Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 25.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: [desi]]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано13.04.05 16:46



Е ние като имаме чертички, къде са ни децата
А ти си тръгнала да се притесняваш за трето...



Тема Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: sdsz]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано13.04.05 17:02



Много лъжат тея линийки май а?

аааааамаха - я веднага на пластичен хирург да ги докараме верни! аз поне една още искам...ама много е несправедливо с 2 деца и 1 чертичка!

межу другото наремето като ученичка и аз ходих на една врачка дето ми каза, че ще имам едно дете момче! като забременях и родих момче си казах - позна, втория път след спонтанния си мислех че врачката ме е урочасала да не мога да родя повече, ама третия път успях! после пак спонтанен :(
де ги толкова черти! ТЦ! нисхто ниама такова по ръката ми..... и врачката не е познала...ама според врачката и ръката втория ми син е явно нелегален


мъжа ми ме избазика преди малко че на ръката само момичетата били отбелиазани, и това била чертичката на 3тото - момиченце



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Wildberry]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано13.04.05 18:18



Вилде, говориш ли ми?



Тема Бравос!нови [re: Marie]  
Автор Mимa (добра позната)
Публикувано13.04.05 18:20



Явно темата е интересна за всички ни!
Нека ти разкажа за моята врачка!
Ходех преди при една, ама не само за бебешкия проблем, ама ей така , покрпай моите приятелки. И познаваше пустата досталОбаче колкото време минаваше - тя вече ме запомни и ми беше безинтересно вечел. Още по-зле беше станало напоследък откакто реши, че като адвокат съм длъжна и консултации на място да и давам та набързо, набързо претупваше боба. Затова от миналата есен може би не съм ходила. Но това, което ме впечатли беше когато тази година разбрах за програмата на здравната каса. Последния път като бях при врачката тя ми каза, че трябва да отидем в София там ще полекуват мъжот ми и дете ще имаме - момченце. Аз понеже вече даже се дразнех от нея , я попитах не може ли някъде по-наблизо, а тя ми отговори, че няма смисъл тъй като в крайна сметка пак там щели да ни пратят. После я попитах няма ли и мен да лекуват /имайки предвид ин-витро/ тя потвърди и ми каза. Питах я няма ли да е много скъпо, а тя ми отговори, че нямало, защото щяло да е чрез здравната каса. Тук вече съвсем се раздразних, викам си "Тая съвсем през просото я удари" Да ама тая година стана точно така! Отидохме в Пловдив за по-наблиза, но се оказа че без ин-витро- тц и айде в София! Освен товаздравната каса наистина пое част от ин-витрото! Ха сега - как да не вярвам!



Тема Re: Бравос!нови [re: Mимa]  
Автор skorpi77 (надежда)
Публикувано13.04.05 18:43



И аз да споделя моя скромен опит с врачките. Септември месец 2003г. така се случи, че придружих едни хора / карахме ги с колата / до една врачка. Така и така бях там, та влязох и аз. А тя направо на въпроса с децата. Даде ми една рецепта, на която не и обърнах внимание и четири месеца по-късно аз се сетих за нея и реших да я пробвам /то така и така нищо не губя/.
Направих я три или четири пъти непомня и познайте - забременях. В третия месец пометнах, но поне сега знам, че мога да забременея. А това ме притесняваше доста. Опитвам се да забременея от близо 5 г.
Ако искате ще напиша и рецептата.

Успех!!!





Тема Re: Бравос!нови [re: skorpi77]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано13.04.05 18:57



Искаме, давай!



Тема Re: Бравос!нови [re: Marie]  
Автор skorpi77 (надежда)
Публикувано13.04.05 20:08



100гр. ракия-силна 50градуса, 100гр. винен оцет се смесват да престоят 3 денонощия по пълнолуние на звездите. Разделя се на 3 равни части. На 4-та, 5-та и 6-та вечер жената изпива по една част от сместа. През тези 6 дни не се прави секс, а чак на 6-та последна вечер след изпиването. През това време не се употребява друг алкохол. Прави се веднъж месечно.


Аз лично имам проблем с алкохола. Никога не съм пила и тая ракия трудно влиза.

Успех!!!





Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Marie]  
Автор Delichon urbica (непознат)
Публикувано13.04.05 20:33



За незабременяването не съм ходила... Ходих веднъж заради майка ми, която беше много болна. Врачката много ми я бяха нахвалили. Е, показах снимката на майка ми и тя взе да нарежда... един куп неща. Имаше едно-две верни, ама не бяха трудни за налучкване. Във всеки случай не позна какво й е на майка ми, описа някакви несъществуващи роднини и т.н. Не й хванах вяра, а пък ми подейства много подтискащо.

Така че за децата съм си казала - каквото рече Господ.
Е, не съм като онзи от вица, дето все се молел на Господ да спечели от тотото, и накрая чул сърдит глас: пусни най-после един фиш, бе глупако! Всичко, каквото зависи от мен, правя го...

А, сетих се нещо - като лежах в болница преди много години (с гинекологичен проблем естествено), майка ми беше говорила с няква мадама, дето си общувала с извънземен... Та извънземният беше казал, че ще имам две дечица

Редактирано от Delichon urbica на 13.04.05 20:37.



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: miroslava]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано14.04.05 16:49



Защо да не ти говоря бе, мацко?!

Взирам се в ръцете си и диря черти, на дясната има 5 ама на лявата - нъцки...
;)



Тема Re: Врачки-гледачки и черни магии...уааааа....нови [re: Wildberry]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано15.04.05 09:25



Слушай мен, важна е дясната, те другите не разбират
А сега на въпроса, к'во ша ги прайш 5, то голяма веселба ще е
Горкия Емо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.