Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 22.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 13:38



Мисля, че за времето за киснене си забравила - 30 минути е.
От пакет до пакет има разлика. Билките не се мерят на пакети, а на грамове. Клинавичето се взима 500 грама, ако ще се пие от двамата /питат те предварително/ и половината, ако ще се пие от жената само.
След като се изпие клинавичето /горе долу в рамките на един цикъл/ от 11 ден на М се започва другата смес за жената, а ако мъжа има нужда - той пие Бабини зъби.
Това е схемата от аптеката на "Поп Богомил" 38.
Тази схема с тези билки е за стабилизиране на организма, да нормализиране на хормоните, за общо укрепване.
Запушени тръби с билки НЕ СЕ ОТПУШВАТ!!!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: Lali]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 14:09



Времето за киснене не го възстановявам по спомени - чета го от плика на билката (запазила съм и трите плика с остатъците) и е точно един час. На пликовете за втория месец, и за мъжа, и за жената, пише киснене 30 минути. Грамажа е този, който споменаваш - 500гр. защото взехме и за двамата, и все пак остана.
Не знам обаче как разбираш дали и мъжа има нужда да приема билки, след като сме наясно, че те са за общо стабилизиране на организма и за укрепване. Ние понеже нямаше как да установим дали организма на моя мъж е стабилен и укрепнал на нужното ниво, решихме и той да ги пие, както междувпрочем ни посъветваха и в аптеката.
Що се отнася до отпушването на тръби с билки, имам предвид споделен опит от жена с такъв проблем, решен впоследствие именно по този начин.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано19.04.05 14:19



Нати, просто дай рецептата. Всеки ще направи информиран избор



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор elfi* (непознат)
Публикувано19.04.05 14:24



Днес изпих последната чаша клинавиче,пих го повече от 2 месеца.Сега започвам другата билка за забременяване,а мъж ми "бабини зъби".
Чудя се обаче,като имам една хидротубация-проходима тръба и след 1 година цветна снимка с непроходима/имам 1 извънматочна/ дали трябва да настоявам за още една хидротубация,че се притеснявам да не направя втора извънматочна с билката за забременяване



Дайте съвет



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: manhattan]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 14:24



Ще потърся рецептата за тръбите, трябва ми малко време. Надявам се до утре да съм готова и да я пусна тук!



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: elfi*]  
Автор nati_nat (непознат )
Публикувано19.04.05 15:28



Това със запушената тръба много не ми е ясно до какво може да доведе при тебе, но съм чувала, че има напълно непроходими и труднопроходими тръби. Ако това е вярно, то при тебе ако се получи овулация от яйчника с непроходимата тръба и тя е от втория вид, току виж се получило това от което се притесняваш - извънматочна бременност. Доколкото разбирам, другата тръба е проходима, ако овулира съответния яйчник, не би следвало да имаш проблем. Но това е опит за логични разсъждения на неспециалист в тази област.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: elfi*]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано19.04.05 16:12



Елфи, не ти е много ясно обяснението.



Тема Re: Споделено: как успях да забременеянови [re: nati_nat]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 20:10



Билките да не са сярна киселина да разяждат вътрешността на тръбите, а самата тръба да остане цяла.
Нати-нат, грехота е да губиш времето на момичета със запушени тръби, подвеждайки ги, че ще се отпушат с билки.
Ще вземе някой да ти повярва.
Хирурзите дори понякога с пластика не успяват да възтановят тръбите, та какво остана с билки.
Нати-нат, не те разбирам или си крайно невежа, или съзнателно се правиш на такава.
Чудя се да се смея ли, да се гневя ли?

Редактирано от Lali на 19.04.05 20:11.



Тема Въпрос [re: White Raven]  
Автор lovelyday (непознат )
Публикувано20.04.05 19:09



Здравейте

много отдавна не съм писала в клуба, но всичко чета. Преди се наричах ЛЗ67 но нещо си забравих паролата за достъп и сега се регистрирах отново.

Днес ходих в билковата аптека на ул.Поп Богомил и си купих Клинавиче като начало. Забравих обаче да попитам как точно се пие и дали се почива по време на цикъла, Аз сега съм точно по средата между два цикъла,

Нати, ако можеш да ми кажеш?



Тема Re: Въпрос [re: lovelyday]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано21.04.05 11:38



Ето телефоните на аптеката 983 9916 и 983 6003. Най-добре се обади и питай. А те обикновено върху пакета ги пишат тези неща!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.