Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 25.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано13.04.05 14:19



Да се включа и аз, никога не съм ходила на врачки, баячки и тем подобни. Не че не ми е любопитно, нали съм си една такава любопитка, ама хич не вярвам на такива предсказания, та затова се въздържам и не си губя времето по разни самозвани гледачки
Аз хороскопа като си прочета, че след две секунди го забравям, пък какво остава да се повлека по врачки



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: manhattan]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:19



А бе, ще си признаеш ти... Я казвай какво каза нумероложката?



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано13.04.05 14:22



Ми не съм си гледала четрите, да му се не види, къде трябва да гледам точно. Само тая на живота си я знам, че е тя. Бе, ще взема да питам тука колегите, имам колеги, които отбират от тези неща, занимават се с астрология, таро, номера или както там се нарича и пр. а аз дрема и не ги питам.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:22



Ама какви сте такива сериозни и разумни вси4ките бе! Само аз куку на кукутата... Ми така е, в Ямбол като у4ени4ка, като няма кино, цирк, сеир у комшиите и какво, какво... ай да ходим на вра4ка...



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано13.04.05 14:23



А сега се сетих, една позната на баща ми, преди доста години ми беше гледала линиите на ръката, тя не е гледачка, а жената се интересува от тази наука, ама забравих как се казваше. Та тогава тя ми показа тези линийки дето показват колко деца ще имаш, при мен са две, ама ....
Намират се над кутрето на дясната ръка, от страни на дланта
айде сега да ви видя



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: tedy_g]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 14:24



Теди, линията на живота колко ти е дълга?



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор Pipe ()
Публикувано13.04.05 14:24



На мама, един вра4_аматъор и каzал, 4е ще стане баба тая година. Оба4е аz пак съм иzпуснала срока. За това си мисля да не се доверяваме на вра4ове, особено ако са аматъори. За вра4ките _ не zнам как стои въпроса.




Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано13.04.05 14:24



Хих! И аз си го забравям , веднага щом го прочета.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано13.04.05 14:25



Да бе ако се вярва на това аз ще имам цели 2!



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано13.04.05 14:25



Е хубо де, намери някоя сега като си дойдеш, препоръчай ни я и ще се прижалим Пък после ще сравняваме версиите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.