Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 27.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 13:51



Мацки, я да ви питам ходили ли сте на гледа4ка във връзка с незабременяването? Пълнили ли са ви главите със страхотии за 4ерни магии, завистливи жени, дето ви мразят, стари лЮбови на половинките...Ама не такива ле4ителки, ами хасъл вра4ка, дето само ти гледа и ти казва колко много магии са ти направени.

Темата я пускам да се поразведрим малко, 4е напоследък клуб4ето дъв4е и предъвква все едно и също-хормони, овулация, хормони, овулация...Губим позиции на пазара, така 4е дайте да заформим една пикантна и високорейтингова тема.

Аз ли4но не съм ходила. Все още де...Страх ме е да не ми кажат някои световни простотии и затова си кротувам. Пък и все още вярвам пове4е на медицината отколкото на някоя миризлива вра4ка. Оба4е като младо моми4е съм ходила при една дето ми каза, 4е ще имам 2 деца. Каза ми също, 4е на мъжа ми името ще запо4ва с П (което е така!), ще бъде от зад граница (!), и ще имаме много коли и къщи. До тук нямаме кола и нямаме и пукната къща, а да не говорим и за 2 деца. Ама аз й вярвам по малко де...

Ако модераторите не одобрят темата, трийте.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано13.04.05 13:56



Аз не съм ходила. Изпитвам панически ужас !



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано13.04.05 13:59




Къдрокоска се побърка!
Не съм, няма и да ида



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор Galia* (!)
Публикувано13.04.05 14:04



все още не съм толкова отчаяна.
Иначе на кафе ми е гледала свекървата на една моя приятелка, която уж много познавала( беше явна самореклама).Та тя ми каза, че ще започна хубава работа, както и стана месец по-късно и че ще ми се случи нещо хубаво , когато си тръгнат щъркелите. Последното беше придружено с хитро намигане. Оттогава щъркелите си тръгваха 3 пъти, ама за още си чакам.
Това е моят скромен опит с гледачките, но сериозно никога не бих се доверила на такъв човек.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Wildberry]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:05



Бери, 2 седмици няма да пиша, ама кат се върна ще си наваксам де...



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа.... [re: manhattan]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:07



Манхатън4о, лЮбопитсво не те ли гложди бе? Като мома не си ли ходила?

Въх, то голяма скука без вра4ка...



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Galia*]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:12



Галя,
мойта персонална вра4ка от младостта ми не знам защо ми каза "много къщи и много коли", а не каза направо "джакпот от тотото"... Щото за тез коли и къщи само един джакпот може да ни спаси. Проверила съм си вси4ките 4и4овци зад граница, няма шанс да наследя нещо от тях. Та се 4удя.... дали пък няма да родя близна4ета таман на някой първи януари, първи бебета за годината, и правителството да ни даде апартамент и кола като награда?
А ти как може да вярваш, 4е щъркелите носят бебетата?



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано13.04.05 14:14



Хе-хе, ми не съм ходила за незабременяването. Ходих като студентка с моята приятелка да й гледат, та от много чакане пред вратата и аз се намърдах вътре да ми гледа и на мен. Изобщо идея от спомен си нямам какво ми каза тази врачка, но аз тогава си имах радини вълнения, а не такива проблеми като сега. Спомням си, че с приятелката ми се хилехме страхотно. Но нямахме магии за разваляне, само убихме там един следобед. Та, това ми е опита.
Сега не бих отишла, някак си не ми е в характера.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор manhattan (future mom)
Публикувано13.04.05 14:17



Абе ходих на една нумероложка преди години, но тогава бях стабилна психически! Сега изпитвам истински страх! Според мен могат да повлияят доста негативно!



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: tedy_g]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:18



Теди, а чертите на ръката гледала ли си си? Там също било закодирано колко дечурлига ще имаме.
Когато съм мила нещо със студена вода и не съм си слагала крем на ръцете, имам цял футболен отбор. Когато съм с ръце на "дама" имам 2. А бе мойта вра4ка ще излезе права, да му се не види...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.