Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 30.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема дуфастона и тестовете за бременностнови  
Автор mishlentze (очакваща)
Публикувано26.05.05 10:36



Здравейте, момичета. Нова съм тук, но чета с голям интерес. Искам да ви питам нещо, тъй като лекарката ми и в отпуск до другия вторник и не искам да я притеснявам. След стимулация с клостилбегит, после прегнил и сега дуфастон, трябваше да ми дойде М на 21, а още няма нищо. Лекарката ме предупреди, че може да закъснее от дуфастона малко, ако въобще ми дойде и ми даде един тест за бременност клиървю. Каза, че само на него вярва. Е, вчера на 25, както ми каза си направих теста и излезе положителен. Обаче аз исках да се уверя в резултата и си купих от аптеката от тези двойните тестове и за съжаление и двата излязоха отрицателни. Сега не знам кой от тестовете е верен и на кой да вярвам и също ми мина през ума, че може дуфастона да влияе върху резултата на положителния тест, ако е на различен принцип??? Освен това се чудя възможно ли е от дуфастона да ми закъснее цели 6 дни, при положение, че по принцип ми е като по часовник
Моля ви, дайте съвет Ще съм много благодарна за всяко мнение.
Желая успех на всички от цялото си сърце!



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор Mechtatelkata (минаващ)
Публикувано26.05.05 10:48



Дано да е бременност при теб, но на мен ми се е случвало, а и лекарката ми е казвала, че може и до 10 дни да закъснее от Дуфастона.Аз последния път имах абсолютно всички признаци за бременност, които обаче се оказа, че са от Дуфастона
А теста на Клиър вю на лентичка ли беше или касетъчен?
На мен от лентичките ми се е случвало да ми показва положителен резултат а бременност да няма!Вземи да пробваш Shure check и виж какво ще покаже той
Стискам ти палци да е наистина положителен резултат



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано26.05.05 10:55



Аз не мога да ти отговоря за Дуфастона, но мога да потвърдя че Shure check е доста отговарящ на истината тест. Желая успех!



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор heaterbg (надежда)
Публикувано26.05.05 11:06



Здравей,

Тестовете за бременност отчитат ЧХГ хормона в кръвта ти, но Прегнилът, който са ти били е точно това. В американските сайтове пише, че трябва да минат 10 до 14 дни след последната инжекция Прегнил (естествено зависи колко единици са ти били), за да отчете вярно теста. Изчакай и пак го направи. Ако не ти се чака, можеш да си направиш кръвен тест за бременоост с отчитане на стойностите, ако показанията се удвояват на 48 часа, значи си бременна. Ако не- просто си отчела количеството Прегнил в кръвта си.

Стискаме палци всички!

Редактирано от heaterbg на 26.05.05 11:08.



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано26.05.05 11:08



Дуфастонът не дава фалшиво положителни резултати, но прегнилът - да. Трябва да изчакаш повече.



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: Mechtatelkata]  
Автор mishlentze (очакваща)
Публикувано26.05.05 11:58



Благодаря за отговора Ами теста е касетъчен, а вчера пробвах и онзи двойния с лентичка и касетъчен и двата бяха отрицателни. Май и при мен ще се окаже закъснение от Дифустона.



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: heaterbg]  
Автор mishlentze (очакваща)
Публикувано26.05.05 12:04



всъщност инжекцията прегнил ми я биха на 6, така че оттогава са минали точно 20 дни. Така че не знам дали е от това. Освен наистина да взема и един surecheck, да пробвам и него. За кръвния тест - страх ме е от инжекции по принцип и ще гледам да си я спестя този път. Ама ако и surechecka ми даде положителен резултат отивам да ме дупчат



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано26.05.05 12:10



на мен от утрогестан (което е пак прогестерон като дуфастона) ми закъсня много мензиса - направо не дойде изобщо, докато не спрях лекарството и не минаха още 2 дни.



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор mishlentze (очакваща)
Публикувано27.05.05 10:26



Благодаря ви много за съветите Uspeh na vsi4ki!



Тема Re: дуфастона и тестовете за бременностнови [re: mishlentze]  
Автор Missy (amor)
Публикувано27.05.05 10:41



Според мен си бременна.Дуфастона не може да ти даде положителен резултат на теста, а й този клиарвю е много точен тест бъди сигурна.И Прегнила се е излъчил много отдавна от организма ти, така че споко сега и дишай спокойно всичко ще е наред.
Втората черта на клиара силна ли е?
Но ако искаш да си по-спокойна тичай до аптеката за един шуар и се любувай на втората черта.
Успех и пиши какво става




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.