Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 26.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано15.04.05 10:22



Що бе, тя да ги роди, пък ние ще си ги поделиме да ги гледаме
Аз веднага се записвам за момиче



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор tutto bene ()
Публикувано15.04.05 10:46



Еее стига бе! Аз на дясната имам 8, а на лявата 6.




Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: tutto bene]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано15.04.05 11:35



По хубаво от това, здраве му кажи
цяла детска градина



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: sdsz]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано15.04.05 14:43



Да бе горкия! Нека му е! Пък и може да съм втория случай с петзнаци, тогава вече ще се вайкам, че толкова съм искала деца..
Пък и ква веселба бе, то ще е лудница, мен ще ме пратят в психиатрия, и да ги гледа който иска!



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Wildberry]  
Автор skorpi77 (надежда)
Публикувано15.04.05 17:23



Супер. Аз ги познавам /е не лично/- живеем в един град. Знаеш ли каква са картинка като вървят по улицата заедно, еднакво облечени........

Успех!!!





Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор av (oптимис)
Публикувано15.04.05 18:40



АЗ СЪМ ПИСИМИС ОТНОСНОН ВРАЧКИ ГЛЕДАЧКИ ЕКСТРАСЕНСИ И ТЕМ ПОДОБНИ ВЪПРЕКИ ЧЕ СМАЙКА МИ СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ С КАРТИ ТАРО И ЕСТЕСТВЕНО ИМА СЪВПАДЕНИЯ НО СЕГА СЕРИОЗНО АЗ НАЙСТИНА СЪМ НАБОЖНА Е НЕ ФАНАТИЧКА РАЗБИРАСЕ НО ОТ 3Г. ХОДИМЕ С МАЖЪ МИ В МАНАСТИРА ,,СВ.МИНА,, И НОСИМЕ КОМПЛЕКТ БЕБЕШКИ ДРЕШКИ ОТ ТЕЗИ С КОЙТО ГИ ИЗПИСВАТ ТАКА ЖЕЛАНИТЕ БЕБОЦИ И ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО НИ ДЕЙСТВА ДОБРЕ ОСОБЕННО НА МЕН ЗАЩОТО ВИНАТА Е В МЕН НЕ ЧЕ И АЗ КАТО ВАС ГО ЗАСЛОЖАВАМ НО СЕ ЧУВСТВАМ ОЖАСНО ИМАЙТЕ ВЯРА МОМИЧЕТА ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НА РЕД НО ПОНЕЖЕ СЕ ПРОТОЧВА ВСЕКИ ДА ДЕЙСТВА КАКТО И Е НАЙ-ДОБРЕ УСПЕХ



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Delichon urbica]  
Автор pinkiwinki (непознат)
Публикувано22.04.05 22:03



Да си призная, срам не срам, ходих преди време при една леля в Пловдив, която позна 90 % от нещата, за които я попитах. Останалите 10 са по "нашия", общия проблем. Въпреки, че тези работи, които позна, се свеждаха дори до точни дати, пак не мога да кажа, че вярвам - според мен всичко е съвпадение. Както ми предсказа близнаци, ако СЛУЧАЙНО това стане, обещавам да я разпространя като феномен, но определено смятам, че не би следвало да се надява изобщо, ако можеше да прочете това. Врачки, баячки, не е ли рекъл Господ че ще стане, не се надявайте на такива шарлатани...



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано23.04.05 10:30



и аз съм ходила,мн работи ми е познала въпросната гледачка,даже ми каза и за кого ще се омъжа,но само едно не можа да познае,за деца,каза ми ,че до 5,6 месеца ще забременея(последния път),но вече мина повече от година.Затова и не ходя вече по врачки



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано23.04.05 10:47



Аз съм ходила веднъж ,въпреки че хич не им вярвах.Стана много случайно.Майка ми,ми предложи да отида с тях до Ловеч уж за разходка,а то било за гледачката.Е реших да пробвам и аз-нищо не губех.В крайна сметка жената позна всичко до сега и на мен и на майка ми-е бебо още не е станал,но тя каза,че ще се позабави.Каза,че ще имам 2-едното със сигурност момче.Е мен ми се ще момиче,но и ако имам момче-няма да го върна.Като седнахме,тя ми каза да не и говоря нищо-през цялото време само да мълча и да си записвам и накрая ако ме интересува нещо,за което тя не е казала,мога да я питам.На майка ми и каза някои доста важни неща,които и помогнаха в последствие.
Хич не ми се вярваше на гледачки и никога преди не бях ходила,но при тази пак бих отишла.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: angels_zg]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано23.04.05 11:04



В отговор на:

Е реших да пробвам и аз-нищо не губех.В крайна сметка жената позна всичко до сега и на мен и на майка ми-е бебо още не е станал,но тя каза,че ще се позабави.




Ау, тя много познала бе. Вижда младо момиче отива с майка си, здраво на външен вид. Какво друго може да е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.