Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 25.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Тема Странични ефекти при стимулация?нови  
Автор Delichon urbica (непознат )
Публикувано27.02.05 15:31



Здравейте,

Предстои ми стимулация с меногон за ин витро. Моля, ако някой има опит, да ми каже какви са страничните ефекти и дали може човек да продължи да работи нормално през този период. Дори и стимулацията ви да не е била точно с меногон, пак ще ми е полезно да знам как сте се чувствали.

Благодаря предварително.



Тема Re: Странични ефекти при стимулация? [re: Delichon urbica]  
Автор elfi* (непознат)
Публикувано27.02.05 19:21



При мен нямаше изразени странични ефекти.Стимулацията не промени ежедневието ми.Имах някакви неопределени усещания,но си ги обяснявам със засилените емоции.
Желая ти успех!



Тема Re: Странични ефекти при стимулация?нови [re: elfi*]  
Автор Delichon urbica (непознат )
Публикувано27.02.05 21:30



Благодаря за пожеланието (да ти се връща!) и за успокоението:-) За пръв път ми е и доста се притеснявам от цялата процедура. Пък и съм на 35 години, което съвсем ме кара да се чувствам в някаква "рискова" група...



Тема Re: Странични ефекти при стимулация?нови [re: Delichon urbica]  
Автор aprill (@ni)
Публикувано27.02.05 23:07



Прочети в сайта на Зачатие статията "Яйчников резерв"(извинявай, нямам време да търся). Не се притеснявай от годините си. Гледай да си спокойна, доколкото е възможно в тази ситуация, много е важно. Не е кой знае какво, не е нужно да променяш ежедневието си.
Успех ти желая!



Тема Re: Странични ефекти при стимулация?нови [re: aprill]  
Автор Delichon urbica (непознат )
Публикувано28.02.05 09:44



Благодаря




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.