Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 19.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: klami]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано16.11.05 09:31



Мила Клами,

Аз чаках 40 дни за одобрение на протокола. Разглеждането на протоколите става по области и по заболявания и при лош късмет може да се наложи да почакаш повечко. Стискам ти палци! Притеснява ме това, че в края на годината има голяма вероятност да е изчерпан лимита на Здравната каса и да се наложи да чакаш февруари-март... Дано имаш късмет, мила!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор klami (непознат )
Публикувано16.11.05 10:06



Урания, много ти благодаря за отговора, ще чакам няма как.
А ти знаеш ли аптеки в София които работят със Здравната каса и от където мога да си взема Золадекс или Диферелин като ми стане готов протокола?Понеже не във всяка аптека са чували за това лекарство и работят със него?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: klami]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано16.11.05 11:07



Миличка, не съм от София. Дано другите момичета ти отговорят.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: klami]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано17.11.05 21:39



Мила Клами, Можеш да си вземаш лекарствата от всяка една аптека,която работи със здр.каса.Ако до сега не са работили с него, ще ти го поръчват всеки месец. Така че ти прецени от къде ще ти най-удобно да го взимаш.А и ако доплащаш нещо се съобрази и с цената,на която ще ти го дава аптеката/определено те работят на различни надценки/.Аз лично си взимах диферелина от аптека №7, срещу Св.Неделя.
За Протокола не се тревожи, звъни неуморно и упорито докато ти вдигнат телефона.Другият вариант е да отидеш до там да провериш.
Желая ти успех!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор klami (непознат )
Публикувано18.11.05 09:53



Много благодаря за информацията за аптеките. Между другото този телефон дава непрекъснато свободно, но слава богу ми се обадиха от там и казаха че е готов вече протокола. Но имам още едно питане моя лекар ми каза че ще ми поставя инжекцията не на 28 както "вие" сте описали по горе а на 29(първи-инжекция, и после на 29-я е следващата инжекция) дни мислите ли че е проблем това? А в листовката на Золадекса също пише 28 дни?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: klami]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано18.11.05 16:55



Мила Клами не се притеснявай за това. аз си правех инжекциите и по-късно и по-рано с един два или три дни. Пък и щом лекаря така ти е казал, значи всичко е ок. Желая ти успех!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор katerinata (член)
Публикувано25.11.05 12:46



Момичета,моля споделете колко време след последната инжекция ви дойде цикъла-аз съм вече в 75-я ден ,а го няма



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinata]  
Автор ass (непознат)
Публикувано28.11.05 11:53



Здравей,
не се притеснявай. при мен последната инжекция ми беше на 15 август, а цикъла се появи на 23 октомври .... нормално е да стане до 90 дни ...
Поздрави



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано28.11.05 16:48



здравей, при мен последната инжекция беше на 23.09, а цикъла ми дойде на 25.10.Знам обаче, че колкото по-късно се появи толкова по-добре. Спокойно, ще ти дойде, или още по-хубаво ако не ти дойде и се окаже че ще го няма още за 9 месеца!!!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ani4ka78]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано29.11.05 14:08



извинявай , допуснала съм грешка
не е октомври а ноември месец1
още веднъж извинявай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.