Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 20.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор katerinat (грешно нова)
Публикувано23.06.05 13:39



И при мен главоболието е сутрин,но поне засега нямам проблеми със заспиването.
Ох,незнам-дано всичко мине по-леко за всички ни.
Желая ти успех в лечението и много хубави новини после!
В крайна сметка "Целта оправдава средствата"-и несгодите бих добавила аз.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ani4ka78]  
Автор katerinat (грешно нова)
Публикувано23.06.05 13:40



Може пък и да е от компютъра,ама то мойто може и внушение вече да е...
Успех и на теб миличка!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор katerinata (непознат )
Публикувано27.06.05 15:46



Момичета,разбрах,че ЗК е спряла Золадекса и вече не го дава безплатно.Вярно ли е?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinata]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано27.06.05 15:57



Не знам, но мисля, че е по-вероятно просто да са се изчерпали бройките за годината. И, евентуално, тези които се нуждаят трябва да изчакат подписването на рамковия договор за следващата година, т.е. към февруари-март.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор katerinata (непознат )
Публикувано28.06.05 08:59



Всъщност за тези,които се интересуват искам да дам една информация!Тъй като аз си ги купувам установих,че в Гърция са малко по-евтини и ги дават без рецепта.Така че ако някой се интересува и има възможност да знае,че там цената им е 165 Е.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinata]  
Автор streamlet (непознат )
Публикувано28.06.05 13:42



Здравейте момичета! Аз също съм на золадекс в понеделник ми сложиха първата инжекция. Получих ги по здравна каса без никакви проблеми. Преди месеци и половина ми направиха лапароскопия с диагноза 3 годишен стерилитет. Доказа се ендометриоза, също така ми махнаха и ендометриозна киста. Подадох си документите на 25.05, а протокола получих на 17.06. Не са ми казвали че са си изчерпали лимита. Но аз го получих в София. С мен в болницата лежа младо момиче с множество кисти, на което също след лапарото и изписаха золадекс, но в Благоевград (по същото време) РЗОК са и казали, че в момента ги нямат и ще трябва да си плати някаква част от стойността им или много да чака. Има и нещо друго, нейната диагноза не беше стерилитет, а нещо друго (не помня). Не съм и се обаждала може да са и ги дали вече. Когато за последно говорих с нея я посъветвах да се обади в централата на касата в София и да попита как стоят нещата.
А сега един въпрос към мацките, които са по напред с времето, пълнее ли се от золадекса защото напоследък много качих кила и се страхувам да не се утежни положението? Какво да се прави като обичам биричка
!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: streamlet]  
Автор katerinata (непознат )
Публикувано28.06.05 13:52



Аз съм на трета инжекция и имам други проблеми,но пълнеене не бих казала...
Дори нещо ме избива на плодове както като бях бременна,а аз иначе не се сещам за плод с месеци.Но само това по отношение на храната-килограмите са си ми същите както преди да го започна.
Успех в лечението и всичко друго,което си пожелаеш!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinata]  
Автор streamlet (непознат )
Публикувано28.06.05 16:57



Много благодаря, а за пожеланието то е ясно - един нов живот.
Четох в сайта на Зачатие за Кюстендил - та си мисля дали е възможно както сме на тези инжекции да му ударим и едно балнеолечение. Само дето за да минем по здравната каса трябва седмица отпуска и тичане като луд.
Мили момичета от скоро съм регистрира, но ви чета редовно близо година (преди влизах като гост от време на време). Вече имам достъп до интернет и по-често ще се включвам. Пожелавам на всички много успехи и сила за постигане на целта - няма да се предаваме нали!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор bobi33 (непознат )
Публикувано28.06.05 20:11



Аз понеже преди 2 г. съм си била Диферилин не знам дали след това Ендометриозата напълно изчезва?
И достатъчно ли е това само по себе си?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: bobi33]  
Автор katerinata (непознат )
Публикувано29.06.05 09:49



Божа работа!
На едни помагат на 100%,на други помагат,но не достатъчно,а на трети/недай си Боже!/не помагат.Така че ще поживеем и ще видим.
Мен поне ме предупредиха още преди да ги започна,че не ми дават пълна гаранция,така че да не очаквам на 100% чудеса,но...
Пожелавам на всички да попаднем в 100%-вата графа и успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.