Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 25.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор marie_bell (непознат )
Публикувано21.04.05 13:23



Zdravei, az iskam da popitam kak useti che si bremenna? Ta nali simptomite v nachaloto sa sashtite kato tezi predi zikala? Kak se chustvashe?Blagodarja za otgovora.



Тема Re: Въпроснови [re: lovelyday]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано22.04.05 20:45



Тази бика я пих точно между двата цикъла, беше от деня като ми свърши менструацията и точно до началото на следващата. Пихме я двамата с мъжа ми. После на 11 ден от следващия цикъл, започнах втория пакет - комбинацията от билки, а мъжа ми пи тогава бабини зъби. Спрах като започна следващата менструация. След нея вече знаеш историята. Току-що пак погледнах пакетите с остатъците, но има инструкции смо за втория месец, че се пие от 11 ден. На Клинавичето пише как се приготвя и по колко пъти на ден се пие, но не и как спрямо цикъла. Ако искаш звънни и питай, след като вече има телефон, за по-сигурно.
Пожелавам ти успех, успокой се, кефете се двамата с мъжа ти без да си мислите с каква цел го правите, може би и това се оказа от значение при мене като им теглих майната на тия графици. То сигурно ще се смеете, но и мъжа ми се беше побъркал с тях и се грижеше да ги спазваме - като дойдат въпросните дни, понякога съм се трупясвала след работа, защото ми беше доста тежка и отговорна. По някое време през нощта, мъжа ми като реши, че съм си починал, ме буди и аз полузаспала, сърдита, мърмореща ... е как ще стане при това положение. Затова ти казвам не мислете за това, така със сигурност е по-добре.
Дано да се похвалиш скоро!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: marie_bell]  
Автор lady_11 ()
Публикувано22.04.05 20:54



оф боже



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: marie_bell]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано22.04.05 21:11



Две неща в повече - усетих, че ме втриса (през юли!!!) и бях сигурна, че съм покачила температурата защото съм бременна. От дете не съм качвала температура, само при предишната бременност, завършила неуспешно. Другото беше гаденето, което ме впечатли като комбинация с втрисането. А и напрежението в гърдите беше много по-голямо, аз при менструация почти не го усещам. Е, въобще не се изненадах, като след няколко минути видях 37.2, скокнах до аптеката за теста, ама си бях сигурна, какво ще видя.
Вьобще ми е странно, че го усетих рано, няколко дни преди началото на следващия цикъл. То гаденето и повръщането ме мъчи 6 месеца, върна се в 8-мия месец - всеки ден до деня, в който ми резнаха корема, може и затова да съм го усетила толкова рано.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор carpe_noctem (goblin)
Публикувано22.04.05 22:16



здравей,

желая ти много щастливи моменти с детето ти и с голямо напрежение про4етох историята ти! аз се разболявам ве4е от нещастие, всяка седмица по4ти си правя тест и той е все негативен...когато ми стане горещо или ми се завие свят, все си въобразявам, 4е съм бременна, но уви не съм. не спя с приятеля ми по план, защото не искам да е по план, а и това ме изнервя още пове4е. може би не овулирам още, тъй като спрях да пия хап4ета наскоро, но нямам търпение

I'm so happy, I can't stop crying.


Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: carpe_noctem]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано23.04.05 12:39



здравей,

благодаря за пожеланията, да ти се връща и да успееш скоро да гушнеш здраво и хубаво бебче. То и нашето не беше в началото по план, ама като не стана няколко месеца се захванахме с графиците, но и с тях все същото - ти вече си прочела историята.
Още веднъж ти желая късмет, вярвай, не се спирай пред нищо и ще се получи!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор prepatila (непознат )
Публикувано24.04.05 02:34



Zdravei i 4estito!nati_nat, da te razbiram li 4e ako menzisa mi doide na 01.05. i mi svar6i na 06.05., az ot 06.05 trqbva da zapo4na da pia bilkata 4ak do sledva6tia den na drugata menstruacia? Az ve4e tolkova godini se nadiavam i sam pravila kakvo li ne - laparoskopia, hidrotubacii, dva pati in-vitro, dva pati transfer na zamrazeni embrioni, mejduvremenno piene na kakvo li ne kato bilki i drugi podobni. Tova pradaljava ve4e po4ti 10 godini. Sega o4akvam izvestie ot niakoi dom - za osinoviavane - da vi kaja procedurata e ujasna.
Vapreki vsi4ko 6te opitam i tezi bilki. Da vi kaja 4estno, imam 4uvstvoto 4e tozi pat 6te stane, moje bi za6toto pro4etoh tazi tema to4no na Cvetnica. Momi4eta, iskreno pojelavam uspeh na VSI4KI! Dano tozi pat stane! Ako moga s ne6to da vi pomogna - pitaite, 6te vi kaja kakvoto znam.
Success for everybody!!!!!!!!!!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано25.04.05 16:35



Точно тогава трябва да започнеш да пиеш билката, но трябва да я сперш като ти дойде следващата менструация. А на 11-тия ден от този втори цикъл трябва да започнеш да пиеш другите билки - те са някаква комбинация, която ти дават от аптеката, но там ще ти обяснят.
Сега имаш ли някакъв конкретен проблем, нещо от сорта на запушени тръби или друг органичен проблем!



Тема Re: Споделено: как успях да забременея [re: nati_nat]  
Автор prepatila (непознат)
Публикувано27.04.05 22:41



Ох, какво да ти кажа - запушени тръби, но проходими; удебелени кори на яйчниците; антитела, благодарение на които организмът ми приема плода за чуждо тяло и го изхвърля. Все такива "хубави работи". Мислиш ли все още че имам някакъв шанс с тези билки? Тези дни чакам М. но още утре отивам да купя билките. Само дето не знам как ще накарам съпруга ми да ти пие. Според него вече достатъчно сме се изтормозили. Но ще опитам. А ако ги пия само аз дали това ще е някакъв проблем?



Тема Re: Споделено: как успях да забременея [re: prepatila]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано28.04.05 01:50



Какво означава- запушени тръби, но проходими?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.