. Само аз на нея едва ли съм й направила хубаво впечетление ... Толкова бях нервна и нетърпелива, че я прекъснах на 3 пъти ... Срамм ...



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор pepsin (щастлива)
Публикувано12.11.05 15:37



По добре прочетете в клуб бъдещи и настоящи майки моята история. Немога да разбера защо плюете д-р Давитков . Благодарение на него имам прекрасна дъщеря.Може би тук е мястото да ви попитам по какъв критерий си избирате лекар.Никой не ви е завел на сила при него.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: pepsin]  
Автор ssi ()
Публикувано12.11.05 15:59



Не се обиждай. От един лекар винаги има и доволни и недоволни пациенти. Поне аз не съм срещала такъв, от който всички да са доволни. Не съм ходила при Давидков, но от близки хора съм чувала и добри и лоши неща за него. Аз правих ин-винтро при доц. Маркова, въпреки че и за нея бях чувала лоши неща. За щастие за мен тя се оказа доктора с главно Д. Така че всеки трябва да прецени лично за себе си при кого да отиде и ако не е доволен да потърси друг лекар. Това е моето мнение



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: pepsin]  
Автор alia_alia ()
Публикувано12.11.05 19:53



Никой не ни е завел насила, но като отидеш при лекар, очакваш адекватно и професионално поведение. За справка можеш да погледнеш какво съм писала по-горе.



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: iva17O1]  
Автор dorindata (непознат )
Публикувано13.11.05 19:06



Az li4no sam mnogo dovolna ot Davidkov. Blagodarenie na nego sled 5 god. sterilitet na 21.10.2005g. stanah maika na edno prekrasno momi4ence.Tova, 4e na niakoi ne e pomognal, ne zna4i , 4e ne e dobar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ДР.ДАВИДКОВ-ВАРНАнови [re: dorindata]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано13.11.05 19:22



Пиши на кирилица!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.