Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Споделено: как успях да забременея  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано18.04.05 22:34



Мили момичета,

Не съм била член на този клуб, но моето забременяване не беше лесно и си дадох дума ако всичко приключи успешно да споделя моя опит, надявайки се да бъде от полза поне на онези от вас, които нямат непреодолим физиологичен проблем.
Сега, когато пиша тези редове близо до мене спи моето слънчице, моята сладка малка дъщеричка.

Започнахме правенето на бебе през лятото на 2002г. Година по-късно вече ми бяха познати до болка тестовете за овулация, секса по график, замерванията на температурата, мъката и отчаянието при липсата на втората червена чертичка на поредния тест за бременност. Вече бях убедена, че независимо от моята менструация “като по часовник” и положителните тестове за овулация, има някакъв проблем, за който е необходима квалифицирана лекарска помощ. Тъй като нямахме никаква ориентация за момента към кого да се обърнем и за да дам малко почивка на изтормозената от мисълта за бленуваното бебе психика, през септември 2003, преди да заминем за почивка на море, решихме да спрем с целенасочените опити и рано напролет следващата година да ги подновим с помощта на медицината. Междувременно започнах да споменавам пред мъжа ми за осиновяване на детенце, ако се окаже, че не е възможно да имаме свое.
Няколко дни преди заминаването на почивка не помня точно по какъв повод посетих една билкова аптека. Докато чаках да ми приготвят билката се зачетох в дългия списък от здравословни проблеми, за които аптеката предлага билкови рецепти. Изненадах се, когато видях “за забременяване”, попитах за какво става въпрос и преди жената да ми отговори се намеси компетентно мъж (не ми стана ясно дали беше собственика) обяснявайки, че дава 100% гаранция за успех, и че много двойки, които са пили от билката след това са идвали да се похвалят с “резултата”. Погледнах скептично, но решихме, че няма да обеднеем с 20-тина лева, нито ще си навредим на здравето, купихме билката и въпреки, че бяхме зарязали целевото правене на бебе започнахме да я пием по схемата докато бяхме на почивка в Созопол. Схемата, която ми дадоха в аптеката беше само за два месеца: една билка се пие в продължение на един месец и от мъжа и от жената (между две менструации на жената), а на втория месец друга билкова смес се пие само от жената (пак между две менструации). Когато дойде третия месец няколко поредни дни все се канех да издиря телефона на аптеката и да попитам какво да правим, но все отлагах, ангажирана от много служебна работа, а и защото не вярвах, че от това начинание ще излезе нещо. Така един ден докато бях на работа изведнъж се усетих, че май са минали доста дни без очакваната менструация, за няколко минути отскочих до аптеката и малко след това гледах с невярващи очи двете червени чертички на теста за бременност. Нови тестове и преглед на ехографа затвърди радостната новина.
Радостта ни обаче не трая дълго – в началото на януари 2004 прокървих, постъпих спешно в Майчин дом, и след жестоката диагнозата – мъртъв ембрион – последва аборт.
Така и не разбрахме причините, но за нови опити трябва да изчакаме 6 месеца според едни лекари или 4 месеца според други.
През май месец на 2004г. когато трябваше да подновим опитите за бебе обаче получих много изгодно предложение за нова работа. Реших да го приема, защото търсех промяна, но това означаваше отлагане на бебеправенето с поне още 4-5 месеца, докато събера екип и организирам работата на звеното, за което бях поканена за ръководител. Нямаше как да излизам в болнични скоро след постъпването на тази работа, ако щастието случайно ми се усмихне. Така от опитите за правене на бебе минахме на варианта временно предпазване от бебе. И тъй като не очаквахме ново лесно забременяване, решихме, че презерватива като средство е съвсем достатъчен.
Тази година бяхме на море през юни, защото през юли вече се преместих на новата работа. Когато вечерта на първия ми работен ден на новото място се прибрах у дома, получих странното усещане, че съм бременна. Бях напълно убедена, въпреки предпазните мерки, липсващата (за мой ужас според теста) овулация за последните два месеца и оставащите 6-7 дни до новия месечен цикъл. Усерщането ми се оказа безпогрешно. Изненадани, объркани от непредвидената ситуация и същевременно щастливи се опитвахме да възстановим интимните събития от последните 10-тина дни. Сетихме се, че веднъж презерватива се беше изхлузил и мъжа ми дори си спомняше думите ми – “Давай, няма страшно”, а аз ги казах защото освен липсващата според теста овулация през последните месеци, това се случи някъде около 5-тия ден от месечната менструация (при мене свършва за 3-4 дни).
Е, моя мъж често с шеговит глас повтаряше тази фраза когато през следващите месеци се радваше на растящото в корема ми бебе.

Това е, стана дълго и може би оттегчително. В крайна сметка така и не разбрах кой от всичките фактори помогна да се осъществи бленуваната мечта, а може би всичките, взети заедно:
1. Билката, която пихме;
2. Твърдата решителност да имаме бебе, дори да отгледаме родено от други хора дете;
3. “Майната, която теглих” на целевото забременяване и с което освободих психиката си. Това направи възможно да се отдадем един на друг без планиран по график секс и без обсебващата мисъл, че “точно сега се прави бебето”;
4. Почивките на море (и двата пъти забременяването ставаше след поредната почивка). Може би е оказало влияние спокойствието, липсата на служебна ангажираност и проблеми (които сериозно запълват ежедневието ми по всяко друго време), нагряването на тялото ми на плажа и морските бани в продължение на две седмици;

Дано това, което споделих тук да Ви бъде от полза. На всички Вас пожелавам късмет, бъдете упорити, не се отказвайте и се надявам неописуемото щастие, което ни споходи, съвсем скоро да навести и Вас.

За всички, които се интересуват: билковата аптека се намира близо до Лъвов мост. Ако се върви по Мария Луиза от Централни Хали, се свива вдясно на последната пресечка преди Лъвов мост (като гледам на картата улицата е “Поп Богомил”). Билковата аптека е след 20-30 метра от дясно на улицата в една стара къща.

Ако нещо Ви интересува допълнително – питайте, ще Ви отговоря.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано18.04.05 23:54



Здравей!Честита ти дъщеричка-да ти е жива и здрава!!!Радвам се,че сподели с нас за успеха си и ти благодаря.
А за аптеката-да точно на тази улица се намира-аз съм си карала стажа там и още тогава една много мила жена-управител на аптеката и фармацевт разбира се(Лиляна Елмазова),ми каза за тази рецепта,но аз тогава пиех други билки.Тогава тя ми беше казала,че са помогнали на много двойки с тези билки.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: angels_zg]  
Автор lady_11 ()
Публикувано19.04.05 07:52



и аз ги знам тия билки. клинавичето изпих, а другата билка прекъснах, но се замислям от другия месец пак да си пийвам от нея наред с хормоните.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: lady_11]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 08:52



Някои знае ли какво е съдържанието на комбинираните билки за втория етап?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: Lali]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 09:33



Аз поне не знам за съдържанието на билковата рецепта. Не пропуснах още при купуването да попитам, но ми отговориха, че това е стара рецепта, която аптеката предлага от години. С една дума нещо като "фирмена тайна".



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: lady_11]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 09:41



Като спомена клинавиче, взех, че се разтърсих из шкафовете и намерих остатъците от билките. Наистина първо се пие клинавиче от двамата, но внасям малка корекция - после аз съм пила въпросната "тайнствена комбинация" а мъжа ми е пил "бабини зъби". Сега си спомням, че втория месец беше по-сложно, защото приготвях две отделни билки. То да не беше вчера, за да помня всички подробности, но така или иначе, който реши да го прави, в аптеката ще получи точни указания.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 10:08



Изобщо не е фирмена тайна - аз попитах и ми казаха, записах си на листче, но загубих листчето и затова питам, дали някой знае.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор av (oптимис)
Публикувано19.04.05 10:55



вярвам в билките желая ви успех а, и аптеката е реномиранатам излекуваха на моя близка лицева пареза но си мисля ,че аз като съм със запушени тръби нали разбирате но пък дано вие да успеете



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: av]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 10:59



И аз вярвам в билките.
Но билките помагат когато НЯМА ОРГАНИЧНИ ПРОБЛЕМИ.
Билките като цяло стабилизират организма, урегулират хормоните, укрепват имунитета.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: Lali]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано19.04.05 11:34



Ах тииии! Нали не вярваше, калпазанке! Радвам се, че си променила становището си!
Аз сега също пия от тези билки и трябва да ви кажа, че наистина вярвам във възможностите им. А ако наистина има по-сериозни проблеми както казва Лали, е добре да се пият успоредно с конвенционалното лечение.




Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: manhattan]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 11:38



Ама, Манхатън, никога не е късно да станеш за резил

Аз ги пия от двайсетина дни. Този месец температурата ми за пръв път от една година се промени от 36.1 до 37.4. Досега винаги се движеше предимно от 36.8 до 37.2 - 37.3 като цяло. Това е единственото, което забелязвам като промяна.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: Lali]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано19.04.05 11:42



Ето, видя ли?! А много осезателна промяна в случая е друга, знаеш, няма да те уча Билките се пият редовно и продължително време за да има ефект.
Абе викам на тия пушачки да им втъкнем някоя билкова смес да ги откажат тия пусти цигари, а, кво ще кажеш?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: manhattan]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 11:45



А, повече с пушачките не се занасям, че са много речовити



Тема Давай на билкитееее......нови [re: manhattan]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано19.04.05 11:58



То май целия клуб ги пие тези горчилаци.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор gybka (веселушка)
Публикувано19.04.05 12:12



Някой ще каже ли това Клинавиче първия месец по каква схема се пие и колко пъти на ден?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: gybka]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 12:18



Две супени лъжици от билката се слагат в 600 мл вряща вода. Вари се пет минути. След това кисне 30 минути. Прецежда се и се пие на два или три приема през деня на гладно.
Аз лично не вярвам много-много, но го пия.
Малее, докъде стигнах, да давам билкови рецепти в нета!

Редактирано от Lali на 19.04.05 12:20.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: gybka]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано19.04.05 13:00



То се пие всъщност докато изпиеш целие пакет.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: gybka]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 13:18



Момичета, май има малка разлика в схемите, които прилагате Вие и тази, която прилагахме ние.
Първата билка - клинавиче, кисне 1 час, а не 30 мин. Не се пие, докато се изпие целия пакет, а точно един месец - между две менструации. При нас остана от пакета, още повече, че и мъжа ми участваше в пиенето.
Освен това забелязах да казвате, че всяка от вас пие билки, а при нас и двамата с мъжа ми пиехме. Във всички случаи едва ли причината за забавянето на забременяването е била в него, защото той има две деца от предишен брак (е, може и да се е променило нещо и при него спрямо периода, когато е правил деца - възраст, здравословно състояние и т.н.).
За запушените тръби - някъде бях чела и такава билкова рецепта, ако някой се интересува, ще я потърся.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор av (oптимис)
Публикувано19.04.05 13:26



аз се интересувам благодаря предварително но скоро ми предстой инвитро за първи път моля ви посаветвайте ме много ви се кефа супер сте пред вас се чувствам адцки тъпа



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано19.04.05 13:37



Нати, потърси моля те рецептата за тръбите. На много момичета ще е отполза



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 13:38



Мисля, че за времето за киснене си забравила - 30 минути е.
От пакет до пакет има разлика. Билките не се мерят на пакети, а на грамове. Клинавичето се взима 500 грама, ако ще се пие от двамата /питат те предварително/ и половината, ако ще се пие от жената само.
След като се изпие клинавичето /горе долу в рамките на един цикъл/ от 11 ден на М се започва другата смес за жената, а ако мъжа има нужда - той пие Бабини зъби.
Това е схемата от аптеката на "Поп Богомил" 38.
Тази схема с тези билки е за стабилизиране на организма, да нормализиране на хормоните, за общо укрепване.
Запушени тръби с билки НЕ СЕ ОТПУШВАТ!!!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: Lali]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 14:09



Времето за киснене не го възстановявам по спомени - чета го от плика на билката (запазила съм и трите плика с остатъците) и е точно един час. На пликовете за втория месец, и за мъжа, и за жената, пише киснене 30 минути. Грамажа е този, който споменаваш - 500гр. защото взехме и за двамата, и все пак остана.
Не знам обаче как разбираш дали и мъжа има нужда да приема билки, след като сме наясно, че те са за общо стабилизиране на организма и за укрепване. Ние понеже нямаше как да установим дали организма на моя мъж е стабилен и укрепнал на нужното ниво, решихме и той да ги пие, както междувпрочем ни посъветваха и в аптеката.
Що се отнася до отпушването на тръби с билки, имам предвид споделен опит от жена с такъв проблем, решен впоследствие именно по този начин.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано19.04.05 14:19



Нати, просто дай рецептата. Всеки ще направи информиран избор



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор elfi* (непознат)
Публикувано19.04.05 14:24



Днес изпих последната чаша клинавиче,пих го повече от 2 месеца.Сега започвам другата билка за забременяване,а мъж ми "бабини зъби".
Чудя се обаче,като имам една хидротубация-проходима тръба и след 1 година цветна снимка с непроходима/имам 1 извънматочна/ дали трябва да настоявам за още една хидротубация,че се притеснявам да не направя втора извънматочна с билката за забременяване



Дайте съвет



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: manhattan]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 14:24



Ще потърся рецептата за тръбите, трябва ми малко време. Надявам се до утре да съм готова и да я пусна тук!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: elfi*]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 15:28



Това със запушената тръба много не ми е ясно до какво може да доведе при тебе, но съм чувала, че има напълно непроходими и труднопроходими тръби. Ако това е вярно, то при тебе ако се получи овулация от яйчника с непроходимата тръба и тя е от втория вид, току виж се получило това от което се притесняваш - извънматочна бременност. Доколкото разбирам, другата тръба е проходима, ако овулира съответния яйчник, не би следвало да имаш проблем. Но това е опит за логични разсъждения на неспециалист в тази област.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: elfi*]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано19.04.05 16:12



Елфи, не ти е много ясно обяснението.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 20:10



Билките да не са сярна киселина да разяждат вътрешността на тръбите, а самата тръба да остане цяла.
Нати-нат, грехота е да губиш времето на момичета със запушени тръби, подвеждайки ги, че ще се отпушат с билки.
Ще вземе някой да ти повярва.
Хирурзите дори понякога с пластика не успяват да възтановят тръбите, та какво остана с билки.
Нати-нат, не те разбирам или си крайно невежа, или съзнателно се правиш на такава.
Чудя се да се смея ли, да се гневя ли?

Редактирано от Lali на 19.04.05 20:11.



Тема Въпроснови [re: White Raven]  
Автор lovelyday (непознат )
Публикувано20.04.05 19:09



Здравейте

много отдавна не съм писала в клуба, но всичко чета. Преди се наричах ЛЗ67 но нещо си забравих паролата за достъп и сега се регистрирах отново.

Днес ходих в билковата аптека на ул.Поп Богомил и си купих Клинавиче като начало. Забравих обаче да попитам как точно се пие и дали се почива по време на цикъла, Аз сега съм точно по средата между два цикъла,

Нати, ако можеш да ми кажеш?



Тема Re: Въпроснови [re: lovelyday]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано21.04.05 11:38



Ето телефоните на аптеката 983 9916 и 983 6003. Най-добре се обади и питай. А те обикновено върху пакета ги пишат тези неща!




Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор marie_bell (непознат )
Публикувано21.04.05 13:23



Zdravei, az iskam da popitam kak useti che si bremenna? Ta nali simptomite v nachaloto sa sashtite kato tezi predi zikala? Kak se chustvashe?Blagodarja za otgovora.



Тема Re: Въпроснови [re: lovelyday]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано22.04.05 20:45



Тази бика я пих точно между двата цикъла, беше от деня като ми свърши менструацията и точно до началото на следващата. Пихме я двамата с мъжа ми. После на 11 ден от следващия цикъл, започнах втория пакет - комбинацията от билки, а мъжа ми пи тогава бабини зъби. Спрах като започна следващата менструация. След нея вече знаеш историята. Току-що пак погледнах пакетите с остатъците, но има инструкции смо за втория месец, че се пие от 11 ден. На Клинавичето пише как се приготвя и по колко пъти на ден се пие, но не и как спрямо цикъла. Ако искаш звънни и питай, след като вече има телефон, за по-сигурно.
Пожелавам ти успех, успокой се, кефете се двамата с мъжа ти без да си мислите с каква цел го правите, може би и това се оказа от значение при мене като им теглих майната на тия графици. То сигурно ще се смеете, но и мъжа ми се беше побъркал с тях и се грижеше да ги спазваме - като дойдат въпросните дни, понякога съм се трупясвала след работа, защото ми беше доста тежка и отговорна. По някое време през нощта, мъжа ми като реши, че съм си починал, ме буди и аз полузаспала, сърдита, мърмореща ... е как ще стане при това положение. Затова ти казвам не мислете за това, така със сигурност е по-добре.
Дано да се похвалиш скоро!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: marie_bell]  
Автор lady_11 ()
Публикувано22.04.05 20:54



оф боже



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: marie_bell]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано22.04.05 21:11



Две неща в повече - усетих, че ме втриса (през юли!!!) и бях сигурна, че съм покачила температурата защото съм бременна. От дете не съм качвала температура, само при предишната бременност, завършила неуспешно. Другото беше гаденето, което ме впечатли като комбинация с втрисането. А и напрежението в гърдите беше много по-голямо, аз при менструация почти не го усещам. Е, въобще не се изненадах, като след няколко минути видях 37.2, скокнах до аптеката за теста, ама си бях сигурна, какво ще видя.
Вьобще ми е странно, че го усетих рано, няколко дни преди началото на следващия цикъл. То гаденето и повръщането ме мъчи 6 месеца, върна се в 8-мия месец - всеки ден до деня, в който ми резнаха корема, може и затова да съм го усетила толкова рано.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор carpe_noctem (goblin)
Публикувано22.04.05 22:16



здравей,

желая ти много щастливи моменти с детето ти и с голямо напрежение про4етох историята ти! аз се разболявам ве4е от нещастие, всяка седмица по4ти си правя тест и той е все негативен...когато ми стане горещо или ми се завие свят, все си въобразявам, 4е съм бременна, но уви не съм. не спя с приятеля ми по план, защото не искам да е по план, а и това ме изнервя още пове4е. може би не овулирам още, тъй като спрях да пия хап4ета наскоро, но нямам търпение

I'm so happy, I can't stop crying.


Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: carpe_noctem]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано23.04.05 12:39



здравей,

благодаря за пожеланията, да ти се връща и да успееш скоро да гушнеш здраво и хубаво бебче. То и нашето не беше в началото по план, ама като не стана няколко месеца се захванахме с графиците, но и с тях все същото - ти вече си прочела историята.
Още веднъж ти желая късмет, вярвай, не се спирай пред нищо и ще се получи!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор prepatila (непознат )
Публикувано24.04.05 02:34



Zdravei i 4estito!nati_nat, da te razbiram li 4e ako menzisa mi doide na 01.05. i mi svar6i na 06.05., az ot 06.05 trqbva da zapo4na da pia bilkata 4ak do sledva6tia den na drugata menstruacia? Az ve4e tolkova godini se nadiavam i sam pravila kakvo li ne - laparoskopia, hidrotubacii, dva pati in-vitro, dva pati transfer na zamrazeni embrioni, mejduvremenno piene na kakvo li ne kato bilki i drugi podobni. Tova pradaljava ve4e po4ti 10 godini. Sega o4akvam izvestie ot niakoi dom - za osinoviavane - da vi kaja procedurata e ujasna.
Vapreki vsi4ko 6te opitam i tezi bilki. Da vi kaja 4estno, imam 4uvstvoto 4e tozi pat 6te stane, moje bi za6toto pro4etoh tazi tema to4no na Cvetnica. Momi4eta, iskreno pojelavam uspeh na VSI4KI! Dano tozi pat stane! Ako moga s ne6to da vi pomogna - pitaite, 6te vi kaja kakvoto znam.
Success for everybody!!!!!!!!!!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано25.04.05 16:35



Точно тогава трябва да започнеш да пиеш билката, но трябва да я сперш като ти дойде следващата менструация. А на 11-тия ден от този втори цикъл трябва да започнеш да пиеш другите билки - те са някаква комбинация, която ти дават от аптеката, но там ще ти обяснят.
Сега имаш ли някакъв конкретен проблем, нещо от сорта на запушени тръби или друг органичен проблем!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор prepatila (непознат)
Публикувано27.04.05 22:41



Ох, какво да ти кажа - запушени тръби, но проходими; удебелени кори на яйчниците; антитела, благодарение на които организмът ми приема плода за чуждо тяло и го изхвърля. Все такива "хубави работи". Мислиш ли все още че имам някакъв шанс с тези билки? Тези дни чакам М. но още утре отивам да купя билките. Само дето не знам как ще накарам съпруга ми да ти пие. Според него вече достатъчно сме се изтормозили. Но ще опитам. А ако ги пия само аз дали това ще е някакъв проблем?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано28.04.05 01:50



Какво означава- запушени тръби, но проходими?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор dami (непознат )
Публикувано29.04.05 08:41



С голям интерес прочетох споделеното мнение. Но аз съм от Варна и нали се сещате, че тази ваша аптека ми е доста далече, така че ли може ли някой да ми каже нещо повечко за билките и тяхното действие? На 37г. съм и имам страхотен 10-годишен син. Вече от няколко години правим опити за второ, но не се получава, макар че уж нямаме здравословни проблеми според лекарите. Вече съм на път да се откажа защото май годинките ми стават множко, но като прочетох за тези билки...Така че помогнете ако можете!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор prepatila (непознат)
Публикувано29.04.05 10:15



Запушени тръби означава, че те са запушени но не изцяло и пропускат, което означава и че са проходими, но нещата стават доста, доста трудно.

Скъпо морско маце, бих ти купила билките и съответно изпратя, но за по- големи подробности мисля че е по-добре да си пишем на е-maila или пък по телефона да се чуем най - добре.
ако решиш пиши ми на evguenia@abv.bg

УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО ИСКАТ ДА БЪДАТ МАМИ!!!!!!!!!!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: dami]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано29.04.05 10:19



От самата аптека също ще ти ги изпратят. Няма никакви проблеми. Моя приятелка така си ги поръча в провинцията и и ги изпратиха.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: dami]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано29.04.05 12:05



37 години изобщо не са множко, нема да се отказваш!!

това, че имате едно дете, не значи, че не може да са възникнали проблеми в последствие. какви изследвания правихте и при какви лекари, че ви казаха, че всичко ви е наред? много съм подозрителна към такива заключения...
зарежи билките... дай по същество!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор dami (непознат )
Публикувано29.04.05 12:24



Благодаря на всички за вниманието! Щом има вариант да ги изпратят от аптеката, значи не е толкова сложно. Пък и аз имам приятели в София. Аптеката е на ул."Поп Богомил", нали така? Още веднъж благодаря на всички и весели празници!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: prepatila]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано02.05.05 11:19



Христос воскресе!

Какво да ти кажа, не знам какъв ще е резултата, но в крайна сметка нищо не пречи да опиташ, знае ли човек. Не ти струва нищо, няма и да ти навреди. И аз подходих с тези мисли, а мъжа ми ги пи, защото и той искаше дете, а и двамата бяхме настроени скептично, но взе, че стана.
Моят съвет е да опиташ.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор ALFl (hoping)
Публикувано23.08.05 11:42



интересно е да се попита от започналите да пият тези билки през април -май, някой може ли да се похвали нещо с днешна дата?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: ALFl]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано23.08.05 15:08



Аз започнах да произвеждам фоликули



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: manhattan]  
Автор male4ka_pale4ka (непознат )
Публикувано23.08.05 19:19



т.к не съм от София и бих искала да си ги поръчам тези билки,ако се обадя в аптеката какви точно да поръчам?



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: male4ka_pale4ka]  
Автор gybka (чакаща)
Публикувано24.08.05 09:38



Поръчваш точно "Билки за забременяване"



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: gybka]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано24.08.05 14:23



Не, не, гъбке, с цялото ми уважение това прилича на "от вратата за краката". Първо казваш какъв е проблемът ти и те предлагат с какво да се започне, после следва друго евентуално. Аз понеже съм с ПКЯ, първо пих смес за изчистване на кистичките. Сега пия за хормонален баланс-за овулация я водят. Това би следвало да спомогне за регулиране на хормоните и евентуално за спонтанна овулация. Сместта за забременяване по мои наблюдения я дават на спонтанно овулиращи за подпомагане. Освен това, когато си взимах втория пакет, жената каза да пия трети месец, след което да почина малко и пак да продължа. Слушайте хората там какво казват, те си разбират от работата!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор bobi_iliq@abv.bg (непознат )
Публикувано08.02.14 12:28



molqte spodeli imeto na bilkata



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор bobi_iliq@abv.bg (непознат )
Публикувано08.02.14 13:01



shte 4akam da mi odgovorish



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор veselka87a@abv.bg-223232 (непознат )
Публикувано27.02.15 11:43



моля ви кажете как се казват тези билки за да си ги купя



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: veselka87a@abv.bg-22]  
Автор Ivan989 (непознат )
Публикувано30.09.19 13:25



Както се казва природата си знае работата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.