Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 27.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: miroslava]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано15.02.05 19:00



Мира, за съжаление това не винаги е вярно.



Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: little_rabbit]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано15.02.05 20:01



Истина, че не е вярно.
Ама в случая всичко ми се струва като някакъв вид провокация.

Мило момиче, би ли казала -

КОЙ ти препоръча точно тези лекари?
И за какво точно ти трябват?
Извинявам се за мнителността - но сама знаеш, че от който сме доволни, тогова хвалим!

И д-р Савова и д-р Владимиров и д-р Стаменов са прекрасни професионалисти.



Тема споко бенови [re: Wildberry]  
Автор Cygnus (уверена)
Публикувано15.02.05 20:42



Момичето е в чужбина и си прави проучване да не се лута като дойде
Ти пък пак провокации. Я по-малко HBO и кримки и повече срещи викам да правим
И аз мисля, че и в трите клиники има чудесни специалисти и професионалисти. Зависи какъв е проблема - смятам, че и на трите места ще погледнат сериозно на него Важното е резултат да има


Редактирано от Cygnus на 15.02.05 21:03.



Тема Re: споко бенови [re: Cygnus]  
Автор morkovche ()
Публикувано15.02.05 23:53



Да,при д-р Щерев сигурно е добре да се отиде,аз не оспорвам специалистите,само финансовата страна на въпроса.При д-р Владимиров ходят много от момичетата,а и за д-р Стаменов чувам само хубави неща,така че ти си реши.
Успех



Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: Venera26]  
Автор Venera26 (Вени)
Публикувано16.02.05 01:51



Благодаря за отговорите момичета!!! Наистина е много трудно да се спра на някой от тези лекари! Забравих да поясня, че става въпрос за Ин Витро. За съжаление не е възможно да ида първо при един, после при друг просто защото нямаме времето, което се иска за това. Трябва да избера един в най - скоро време за да започнем да си координираме действията. Част от нещата ще бъдат направени тук. За да може престоят ни в България да бъде възможно най - кратък.
Още веднъж много ви благодаря за отговорите!!!!


А сега да отговоря на теб Wildberry!!!! Въпреки не особено тактичното ти и иронично "МИЛО МОМИЧЕ", както и подозренията ти в някаква измислена провокация!?!?!?!!!! Ще ти кажа кой е доктора - казва се ИЛИЯ КАЛЕВ - шеф на детска педиатрия към Медицинска академия. Той е лекарят, който ме е отгледал и той отново ми е спасил живота като съм била едва на три месеца. Цял живот при него съм ходила или ако се изисква специалист - той ми е казвал къде и при кого да ида. И така - попитах го - той отговори, че това не му е специалността, но ще разучи въпроса и да му се обадя на другата седмица. Така и направих. Той ми даде тези имена..... Надявам се бях достатъчно изчерпателна! Не желая да се заяждам с теб или с когото и да е било, но са ми много неприятни такъв род безпочвени нападки!!!!

Поздрави и до писане от мен!

Редактирано от Venera26 на 16.02.05 01:54.



Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: Venera26]  
Автор morkovche ()
Публикувано16.02.05 02:40



Щом става въпрос за инвитро защо не го направите в чужбина?Защо мислиш,че нашите бг-специалисти са по-добри от другите/там,където живеете/.И наистина,ако разполагате със средства отидете при Щерев.



Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: morkovche]  
Автор Venera26 (Вени)
Публикувано16.02.05 03:26



Не желая да правим Ин Витро-то тук по редица причини, едната от които е финансовата. Всъщност не е чак толкова непосилно за плащане, но в НИКАКЪВ случай не искам да го правим тук! Втората, както и третата ми извънмачочна бременност бях тук и се нагледах и препатих от здравната система на САЩ. Не казвам, че лекарите и специалистите не са добри, но системата е истински АД. Откровено казано не ми се пише за това, защото много се ядосвам! При третата бременност не видях нито веднъж "моята" лекарка, като всяка седмица ходих в кабинета й! Само сестрата ме осведомяваше..... УХ не ми се пише! Та както и да е за това! Лекарят, на когото бих поверила живота си ми каза, че тези лекари са НАИСТИНА добри! Вярвам му и ще избера някой от тях! Тук кой да попитам и на кой да се доверя? Малко объркано стана, но се надявам, че разбра
Поздрави и до писане от мен!



Тема Моля, моля!нови [re: Venera26]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано16.02.05 08:44



Момичето ми е адашка - никакви мнителности!
Берииииии!
Венера, споко, наистина тука понякога влизат разни хора с недобри намерения и Бери като модератор е подозрителна. Явно не е попадала на тебе в сайта.
Кога ще идваш?



Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: Venera26]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 12:00



ако е за инвитро, редуцирай избора до 1 или 2.
лично мнение.



Тема Re: Моля - помогнете да избера между тези лекари!нови [re: Wildberry]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано16.02.05 12:32



Естествено, че не винаги е вярно, може би съм прострастна или може би ИМАХ огромен късмет....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.