Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 25.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови  
Автор Rommi (вече търпелива)
Публикувано09.06.05 12:50



Момичета, от дума на дума в една съседна тема...та... идеята е ..............

Да си направим една Голя-я-я-ма Лятна Среща.....

Да се съберем една голяма тумба....на по чаша бира .... на чист въздух в някой парк....

Да дойдат:

• Всички мамчета дето някога са били част от този клуб.... с бебешките колички...
Така де.... да ги видим тез сладурковци дето само на снимки ни ги показват...

• Бременелки с корделки....

• Новите момичета от клуба... да не се спотайват....а да се включват по-активно в пиенето на бира.

• И... разбира се Постоянното присъствие....дето сме на всички срещи напоследък... и дето затваряме заведението...

• Момичета от чужбина... ако могат да хващат самолета и да долитат.....


Нищо че в Прага пият Старопрамен... и тук бирата не е лоша.... Какво ще кажеш, Мари?!?... Пък тамън ще си вземеш от БГ някое CD с кючеци...
Като казах Кючек ... та ми хрумна... може ... като се скрие слънцето.....да се изместим от бирарията и парка... и да идем някъде да спретнем едно показно ...как се танцува кючека...


Срещата е Задължителна.
Ще се води присъствена книга....

Ако идеята се хареса... Лятото може да си спретваме редовни срещи... поне 1път в месеца.

Понеже на мен не ми хрумва никакво подходящо място...

...за такъв “Бирен и бебен фест”
...Където хем да може да се съберем повече хора...
... хем да е на въздух на открито, че не е хубаво бремелинките да стоят на задимено и опушено.....
... хем да е малко по-спокойно заради бебешките колички...
...Хем и бирата да е хубава....

Предполагам подходящото време ще бъде съботно/неделен слънчев следобяд....

Чакат се предложения за място и време(дата и час)...






Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: Rommi]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано09.06.05 13:05



Браво Роми чудесна лятна идея!
Само се чудя къде е лятото??? Да идва вече , че ще му се невиди...
Аз съм за и давам предложение за Южен парк има бирарии много.
Тази събота и неделя прогназата не е много обнадеждаваща - дъжд и хладно, но пък ако решите нама проблем
Ще очаквам и предложенията на другите мацки!
Хайде със здраве и до скоро!



Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: escada]  
Автор eleksir ((Маня))
Публикувано09.06.05 13:11



Хайде и аз да се включа, ако може и ако не сте ме забравили вече....

Много ми се иска и аз да дойда, да ви видя...Липсвате ми. Борисовата градина или Южния парк. Но като гледам тази събота и неделя пак ще е студеничко, та не знам...

Нооооооо съм на линия!



Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: Rommi]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано09.06.05 13:12



Ромми бе!!! "Като се скрие слънцето" първо се ходи да се клечи върху къртичина, и после се друсат кЮчеци. Моля, моля, има си процедурен ред тука!

Иначе ви завиждам много явно, че ще се срещате. Искам и аз, ама нема... Пожелавам ви страхотно готина среща и после да кажете на изгнаниците как е минало!

С обич, Мари

Promote education, culture and good-manners!


Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: Marie]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано09.06.05 13:31



EEEEEEE, няма да съм тука до 20-ти - не е чесно! Аре изчакайте ме де!



Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: Beни]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано09.06.05 13:37



А аз до 24



Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща??? [re: Beни]  
Автор klemy (mama na Nikol)
Публикувано09.06.05 13:55



Ми така е ,който се пече на плажа изтърва срещите!



Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: klemy]  
Автор gerygirl (кротката)
Публикувано09.06.05 14:16



Момичета и на мен ми се идва.

Само уточнете датата и часа. Аз не пътувам никъде. В София съм си така че няма проблеми.







Тема Re: Време ли е за една ГОЛЯМА Лятна Среща???нови [re: Rommi]  
Автор ultra ()
Публикувано09.06.05 15:41



Абе време си беше, спор няма. За тази събота и неделя не знам как ще е времето, чета че пак можело да вали Не че мен това ме спира, ама мамите ще се затруднят. В южния парк има две подходящи бирарии за целта, но места се намират трудно. В Борисовата също има една симпатична бирария, като живеехме там, редовно киснехме на по бира да се радваме на децата. А за мацките, дето ги няма до 20 (24) - ми ще се отчетете юли двойно (ама да знаете, че това го казвам от егоистични подбуди, щото на 24, 25 и 26 съм нейде из родопско да си изкарам един любовен рожден ден и ако тогава е срещата, аз пък ще я изпусна)
В парка на армията (така ли се казваше този срещу Борисовата) също има подходящи бирарии. За други местенца засега не се сещам, не че на Витоша не е хубаво, ама като знам някои от вас как са скарани с катеренето на баири и не смея да предложа. Пък и колички трудно се бутат по нанагорнище
Пък може и да направим миксирана среща - първо в парка малко на слънчице и после в Къщата ще извадим тежката артилерия
p.s. тези, които чакат снимки от предишните срещи (те си знаят кои са) да почакат още малко, да мине и тази, че да пращам накуп, признавам че едиственото ми съображение е мързел



Тема Само да споделя...нови [re: Rommi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано09.06.05 15:46



След една такава весела среща на този клуб в една бирария, където се натаралянках до козирката, по всяка вероятност стана Ивето. Така че дерзайте, не се колебайте!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.