Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 25.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Wildberry]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 15:02



Ти май само Фея с балсам за ръце ползваш? Зна4и гледай на дланта, под кутрето, на тънката 4аст на дланта, от под кутретоп до китката-как да нямаш 4ерти4ки? Малки4ки такива едни? Ми като само мъж ти мие 4иниите, така е!Я погледни на неговите ръце тогава!



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: jam]  
Автор Galia* (!)
Публикувано13.04.05 15:03



Аз бая всяка вечер на мъжа ми за потентност. Ако трябва и магия по интернет ще разваляме
Ама ти сериозно ли?



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Wildberry]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано13.04.05 15:03



абе ти пак не гледаш дето трябва
и не слушай Мари, лявата ръка ти е наследството, демек майка, баща и т.н., а дясната е твоя живот
ма как го обясних....



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано13.04.05 15:04



Абре, ора, има чат за тая работа - вие тука го обърнахте на чат!



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: escada]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 15:04



Ескимоске, и ти гледай от под кутрето на двете ръце до китката? Как нямате линии бе? Мале, само аз ли съм готва4ка и пера4ка в тоз клуб!
Който няма линии на ръцете, да гледа на о4ите-тип па4и крак-колкото линиийки, толкоз бременности!



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 15:06



Наследство ли? Аз се 4удя защо на лявата е едно дете, а на дясната две-викам си едното ми ще е гей и затова...



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Galia*]  
Автор Pipe ()
Публикувано13.04.05 15:07




И аz, ама само когато съм в ову, и не му бая ...



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор ultra (бохем)
Публикувано13.04.05 15:08



стига бе, мацки! колегите вече ме гледат странно, че си перя ръцете и си броя чертичките
пък на мен един приятел хиромант ми каза доста отдавна, че ще съм със сегашния си мъж (а тогава не го харесвах), ама съм щяла да имам дете от друг, дето съм щяла да го избирам по специални критерии, но детето ще си го гледаме с мъжо. Как го видя това всичкото на ръката ми - не разбрах... Преди години една врачка, докато гледаше на моя приятелка, подметна, че ще имам близнаци, а на майка ми й казали, че ще става баба тая година и тя ми звъни през 3 дена да ме пита правя ли тестове



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано13.04.05 15:09



ами питай бе



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор Pipe ()
Публикувано13.04.05 15:09



Ами те и геиовете са деца.
Аz съм съгласна и на това, само да не пуши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.