Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор dami (непознат )
Публикувано29.04.05 08:41



С голям интерес прочетох споделеното мнение. Но аз съм от Варна и нали се сещате, че тази ваша аптека ми е доста далече, така че ли може ли някой да ми каже нещо повечко за билките и тяхното действие? На 37г. съм и имам страхотен 10-годишен син. Вече от няколко години правим опити за второ, но не се получава, макар че уж нямаме здравословни проблеми според лекарите. Вече съм на път да се откажа защото май годинките ми стават множко, но като прочетох за тези билки...Така че помогнете ако можете!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор prepatila (непознат)
Публикувано29.04.05 10:15



Запушени тръби означава, че те са запушени но не изцяло и пропускат, което означава и че са проходими, но нещата стават доста, доста трудно.

Скъпо морско маце, бих ти купила билките и съответно изпратя, но за по- големи подробности мисля че е по-добре да си пишем на е-maila или пък по телефона да се чуем най - добре.
ако решиш пиши ми на evguenia@abv.bg

УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО ИСКАТ ДА БЪДАТ МАМИ!!!!!!!!!!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: dami]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано29.04.05 10:19



От самата аптека също ще ти ги изпратят. Няма никакви проблеми. Моя приятелка така си ги поръча в провинцията и и ги изпратиха.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: dami]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано29.04.05 12:05



37 години изобщо не са множко, нема да се отказваш!!

това, че имате едно дете, не значи, че не може да са възникнали проблеми в последствие. какви изследвания правихте и при какви лекари, че ви казаха, че всичко ви е наред? много съм подозрителна към такива заключения...
зарежи билките... дай по същество!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор dami (непознат )
Публикувано29.04.05 12:24



Благодаря на всички за вниманието! Щом има вариант да ги изпратят от аптеката, значи не е толкова сложно. Пък и аз имам приятели в София. Аптеката е на ул."Поп Богомил", нали така? Още веднъж благодаря на всички и весели празници!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано02.05.05 11:19



Христос воскресе!

Какво да ти кажа, не знам какъв ще е резултата, но в крайна сметка нищо не пречи да опиташ, знае ли човек. Не ти струва нищо, няма и да ти навреди. И аз подходих с тези мисли, а мъжа ми ги пи, защото и той искаше дете, а и двамата бяхме настроени скептично, но взе, че стана.
Моят съвет е да опиташ.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор ALFl (hoping)
Публикувано23.08.05 11:42



интересно е да се попита от започналите да пият тези билки през април -май, някой може ли да се похвали нещо с днешна дата?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: ALFl]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано23.08.05 15:08



Аз започнах да произвеждам фоликули



Тема Re: Споделено: как успях да забременея [re: manhattan]  
Автор male4ka_pale4ka (непознат )
Публикувано23.08.05 19:19



т.к не съм от София и бих искала да си ги поръчам тези билки,ако се обадя в аптеката какви точно да поръчам?



Тема Re: Споделено: как успях да забременея [re: male4ka_pale4ka]  
Автор gybka (чакаща)
Публикувано24.08.05 09:38



Поръчваш точно "Билки за забременяване"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.