Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 16.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ani4ka78]  
Автор valja74 (непознат )
Публикувано12.08.05 15:00



Момичета, обръщшам се към вас за съвет. През април ми правиха лапароскопия, диагнозата ми беше ендометриоза. Изписаха ми Золадекс. След около седмица след първата инжекция ми дойде МЦ. Това както разбрах не било чак толкоз необичайно или опасно. Но това което ме притеснява е, че преди две седмици ми слижха 4-та инжецкия, а вчера ми дойде пак МЦ. На някоя от вас случвало ли се е, знаете ли - нормално ли е това. Въобще много съм стресната

Редактирано от valja74 на 12.08.05 15:03.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: valja74]  
Автор katerinata (минаващ)
Публикувано12.08.05 15:26



На мен не ми се е случвало -предстои ми в понеделник 5-та инжекция. Най-добре говори с лекара си дали е нормално и изобщо защо се получава. И дали не е нещо друго,а не МЦ?
После докладвай какво са ти казали.
Хайде,успех!И не се притеснявай-може би си е нормално,та ние сме още млади и с тези инжекции организмите ни се шашкат



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор katerinata (минаващ)
Публикувано16.08.05 12:17



Момичета ,кажете чували ли сте за случаи,в които след инжектиране на Золадекс си оставаш в климактериум завинаги???
Не искам да стряскам никого-просто бях чела нещо подобно в един руски сайт и ме интересува някой знае ли нещо по този въпрос. А твърде е възможно нещо да не съм доразбрала,затова моля пишете ако знаете нещо.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ani4ka78]  
Автор bissi (винаги весела?)
Публикувано16.08.05 19:46



исках да попитам колко бързо ви отпуснаха лекарствата?моята лекарка каза,че не се знае колко инжекции ще ми изпише касата.така ли беше при вас?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: bissi]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано17.08.05 09:36



лекарството Золадекс ми го отпуснаха 1 месец след като си подадох документите в Касата, а по въпроса колко ми отпуснаха отпуснаха ми толкова колкото лекарката ми беше написала че се нуждая- 6 инжекции. Всичките ми ги отпуснаха без проблем.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinata]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано17.08.05 09:37



Аз също съм чела подобно нещо, то мисля че в лисстовката на Золадекса го пише, но се получава когато жената е склонна към по-ранен климакс. Мисля че това са редки случаи, не се притеснявай.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: valja74]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано30.08.05 13:16



Здравейте,момичета! Как сте? Знаете ли като се приключи лечението с Диферелин правят ли се някакви изследвания? Кога можем да започнем с опитите? Въобще след последната инжекция какво следва? Успех на всички!!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор katerinata (член)
Публикувано30.08.05 13:40



Вярно,че моят случай е малко по-различен,но ще ти напиша това,което аз знам.
Мен ме преглеждат всеки път преди да ми сложат инжекцията и ми казват какво се случва. За изследвания не са ми казвали,а иначе за опитите-веднага щом ти свърши първия цикъл!
Желая успех!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinata]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано30.08.05 14:20



А защо се чака да мине първият цикъл? Не трябва ли да мине само действието на ампулата/28 дни/?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор katerinata (член)
Публикувано30.08.05 14:24



Ами незнам ,не попитах защо! Казвам ти това,което и на мен са ми казали,но подробности за мой срам не зная!Sorry!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.